PayUnionLT, UAB
- Veiklos forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Įmonės kodas
- 305214979
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Švitrigailos g. 11K-109, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 03228
- Įsteigta
- 2019 m. liepos 19 d.
Amžius beveik 7 metų
- Įstatinis kapitalas
- 2 500,00 €
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 291 €
- Pelnas (nuostoliai)
- -9,12 tūkst. €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Savininkai
- Užsienio fiziniai asmenys: 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| Pardavimo pajamos |
13 750 € | 21 000 € | 98 440 € | 71 544 € | 65 834 € | 291 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
3 282 € | - 2 650 € | 3 474 € | 5 348 € | - 239 € | - 9 120 € |
| Grynasis pelnas |
3 282 € | - 2 650 € | 3 474 € | 5 348 € | - 239 € | - 9 120 € |
| Grynasis pelningumas |
23,87 % | -12,62 % | 3,53 % | 7,48 % | -0,36 % | -3134,02 % |
|
| Turtas |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 73 545 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Trumpalaikis turtas |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 73 545 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Nuosavybė |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 73 545 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Nuosavas kapitalas |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 11 955 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
0 € | 0 € | 0 € | 61 590 € | 0 € | 0 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
56,76 % | -84,61 % | 52,58 % | 7,27 % | -2,04 % | -351,31 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
56,76 % | -84,61 % | 52,58 % | 44,73 % | -2,04 % | -351,31 % |
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| Pardavimo pajamos |
13 750 € | 21 000 € | 98 440 € | 71 544 € | 65 834 € | 291 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| 52,73 % | 368,76 % | -27,32 % | -7,98 % | -99,56 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
3 282 € | - 2 650 € | 3 474 € | 5 348 € | - 239 € | - 9 120 € |
| Bendrasis pelningumas |
23,87 % | -12,62 % | 3,53 % | 7,48 % | -0,36 % | -3134,02 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
| -180,74 % | | 53,94 % | -104,47 % | |
| Grynasis pelnas |
3 282 € | - 2 650 € | 3 474 € | 5 348 € | - 239 € | - 9 120 € |
| Grynasis pelningumas |
23,87 % | -12,62 % | 3,53 % | 7,48 % | -0,36 % | -3134,02 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| -180,74 % | | 53,94 % | -104,47 % | |
| Turtas |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 73 545 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Turto grąža (ROA) |
56,76 % | -84,61 % | 52,58 % | 7,27 % | -2,04 % | -351,31 % |
| Nuosavas kapitalas |
5 782 € | 3 132 € | 6 607 € | 11 955 € | 11 716 € | 2 596 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
56,76 % | -84,61 % | 52,58 % | 44,73 % | -2,04 % | -351,31 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
| | | 0,84 | | |
VMI nepriemoka
| Nepriemoka |
Pradelsta nepriemoka |
Atidėta nepriemoka |
Atidėta pradelsta nepriemoka |
| 0,92 € |
0,92 € |
0,00 € |
0,00 € |
VMI sumokėti mokesčiai
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.