Penkta pavara, UAB
- Veiklos forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Įmonės kodas
- 304105852
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Architektų g. 56-101, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 04111
- Įsteigta
- 2015 m. spalio 8 d.
Amžius virš 10 metų
- Įstatinis kapitalas
- 2 500,00 €
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 9,9 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- -46,8 tūkst. €
- RC duomenys
- 2023 m.
- Automobiliai
- 2
- Savininkai
- Užsienio fiziniai asmenys: 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
| Pardavimo pajamos |
| 9 000 € | 4 900 € | 13 487 € | 27 000 € | 9 900 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
0 € | - 10 947 € | 3 446 € | - 17 286 € | | |
| Grynasis pelnas |
0 € | - 10 947 € | 3 446 € | - 17 286 € | - 286 € | - 46 840 € |
| Grynasis pelningumas |
| -121,63 % | 70,33 % | -128,17 % | -1,06 % | -473,13 % |
|
| Turtas |
51 104 € | 66 353 € | 84 090 € | 63 711 € | 78 865 € | 121 535 € |
| Ilgalaikis turtas |
48 604 € | 29 244 € | 29 244 € | 29 244 € | 29 244 € | 29 244 € |
| Trumpalaikis turtas |
2 500 € | 37 109 € | 54 846 € | 34 467 € | 49 621 € | 92 291 € |
| Nuosavybė |
51 104 € | 66 457 € | 84 090 € | 63 711 € | 78 865 € | 121 535 € |
| Nuosavas kapitalas |
- 9 734 € | - 20 681 € | - 17 235 € | - 34 521 € | - 34 807 € | - 81 647 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
60 838 € | 87 138 € | 101 325 € | 98 232 € | 113 672 € | 203 182 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
0,00 % | -16,50 % | 4,10 % | -27,13 % | -0,36 % | -38,54 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2015, 2016, 2017 m.
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
| Pardavimo pajamos |
| 9 000 € | 4 900 € | 13 487 € | 27 000 € | 9 900 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| | -45,56 % | 175,24 % | 100,19 % | -63,33 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
0 € | - 10 947 € | 3 446 € | - 17 286 € | | |
| Bendrasis pelningumas |
| -121,63 % | 70,33 % | -128,17 % | | |
| Bendrojo pelno pokytis |
| | | -601,63 % | | |
| Grynasis pelnas |
0 € | - 10 947 € | 3 446 € | - 17 286 € | - 286 € | - 46 840 € |
| Grynasis pelningumas |
| -121,63 % | 70,33 % | -128,17 % | -1,06 % | -473,13 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| | | -601,63 % | | |
| Turtas |
51 104 € | 66 353 € | 84 090 € | 63 711 € | 78 865 € | 121 535 € |
| Turto grąža (ROA) |
0,00 % | -16,50 % | 4,10 % | -27,13 % | -0,36 % | -38,54 % |
| Nuosavas kapitalas |
- 9 734 € | - 20 681 € | - 17 235 € | - 34 521 € | - 34 807 € | - 81 647 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
1,19 | 1,31 | 1,2 | 1,54 | 1,44 | 1,67 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2015, 2016, 2017 m.
Gerai Blogai
Nepateikė finansinės atskaitomybės už šiuos metus: 2024
Įmonės turtas mažesnis už įsipareigojimus
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Įmonės registruoti automobiliai
VĮ "Regitra" duomenys
| Metai |
Modelis |
Kuras |
Variklio tūris |
Variklio galia |
CO2 |
| 2022 m. |
MASERATI GRECALE GT |
Benzinas/Elektra |
1995 cm3 |
221 kW |
200 g/km |
| 2021 m. |
BENTLEY BENTAYGA V8 |
Benzinas |
3996 cm3 |
404 kW |
272 g/km |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.