Medestetika, MB
- Veiklos forma
- Mažoji bendrija
- Įmonės kodas
- 304910777
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Santariškių g. 75-23, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 08457
- Įsteigta
- 2018 m. rugsėjo 5 d.
Amžius virš 7 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Veikla
- 960200 Kirpyklų ir kitų grožio salonų veikla
- Pajamos
- 0 €
- Pelnas (nuostoliai)
- -240 €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Savininkai
- Lietuvos fiziniai asmenys: 2
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
41 510 € | 44 255 € | 55 859 € | 11 811 € | | |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 60 € | - 10 544 € | - 197 € | 5 576 € | - 240 € | - 112 € |
| Grynasis pelnas |
- 82 € | - 10 544 € | - 197 € | 5 558 € | - 240 € | - 112 € |
| Grynasis pelningumas |
-0,20 % | -23,83 % | -0,35 % | 47,06 % | | |
|
| Turtas |
4 938 € | 17 111 € | 8 089 € | 2 249 € | 1 594 € | 1 572 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 0 € | 2 017 € | 1 261 € | 0 € | 0 € |
| Trumpalaikis turtas |
4 938 € | 17 111 € | 6 072 € | 988 € | 1 594 € | 1 572 € |
| Nuosavybė |
4 938 € | 17 111 € | 8 089 € | 2 249 € | 1 594 € | 1 572 € |
| Nuosavas kapitalas |
1 577 € | - 8 968 € | - 6 372 € | - 814 € | - 1 054 € | - 1 166 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
| 26 079 € | 14 461 € | 3 063 € | 2 648 € | 2 738 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
-1,66 % | -61,62 % | -2,44 % | 247,13 % | -15,06 % | -7,12 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
-5,20 % | | | | | |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2018, 2019 m.
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
41 510 € | 44 255 € | 55 859 € | 11 811 € | | |
| Pardavimo pajamų pokytis |
228,19 % | 6,61 % | 26,22 % | -78,86 % | | |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 60 € | - 10 544 € | - 197 € | 5 576 € | - 240 € | - 112 € |
| Bendrasis pelningumas |
-0,14 % | -23,83 % | -0,35 % | 47,21 % | | |
| Bendrojo pelno pokytis |
-105,00 % | | | | -104,30 % | |
| Grynasis pelnas |
- 82 € | - 10 544 € | - 197 € | 5 558 € | - 240 € | - 112 € |
| Grynasis pelningumas |
-0,20 % | -23,83 % | -0,35 % | 47,06 % | | |
| Grynojo pelno pokytis |
-107,19 % | | | | -104,32 % | |
| Turtas |
4 938 € | 17 111 € | 8 089 € | 2 249 € | 1 594 € | 1 572 € |
| Turto grąža (ROA) |
-1,66 % | -61,62 % | -2,44 % | 247,13 % | -15,06 % | -7,12 % |
| Nuosavas kapitalas |
1 577 € | - 8 968 € | - 6 372 € | - 814 € | - 1 054 € | - 1 166 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
-5,20 % | | | | | |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
0,68 | 1,52 | 1,79 | 1,36 | 1,66 | 1,74 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2018, 2019 m.
Gerai Blogai
Įmonės turtas mažesnis už įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
| 2019 |
2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
| 15,00 € |
532,00 € |
3 972,70 € |
2 663,00 € |
22,00 € |
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.