Vandenilio energetikos asociacija
- Veiklos forma
- Asociacija
- Įmonės kodas
- 300563329
- PVM kodas
- LT100019229018
- PVM mokėtojas nuo
- 2025 m. lapkričio 26 d.
- Paramos gavėjas
- Taip
- Paramos gavėjas nuo
- 2006 m. gruodžio 19 d.
- Adresas
- Breslaujos g. 3, Kauno m., Kauno m. sav. 44403
- Įsteigta
- 2006 m. balandžio 26 d.
Amžius apie 20 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Veikla
- 721950 Technikos mokslų tiriamieji ir taikomieji darbai
- Pajamos
- 750 €
- Pelnas (nuostoliai)
- 750 €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Darbuotojai
- 2
- Sodros duomenys
- 2025 m. rugsėjo 30 d.
- Gauta GPM parama (1,2%...)
- 2023 m. 814 € iš 4 rėmėjų
- Tinklapis
- www.lei.lt
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
| | | | 40 € | | 1 000 € | 2 227 € | 38 889 € | 39 406 € | 39 062 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
| | | | | | | 534 € | 11 375 € | 750 € | - 350 € |
| Grynasis pelnas |
| | | | | | | 421 € | 9 666 € | 637 € | - 470 € |
| Grynasis pelningumas |
| | | | | | | 18,90 % | 24,86 % | 1,62 % | -1,20 % |
|
| Turtas |
267 € | 299 € | 281 € | 308 € | 458 € | 426 € | 1 263 € | 1 449 € | 70 629 € | 33 525 € | 67 575 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Trumpalaikis turtas |
267 € | 299 € | 281 € | 308 € | 458 € | 426 € | 1 263 € | 1 449 € | 70 629 € | 33 525 € | 67 575 € |
| Nuosavybė |
10 € | 0 € | 10 € | 10 € | 50 € | 48 € | 1 048 € | 1 433 € | 17 068 € | 16 804 € | 19 201 € |
| Nuosavas kapitalas |
10 € | 0 € | 10 € | 10 € | 48 € | 48 € | 898 € | 1 320 € | 10 986 € | 11 623 € | 11 153 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 2 € | 0 € | 150 € | 113 € | 6 082 € | 5 181 € | 8 048 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
| | | | | | | 29,05 % | 13,69 % | 1,90 % | -0,70 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | | | 31,89 % | 87,98 % | 5,48 % | -4,21 % |
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
| | | | 40 € | | 1 000 € | 2 227 € | 38 889 € | 39 406 € | 39 062 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| | | | | | | 122,70 % | 1646,25 % | 1,33 % | -0,87 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
| | | | | | | 534 € | 11 375 € | 750 € | - 350 € |
| Bendrasis pelningumas |
| | | | | | | 23,98 % | 29,25 % | 1,90 % | -0,90 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
| | | | | | | | 2030,15 % | -93,41 % | -146,67 % |
| Grynasis pelnas |
| | | | | | | 421 € | 9 666 € | 637 € | - 470 € |
| Grynasis pelningumas |
| | | | | | | 18,90 % | 24,86 % | 1,62 % | -1,20 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| | | | | | | | 2195,96 % | -93,41 % | -173,78 % |
| Turtas |
267 € | 299 € | 281 € | 308 € | 458 € | 426 € | 1 263 € | 1 449 € | 70 629 € | 33 525 € | 67 575 € |
| Turto grąža (ROA) |
| | | | | | | 29,05 % | 13,69 % | 1,90 % | -0,70 % |
| Nuosavas kapitalas |
10 € | 0 € | 10 € | 10 € | 48 € | 48 € | 898 € | 1 320 € | 10 986 € | 11 623 € | 11 153 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | | | 31,89 % | 87,98 % | 5,48 % | -4,21 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
| | | | 0,0 | | 0,12 | 0,08 | 0,09 | 0,15 | 0,12 |
Gerai Blogai
Įmonės turtas viršija įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
| 2023 |
2024 |
2025 |
2026 |
| 3 053,41 € |
7 645,41 € |
6 000,32 € |
1 685,88 € |
Atlyginimai ir darbuotojų skaičius
Sodros duomenys
| 2025 4 | 2025 5 | 2025 6 | 2025 7 | 2025 8 | 2025 9 |
| Darbuotojų skaičius |
2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Skola Sodrai |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
| 2025 m. |
| 9 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 8 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 7 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 6 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 5 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 4 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 3 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 2 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 1 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 2024 m. |
| 12 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 11 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 10 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 9 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 8 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 7 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 6 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 5 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 4 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 3 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 2 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 1 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 2023 m. |
| 12 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 11 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 10 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 9 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 8 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 7 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
| 6 mėn. |
2 |
|
0 |
|
|
0 € |
0 € |
Gauta parama iš gyventojų GPM dalies (1,2%, 0,6%)
| Metai |
Rėmėjų skaičius |
Gauta paramos suma |
| 2023 |
4 |
814 € |
| 2022 |
2 |
430 € |
| 2021 |
2 |
277 € |
Panašios įmonės
Pagal vykdomą veiklą ir pajamas
| Pavadinimas |
Pajamos / Pelnas |
TERMIKA, UAB
Kodas 120835418
Linkmenų g. 28, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 08217
|
3,08 tūkst. € -2,17 tūkst. €
Darbuotojai: 1
|
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.