Viešoji įstaiga Meno era
- Veiklos forma
- Viešoji įstaiga
- Įmonės kodas
- 126081576
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Užupio g. 19-42, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 01202
- Įsteigta
- 2002 m. lapkričio 6 d.
Amžius virš 23 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Veikla
- 231200 Plokščiojo stiklo pjaustymas ir apdorojimas
- Pajamos
- 1,72 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- -295 €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Automobiliai
- 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| Pardavimo pajamos |
3 000 € | 1 904 € | 42 241 € | 23 994 € | 0 € | 1 720 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
| 440 € | 12 366 € | 8 516 € | - 17 372 € | - 295 € |
| Grynasis pelnas |
| 440 € | 12 366 € | 8 516 € | - 17 372 € | - 295 € |
| Grynasis pelningumas |
| 23,11 % | 29,27 % | 35,49 % | | -17,15 % |
|
| Turtas |
10 658 € | 11 098 € | 23 465 € | 31 981 € | 13 109 € | 12 814 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 10 300 € | 10 300 € |
| Trumpalaikis turtas |
10 658 € | 11 098 € | 23 465 € | 31 981 € | 2 809 € | 2 514 € |
| Nuosavybė |
10 658 € | 11 098 € | 23 465 € | 31 981 € | 13 109 € | 12 814 € |
| Nuosavas kapitalas |
- 32 755 € | - 32 315 € | - 19 948 € | - 11 432 € | - 28 805 € | - 29 099 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
43 413 € | 43 413 € | 43 413 € | 43 413 € | 41 914 € | 41 913 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
| 3,96 % | 52,70 % | 26,63 % | -132,52 % | -2,30 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2016, 2017, 2018 m.
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| Pardavimo pajamos |
3 000 € | 1 904 € | 42 241 € | 23 994 € | 0 € | 1 720 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| -36,53 % | 2118,54 % | -43,20 % | -100,00 % | |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
| 440 € | 12 366 € | 8 516 € | - 17 372 € | - 295 € |
| Bendrasis pelningumas |
| 23,11 % | 29,27 % | 35,49 % | | -17,15 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
| | 2710,45 % | -31,13 % | -303,99 % | |
| Grynasis pelnas |
| 440 € | 12 366 € | 8 516 € | - 17 372 € | - 295 € |
| Grynasis pelningumas |
| 23,11 % | 29,27 % | 35,49 % | | -17,15 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| | 2710,45 % | -31,13 % | -303,99 % | |
| Turtas |
10 658 € | 11 098 € | 23 465 € | 31 981 € | 13 109 € | 12 814 € |
| Turto grąža (ROA) |
| 3,96 % | 52,70 % | 26,63 % | -132,52 % | -2,30 % |
| Nuosavas kapitalas |
- 32 755 € | - 32 315 € | - 19 948 € | - 11 432 € | - 28 805 € | - 29 099 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
4,07 | 3,91 | 1,85 | 1,36 | 3,2 | 3,27 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2016, 2017, 2018 m.
Gerai Blogai
Įmonės turtas mažesnis už įsipareigojimus
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Įmonės registruoti automobiliai
VĮ "Regitra" duomenys
| Metai |
Modelis |
Kuras |
Variklio tūris |
Variklio galia |
CO2 |
| 2020 m. |
SKODA KODIAQ |
Dyzelinas |
1968 cm3 |
110 kW |
159 g/km |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.