Svenko, MB
- Veiklos forma
- Mažoji bendrija
- Įmonės kodas
- 305376511
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- K. Baršausko g. 47-7, Kauno m., Kauno m. sav. 51420
- Įsteigta
- 2019 m. gruodžio 3 d.
Amžius virš 6 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 27,9 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- 30,3 tūkst. €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Savininkai
- Lietuvos fiziniai asmenys: 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
21 087 € | 17 255 € | 20 461 € | 45 601 € | 27 871 € | 7 440 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
19 574 € | 4 134 € | 17 090 € | 1 221 € | 30 281 € | 3 630 € |
| Grynasis pelnas |
18 595 € | 3 927 € | 16 235 € | 926 € | 28 767 € | 3 448 € |
| Grynasis pelningumas |
88,18 % | 22,76 % | 79,35 % | 2,03 % | 103,21 % | 46,34 % |
|
| Turtas |
19 583 € | 31 780 € | 40 845 € | 46 565 € | 71 153 € | 97 431 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 23 143 € | 35 316 € | 32 633 € | 29 437 € | 81 516 € |
| Trumpalaikis turtas |
19 583 € | 8 637 € | 5 529 € | 13 932 € | 41 716 € | 15 915 € |
| Nuosavybė |
19 583 € | 31 780 € | 38 742 € | 46 565 € | 71 153 € | 97 431 € |
| Nuosavas kapitalas |
18 598 € | 22 498 € | 38 742 € | 39 667 € | 68 434 € | 71 882 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
| | 0 € | 6 898 € | 2 719 € | 25 549 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
94,95 % | 12,36 % | 39,75 % | 1,99 % | 40,43 % | 3,54 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
99,98 % | 17,45 % | 41,91 % | 2,33 % | 42,04 % | 4,80 % |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
21 087 € | 17 255 € | 20 461 € | 45 601 € | 27 871 € | 7 440 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| -18,17 % | 18,58 % | 122,87 % | -38,88 % | -73,31 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
19 574 € | 4 134 € | 17 090 € | 1 221 € | 30 281 € | 3 630 € |
| Bendrasis pelningumas |
92,82 % | 23,96 % | 83,52 % | 2,68 % | 108,65 % | 48,79 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
| -78,88 % | 313,40 % | -92,86 % | 2380,02 % | -88,01 % |
| Grynasis pelnas |
18 595 € | 3 927 € | 16 235 € | 926 € | 28 767 € | 3 448 € |
| Grynasis pelningumas |
88,18 % | 22,76 % | 79,35 % | 2,03 % | 103,21 % | 46,34 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| -78,88 % | 313,42 % | -94,30 % | 3006,59 % | -88,01 % |
| Turtas |
19 583 € | 31 780 € | 40 845 € | 46 565 € | 71 153 € | 97 431 € |
| Turto grąža (ROA) |
94,95 % | 12,36 % | 39,75 % | 1,99 % | 40,43 % | 3,54 % |
| Nuosavas kapitalas |
18 598 € | 22 498 € | 38 742 € | 39 667 € | 68 434 € | 71 882 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
99,98 % | 17,45 % | 41,91 % | 2,33 % | 42,04 % | 4,80 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
0,05 | 0,29 | | 0,15 | 0,04 | 0,26 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
Gerai Blogai
Įmonės turtas viršija įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
| 2021 |
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
2026 |
| 1 016,00 € |
2 243,76 € |
893,24 € |
6 729,79 € |
1 864,25 € |
196,30 € |
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.