Utopiniai projektai, MB
- Veiklos forma
- Mažoji bendrija
- Įmonės kodas
- 305065503
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Neries krant. 32-17, Kauno m., Kauno m. sav. 48463
- Įsteigta
- 2019 m. kovo 8 d.
Amžius apie 7 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 56,7 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- -4,52 tūkst. €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Savininkai
- Lietuvos fiziniai asmenys: 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
31 603 € | 66 300 € | 61 200 € | 61 200 € | 56 740 € | 59 902 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 4 821 € | 29 317 € | 26 130 € | 21 356 € | - 4 522 € | 6 483 € |
| Grynasis pelnas |
- 4 821 € | 27 772 € | 24 824 € | 20 771 € | - 4 367 € | 5 347 € |
| Grynasis pelningumas |
-15,25 % | 41,89 % | 40,56 % | 33,94 % | -7,70 % | 8,93 % |
|
| Turtas |
300 € | 5 117 € | 5 101 € | 5 425 € | 320 € | 6 476 € |
| Ilgalaikis turtas |
0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Trumpalaikis turtas |
300 € | 5 117 € | 5 101 € | 5 425 € | 320 € | 6 476 € |
| Nuosavybė |
300 € | 5 117 € | 5 101 € | 5 425 € | 320 € | 6 476 € |
| Nuosavas kapitalas |
300 € | 3 572 € | 3 795 € | 4 340 € | - 27 € | 5 320 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
| | 1 306 € | 1 085 € | 347 € | 1 156 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
-1607,00 % | 542,74 % | 486,65 % | 382,88 % | -1364,69 % | 82,57 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
-1607,00 % | 777,49 % | 654,12 % | 478,59 % | | 100,51 % |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
31 603 € | 66 300 € | 61 200 € | 61 200 € | 56 740 € | 59 902 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
22,21 % | 109,79 % | -7,69 % | 0,00 % | -7,29 % | 5,57 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 4 821 € | 29 317 € | 26 130 € | 21 356 € | - 4 522 € | 6 483 € |
| Bendrasis pelningumas |
-15,25 % | 44,22 % | 42,70 % | 34,90 % | -7,97 % | 10,82 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
-196,02 % | | -10,87 % | -18,27 % | -121,17 % | |
| Grynasis pelnas |
- 4 821 € | 27 772 € | 24 824 € | 20 771 € | - 4 367 € | 5 347 € |
| Grynasis pelningumas |
-15,25 % | 41,89 % | 40,56 % | 33,94 % | -7,70 % | 8,93 % |
| Grynojo pelno pokytis |
-196,02 % | | -10,62 % | -16,33 % | -121,02 % | |
| Turtas |
300 € | 5 117 € | 5 101 € | 5 425 € | 320 € | 6 476 € |
| Turto grąža (ROA) |
-1607,00 % | 542,74 % | 486,65 % | 382,88 % | -1364,69 % | 82,57 % |
| Nuosavas kapitalas |
300 € | 3 572 € | 3 795 € | 4 340 € | - 27 € | 5 320 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
-1607,00 % | 777,49 % | 654,12 % | 478,59 % | | 100,51 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
| 0,3 | 0,26 | 0,2 | 1,08 | 0,18 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
Gerai Blogai
Įmonės turtas viršija įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
| 2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
| 1 545,00 € |
1 306,00 € |
585,00 € |
328,00 € |
Atlyginimai ir darbuotojų skaičius
Sodros duomenys
| 2023 7 | 2025 5 | 2025 6 | 2025 8 | 2025 9 |
| Skola Sodrai |
421 € | 213 € | 213 € | 102 € | 107 € |
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
| 2025 m. |
| 9 mėn. |
|
|
|
|
|
107 € |
0 € |
| 8 mėn. |
|
|
|
|
|
102 € |
0 € |
| 6 mėn. |
|
|
|
|
|
213 € |
0 € |
| 5 mėn. |
|
|
|
|
|
213 € |
0 € |
| 2023 m. |
| 7 mėn. |
|
|
|
|
|
421 € |
0 € |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.