Atostogos kemperiu, MB
- Veiklos forma
- Mažoji bendrija
- Įmonės kodas
- 305196011
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Senasis Ukmergės kel. 11A, Užubalių k., Avižienių sen., Vilniaus r. sav. 14302
- Įsteigta
- 2019 m. birželio 21 d.
Amžius beveik 7 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 1,24 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- -1,77 tūkst. €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Automobiliai
- 1
- Savininkai
- Lietuvos fiziniai asmenys: 1
- Tinklapis
- www.atostogoskemperiu.lt
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
370 € | 840 € | 300 € | 450 € | 1 240 € | 980 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 2 956 € | - 2 411 € | - 2 776 € | - 2 565 € | - 1 771 € | - 2 316 € |
| Grynasis pelnas |
- 2 956 € | - 2 411 € | - 2 776 € | - 2 565 € | - 1 771 € | - 2 316 € |
| Grynasis pelningumas |
-798,92 % | -287,02 % | -925,33 % | -570,00 % | -142,82 % | -236,33 % |
|
| Turtas |
20 343 € | 17 808 € | 15 252 € | 12 987 € | 11 215 € | 8 900 € |
| Ilgalaikis turtas |
19 784 € | 17 514 € | 15 244 € | 12 974 € | 10 704 € | 8 434 € |
| Trumpalaikis turtas |
559 € | 294 € | 8 € | 13 € | 511 € | 466 € |
| Nuosavybė |
20 343 € | 17 808 € | 15 252 € | 12 987 € | 11 215 € | 8 900 € |
| Nuosavas kapitalas |
- 1 445 € | - 3 857 € | - 6 633 € | - 9 199 € | - 10 970 € | - 13 285 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
| | 21 885 € | 22 186 € | 22 185 € | 22 185 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
-14,53 % | -13,54 % | -18,20 % | -19,75 % | -15,79 % | -26,02 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
370 € | 840 € | 300 € | 450 € | 1 240 € | 980 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
-89,88 % | 127,03 % | -64,29 % | 50,00 % | 175,56 % | -20,97 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
- 2 956 € | - 2 411 € | - 2 776 € | - 2 565 € | - 1 771 € | - 2 316 € |
| Bendrasis pelningumas |
-798,92 % | -287,02 % | -925,33 % | -570,00 % | -142,82 % | -236,33 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
-309,50 % | | | | | |
| Grynasis pelnas |
- 2 956 € | - 2 411 € | - 2 776 € | - 2 565 € | - 1 771 € | - 2 316 € |
| Grynasis pelningumas |
-798,92 % | -287,02 % | -925,33 % | -570,00 % | -142,82 % | -236,33 % |
| Grynojo pelno pokytis |
-309,50 % | | | | | |
| Turtas |
20 343 € | 17 808 € | 15 252 € | 12 987 € | 11 215 € | 8 900 € |
| Turto grąža (ROA) |
-14,53 % | -13,54 % | -18,20 % | -19,75 % | -15,79 % | -26,02 % |
| Nuosavas kapitalas |
- 1 445 € | - 3 857 € | - 6 633 € | - 9 199 € | - 10 970 € | - 13 285 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
| | | | | |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
1,07 | 1,22 | 1,43 | 1,71 | 1,98 | 2,49 |
Įtraukti ankstesnių finansinių metų duomenis 2019 m.
Gerai Blogai
Įmonės turtas mažesnis už įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Įmonės registruoti automobiliai
VĮ "Regitra" duomenys
| Metai |
Modelis |
Kuras |
Variklio tūris |
Variklio galia |
CO2 |
| 2013 m. |
Nuasmeninta Nuasmeninta |
Dyzelinas |
1956 cm3 |
85 kW |
190 g/km |
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.