Gist clinic, MB
- Veiklos forma
- Mažoji bendrija
- Įmonės kodas
- 306287670
- PVM mokėtojas
- Ne
- Adresas
- Juodasis kel. 55, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 11315
- Įsteigta
- 2023 m. balandžio 3 d.
Amžius apie 3 metų
- Teisininis statusas
- Veikiantis
- Pajamos
- 165 tūkst. €
- Pelnas (nuostoliai)
- 119 tūkst. €
- RC duomenys
- 2024 m.
- Automobiliai
- 1
- Savininkai
- Lietuvos fiziniai asmenys: 1
- Įvertinimas
4.5 / 5
( 1 )
Finansinių ataskaitų duomenys
| 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
26 000 € | 165 447 € | 103 531 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
20 823 € | 119 237 € | - 21 054 € |
| Grynasis pelnas |
20 823 € | 113 275 € | - 21 054 € |
| Grynasis pelningumas |
80,09 % | 68,47 % | -20,34 % |
|
| Turtas |
31 251 € | 121 856 € | 89 414 € |
| Ilgalaikis turtas |
3 221 € | 544 € | 42 972 € |
| Trumpalaikis turtas |
28 030 € | 121 312 € | 46 442 € |
| Nuosavybė |
31 251 € | 121 856 € | 89 414 € |
| Nuosavas kapitalas |
20 824 € | 120 546 € | 83 061 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai |
10 427 € | 1 310 € | 6 353 € |
|
| Turto grąža (ROA) |
66,63 % | 92,96 % | -23,55 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
100,00 % | 93,97 % | -25,35 % |
| 2023 | 2024 | 2025 |
| Pardavimo pajamos |
26 000 € | 165 447 € | 103 531 € |
| Pardavimo pajamų pokytis |
| 536,33 % | -37,42 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą |
20 823 € | 119 237 € | - 21 054 € |
| Bendrasis pelningumas |
80,09 % | 72,07 % | -20,34 % |
| Bendrojo pelno pokytis |
| 472,62 % | -117,66 % |
| Grynasis pelnas |
20 823 € | 113 275 € | - 21 054 € |
| Grynasis pelningumas |
80,09 % | 68,47 % | -20,34 % |
| Grynojo pelno pokytis |
| 443,99 % | -118,59 % |
| Turtas |
31 251 € | 121 856 € | 89 414 € |
| Turto grąža (ROA) |
66,63 % | 92,96 % | -23,55 % |
| Nuosavas kapitalas |
20 824 € | 120 546 € | 83 061 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) |
100,00 % | 93,97 % | -25,35 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) |
0,33 | 0,01 | 0,07 |
Gerai Blogai
Įmonės turtas viršija įsipareigojimus
VMI sumokėti mokesčiai
| 2024 |
2025 |
| 82,00 € |
5 947,00 € |
|
Darbuotojų skaičius |
Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) |
Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) |
Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) |
VSD įmokų suma |
Skola Sodrai |
Atidėta skola |
Įmonės registruoti automobiliai
VĮ "Regitra" duomenys
| Metai |
Modelis |
Kuras |
Variklio tūris |
Variklio galia |
CO2 |
| 2023 m. |
MERCEDES-BENZ GLC 220 d 4MATIC |
Dyzelinas |
1950 cm3 |
143 kW |
|
Duomenų šaltinis: Registrų centro, Sodros, Regitros, Viešųjų pirkimų tarnybos atviri duomenys.