| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 6 385 € | 11 886 € | 24 366 € | 4 135 € | 3 440 € | 4 718 € |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - 1 284 € | 1 541 € | 2 302 € | - 1 958 € | 99 € | 913 € |
| Grynasis pelnas | - 1 284 € | 1 460 € | 2 177 € | - 1 958 € | 94 € | 858 € |
| Grynasis pelningumas | -20,11 % | 12,28 % | 8,93 % | -47,35 % | 2,73 % | 18,19 % |
| Turtas | 11 468 € | 13 088 € | 14 868 € | 13 230 € | 13 545 € | 16 075 € |
| Ilgalaikis turtas | 6 703 € | 5 869 € | 5 187 € | 4 506 € | 3 824 € | 3 143 € |
| Trumpalaikis turtas | 4 765 € | 7 219 € | 9 681 € | 8 724 € | 9 721 € | 12 932 € |
| Nuosavybė | 11 468 € | 13 088 € | 14 868 € | 13 230 € | 13 545 € | 16 075 € |
| Nuosavas kapitalas | 10 995 € | 12 455 € | 14 632 € | 12 675 € | 12 768 € | 13 626 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 236 € | 555 € | 777 € | 2 449 € | ||
| Turto grąža (ROA) | -11,20 % | 11,16 % | 14,64 % | -14,80 % | 0,69 % | 5,34 % |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) | -11,68 % | 11,72 % | 14,88 % | -15,45 % | 0,74 % | 6,30 % |
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 6 385 € | 11 886 € | 24 366 € | 4 135 € | 3 440 € | 4 718 € |
| Pardavimo pajamų pokytis | -74,08 % | 86,16 % | 105,00 % | -83,03 % | -16,81 % | 37,15 % |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - 1 284 € | 1 541 € | 2 302 € | - 1 958 € | 99 € | 913 € |
| Bendrasis pelningumas | -20,11 % | 12,96 % | 9,45 % | -47,35 % | 2,88 % | 19,35 % |
| Bendrojo pelno pokytis | -205,59 % | 49,38 % | -185,06 % | 822,22 % | ||
| Grynasis pelnas | - 1 284 € | 1 460 € | 2 177 € | - 1 958 € | 94 € | 858 € |
| Grynasis pelningumas | -20,11 % | 12,28 % | 8,93 % | -47,35 % | 2,73 % | 18,19 % |
| Grynojo pelno pokytis | -213,33 % | 49,11 % | -189,94 % | 812,77 % | ||
| Turtas | 11 468 € | 13 088 € | 14 868 € | 13 230 € | 13 545 € | 16 075 € |
| Turto grąža (ROA) | -11,20 % | 11,16 % | 14,64 % | -14,80 % | 0,69 % | 5,34 % |
| Nuosavas kapitalas | 10 995 € | 12 455 € | 14 632 € | 12 675 € | 12 768 € | 13 626 € |
| Nuosavo kapitalo grąža (ROE) | -11,68 % | 11,72 % | 14,88 % | -15,45 % | 0,74 % | 6,30 % |
| Įsiskolinimo koef. (įsipareigojimai/turtas) | 0,04 | 0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,06 | 0,15 |
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 110,00 € | 833,00 € | 1 434,00 € | 1 762,97 € | 437,96 € | 352,00 € | 768,97 € | 68,00 € |
| Darbuotojų skaičius | Vidutinis atlyginimas (pagal darbo sutartis) | Darbuotojų skaičius (autorinės sutartys) | Vidutinis atlyginimas (pagal autorines sutartis) | VSD įmokų suma | Skola Sodrai | Atidėta skola |
|---|
| Metai | Modelis | Kuras | Variklio tūris | Variklio galia | CO2 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011 m. | VW PASSAT | Dyzelinas | 1968 cm3 | 103 kW | 120 g/km |
| Pavadinimas | Pajamos / Pelnas |
|---|---|
|
Bandapro, MB
Kodas 306191120
Vytauto g. 35, Palangos m., Palangos m. sav. 00135
|
13,1 tūkst. €
-7,25 tūkst. € |
|
Įterptinės sistemos, UAB
Kodas 303416028
, PVM k. LT100008914519
J. Savickio g. 4-7, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 01108
|
12,3 tūkst. €
-1,03 tūkst. € Darbuotojai: 2
|
|
SMARTNFC, UAB
Kodas 302835557
, PVM k. LT100008378618
Beržų g. 9, Bernatonių k., Raudondvario sen., Kauno r. sav. 54107
|
2,48 tūkst. €
376 € Darbuotojai: 2
|
Buhalterinės apskaitos sistema internete smulkiam ir vidutiniam verslui