Darbo teise

S
Stefa112 2
2008-10-17 18:57 Stefa112
Labas vakaras..gal galite patarti kaip reiketu teisingiausei elgtis tokioje situacijoje: Darbdavys nusprende kad jo imonei nebereikia administratores ir liepe pasirasyri prasima jog iseinu savo noru..paklausus ar tai etatu mazinimas,ar visiskai naikinamas sis etatas sulaukiau atsakymo jog tiesiog nebereikia administratoriu ir iseiti turiu savo noru.. smile taciau as iseiti tikrai nenoriu smile pasakiau jog neiseisiu nebent ismes pagal istatymus, o tada man priklausytu iseitine alga,taciau tikrai manau jog prades ieskoti kabliuku del kuriu ismesti butu tinkama iseitis..4 menesius dirbau ir nesulaukiau jokiu priekaistu viskas buvo puiku, o dabar se kad nori...net darbo nespejau susirast kito..net nenumaniau jog ismes nuo pirmadienio..o siandien juk jau penktadienis... smile smile kaip man pasielgti...gal galit patarti..... smile
2008-10-18 03:44 kodelciukas
Gal iseitu graziuoju sustarti, kad pasiliktumete, kol susirasite darba? Galite kreiptis i VDI. Si paaiskintu darbdaviui jo teises smile , sumoketu iseitine, bet del pasilikimo imoneje tikrai nekovociau, nes is praktikos galiu pasakyti, kad psichologishkai Jus is ten isguis.
S
Stefa112 2
2008-10-18 14:03 Stefa112
darbe pasilikt tikrai nebezadu, nes ir taip aisku, kad ieskos priezasciu ir kabliuku del kuriu galetu drasei ismesti... smile iseisiu is to darbno tai tikrai, bet tikrai nerasysiu jokiu prasymu jog iseinu savo noru smile tiesiog tegul man sumoka tai kas priklauso ir atleidzia pagal istatymus, o ne taip kaip jie sugalvojo, kad iseinu savo noru... smile baisu darosi, jog darba tai nera lengva susirast... smile
Elvusia Elvusia 19998
2008-10-18 16:26 Elvusia 2011-09-11 06-00

Stefa112 rašė: smile

Jūs dirbate administratore?
L
Loreta13 30842
2008-10-18 17:12 Loreta13
Turbūt administratorė.
Ilgai priežasčių nereiktų ieškot, pakaktų gramatikos testo:))
Elvusia Elvusia 19998
2008-10-18 17:16 Elvusia
Tai va todėl ir iškilo klausimas.
Žmogus nepatenkintas, kad darbdavys jo nepageidauja.
Mokykloje, tikriausiai, vietoje lietuvių kalbos dėstė SMS - inę kalbą.
Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis
Tax.lt © 2002 - 2024, admin@tax.lt, Reklama tax.lt

Buhalterinės apskaitos sistema internete smulkiam ir vidutiniam verslui