Vaiko prieziuros atostogos

E
eros9 1
2011-02-28 22:09 eros9
Sveiki, noreciau Jusu pasiteirauti. Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose iki 3 metu (praejo vieneri metai).Iki tol dirbau valstybineje istaigoje 5 metus, pagal darbo sutarti. Siuo metu ten vyksta reformos. Ar gali mane atleisti is darbo, valstybinei istaigai likviduojantis? Ar darbdavys turetu mane idarbinti, kitoje (dukterineje) tarnyboje, bent kol pasibaigs vaiko prieziuros atostogos? Juk atleidus dabar, man nutruktu darbo stazas.
O jei vis tik atleistu, ar as gauciau ismokas is sodros? Beto, man priklausytu iseitines ir ismokos uz nepanaudotas atostogas. Ar gavus siuos pinigus, sodra neiskaiciuotu is vaiko prieziurai mokamu pinigu?
C
CoIop 3985
2011-02-28 22:11 CoIop 2011-09-11 07-15

eros9 rašė: Sveiki, noreciau Jusu pasiteirauti. Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose iki 3 metu (praejo vieneri metai).Iki tol dirbau valstybineje istaigoje 5 metus, pagal darbo sutarti. Siuo metu ten vyksta reformos. Ar gali mane atleisti is darbo, valstybinei istaigai likviduojantis? Ar darbdavys turetu mane idarbinti, kitoje (dukterineje) tarnyboje, bent kol pasibaigs vaiko prieziuros atostogos? Juk atleidus dabar, man nutruktu darbo stazas.
O jei vis tik atleistu, ar as gauciau ismokas is sodros? Beto, man priklausytu iseitines ir ismokos uz nepanaudotas atostogas. Ar gavus siuos pinigus, sodra neiskaiciuotu is vaiko prieziurai mokamu pinigu?


Sveiki. teiraukitės. Tik tinkamoje temoje.
TEMA laukelio nepildykite - taip netyčia klonuojate temas. Tikrai esate ne pirmas žmogus Lietuvoje susijęs su vaiko priežiūros atostogomis.
Jūsų pranešimą perkeliu į jau esamą temą ir diskusiją tęskite čia :
(TEMA LAUKELIO NEPILDYKITE)

jeigu negausite atsakymo - rytoj vėl pakartokite savo klausimą jau esamoje temoje. (perkopindami dar kartą savo klausimą :)

peršokame visi draugiškai į čia :
tax.lt/postx2555-0-3680.html
vovere vovere 25997
2011-02-28 22:14 vovere 2011-09-11 07-15

eros9 rašė: Sveiki, noreciau Jusu pasiteirauti. Siuo metu esu vaiko prieziuros atostogose iki 3 metu (praejo vieneri metai).Iki tol dirbau valstybineje istaigoje 5 metus, pagal darbo sutarti. Siuo metu ten vyksta reformos. Ar gali mane atleisti is darbo, valstybinei istaigai likviduojantis? Ar darbdavys turetu mane idarbinti, kitoje (dukterineje) tarnyboje, bent kol pasibaigs vaiko prieziuros atostogos? Juk atleidus dabar, man nutruktu darbo stazas.
O jei vis tik atleistu, ar as gauciau ismokas is sodros? Beto, man priklausytu iseitines ir ismokos uz nepanaudotas atostogas. Ar gavus siuos pinigus, sodra neiskaiciuotu is vaiko prieziurai mokamu pinigu?

nežinau kaip ten su tom valstybinėm įstaigom viskas, bet sodra pašalpą mokėtų ir jūsų atleidimo atveju. o išeitinės ir kompensacijos už nepanaudotas atostogas, nemažinspašalpos
Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis
Tax.lt © 2002 - 2024, admin@tax.lt, Reklama tax.lt

Buhalterinės apskaitos sistema internete smulkiam ir vidutiniam verslui