Tininga rašė: Edita36 rašė: Tininga rašė:
simaska rašė: Taip gali būti ir paskutinė atostogų diena, bet reikia prašyme nurodyti, kad prašau mane atleisti paskutinę mano atostogų dieną .Kadangi 20 d.-nedarbo, tai atleidžiame 21d., bet ji jam bus nedarbo diena ir jos mano manymu apmokėti nereikia, vistiek viskas bus išmokėta prieš atostogas, tik pranešant sodrai.
O kodėl negalima atleisti 20 d., kas kad ne darbo?
Pvz. ta darbuotoja
šiandien paprašo atleisti ją paskutinę vaiko priežiūros atostogų dieną, įforminame tą atitinkamai ir darbo santykiai pasibaigia nuo nurodytos datos. Todėl tabeliuose jos jau 21 nebus.
Kiek žinau žmogaus esančio atostogose arba turinčio nedarbingumo pažymėjimą atleisti iš darbo NEGALIMA. Atleidžiama sekančią dieną po atostogų arba po ligos ir ta diena nėra darbo diena ir tabelyje nežymima. Tiesiog tabelyje AAAAA arba LLLLL ir viskas t.y. brūkšnys
Norėčiau pasakyti, kad vaiko priežiūros atostogos yra
atostogos, o ne liga. O paskutinę atostogų dieną atleisti galima, jei žmogus to prašo, jūs NIEKO nepažeidžiat. Kai dėl ligos, tai visai kita kalba. O tabelyje tai aišku, kad tuo metu bus A, ar PV, kaip šiuo atveju, o darbo laiko skiltyje brūkšnys ar nieko, kaip kam geriau...
Kitą dieną - visai nieko...
Tai jūs man paaiškinkite. Žmogus leidžiamas atostogų įskaitytinai pvz. nuo 10 d. iki 20 d. ir 20 d. įeina į jo atostogas už kurias sumokėta ir t.t. ir pan. tai negi ta pati diena gali būti ir iš darbo atleidimo diena? Šiaip normaliai dirbantį žmogų tai be abejo atleidžiam paskutinę darbo dieną kuri ir yra jo atleidimo data.