Ačiu už patarimus :) Bijau kad taip reiks ir daryt nes Internete tikrai nieko gero neradau. Bet tiesa pasakius net nežinau kokių čia knygų ieškot, jaučiu kad jos bus tik anglų kalba :(
Vat būtent rašau bakalaurinį :) Ir man čia kažkaip sunkokai sekasi su tom biudžetinių įstaigų apskaitos gerinimo kryptim, tai pagalvojau kad reikia pasidomėt ką kas taiko, o gal ką nors patart galėtumei?:)
Esmė tame kad as ir apie tai neseniai išgirdau ir ieškau kas galėtų ką nors apie tai paaiškint. Jei esi dirbęs biudžetinėj įstaigoj, tai gal netyčia ką nors žinai ką pvz. Europos Sąjungoje ten tokio ypatingo ir naudingo apskaitos organizavime taiko, ką būtų galima ir Lietuvoj įvest? :)
Labai prasau parasykit tie kurie tiksliai zino, nes man labai svarbu atliekant analize. Visur tik individualių įmonių, UAB ir AB finansinės analizės pavyzdžiai, o biudžetinės įstaogos niekur nėr :(
Atlieku biudžetinės įstaigos balanso horizontalią ir vertikalią analizes. Ar biudžetinių įstaigų balanse aktyvas yra turtas, o pasyvas - nuosavybė kaip ir UAB ir AB? Ar cia kazkaip kitaip suprast? Labai aciu uz pagalba :)
Zinai Modestai as su Tavim visai nesutinku, susigrazinti gali ne visus mokescius, tik ju dali. O grizus i Lietuvele deklaruodamas turesi susimoketi ju skirtuma.
O Karoluxui patarimas butu toks: nezinau kaip kitais metais bus, bet siais metais as pati gryzus is USA pajamu nedeklaravau ir nezadu atiduot keliu tusktanteliu savo uzdirbtu pinigu valstybei. O be to kalbejau su pazistama is mokesciu inspekcijos, ji ir pati patare to nedaryt, dar pirmi metai ir nelabai kas cia susigaudys. Tai vat.
Didelis ačiū visiems už pagalbą
Bet turiu dar vieną klausimeli, ar ta uždirbtų pajamų suma, kurias būtina deklaruoti, turi būti didesnė nei 10 000Lt? Ar deklaravimas nepriklauso nuo sumos?
Prašau padėkit vargšei mergaitei :) Gal kas jau deklaravote vasarą uždirbtas pajamas užsienyje ir kaip visas šis reikalas vyksta? Kokią deklaraciją reikia pildyti? Gal kas tai darėt elektroniniu būdu?:)