Tax.lt narys begalybe

Tax.lt narys nuo
2019-01-15
begalybe
forume parašė 8 žinučių

begalybe naujausios žinutės:

2019-11-03 17:54 Įvairūs » Pinigų priėmimo kvitai » #1418117
Sveiki,

Naudojam PPK, bet neturim kasos t.y. atskaitingas gavęs pinigus iš kliento arba toliau pinigus leidžia įmonės reikmėms arba pinigus grąžina įnešdamas per bankomatą ar pavedimu į įmonės sąskaitą, čia taip galima? :) naudoti ppk bet neturėti kasos?
2019-10-03 16:30 Blevyzgos » Atsakymai "ant lėkštutės" » #1417506

Snaiga rašė:


Laba diena, tikiuosi yra merginų .kurios kaip ir aš taip pat turi reikalų su rezervavimais per booking.com.
Gal galėsite man pagelbėi. Rezervavau per booking.com darbuotojams apgyvedinimą. Negaliu išprašyti iš žmogaus jokio kvito ar sąskaitos.
Kaip tokiu atveju darote?
Klausimų nekiltų dėl užsienio viešbučio, bet čia lietuvos... Užsienietiškas rezervacijas normaliai vedu į pirkimus, kaip normalias sąnaudas. O su lietuviško viešbučio rezervacija nebesuprantu ką daryti.
Ačiū už betkokį atsakymą.Booking.com tik tarpininkas. Keliautojas nesvarbu kur ar LT ar užsienyje pačiame viešbutyje prašo sąskaitos su įmonės rekvizitais, viešbutis privalo ją išrašyti. Pabandykit parašyti tam viešbučiui..gal pagelbės.
2019-06-13 18:26 Bendra » Vel komandiruotė... » #1414649

Niemand rašė:begalybe rašė:


Tai jūsų nuomone VDI yra neteisi? smile "Akcentuotina, jeigu kelionė vyko po darbo dienos valandų, tai darbuotojui kelionės laikas yra įskaitomas į darbo laiką ir apmokamas kaip faktiškai dirbtas laikas, o už poilsį pirmą darbo dieną po kelionės paliekamas darbuotojo darbo užmokestis."

www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=1371

O šiaip pasvarstymui tai...Jeigu pardavimo vadybinkai, kuriu pastovi darbo vieta yra įmonės ofisas yra komandiruojami pas klientą užsienio šalyje tai tas kelionės laikas kaip ir papuola po 111 str 3 d.?

DK: 111 str Darbo laikas – bet koks laikas, kuriuo darbuotojas yra darbdavio žinioje ar atlieka pareigas pagal darbo sutartį..... 3)kelionės iš darbovietės į darbdavio nurodytą darbo funkcijos laikino atlikimo vietą laikas;
Neteisi inspekcija. Kelionė į laikiną funkcijos atlikimo vietą ir kelionė į komandiruotę yra skirtingi dalykai. Jei buhalterė važiuoja į VMI, tai tas važiavimo laikas - jos darbo laikas, bet tikrai ne komandiruotė. Pagaliau sveikas protas sako, kad už kelionę negali būti atlyginama tiek pat, kiek už darbą poilsio dieną.
Labai jau drąsiai teigiat. Gal turit kokių įrodymų? tarkim teismų praktikos pvz ? ar čia asmeninė nuomonė kad VDI neteisi?

O kuo vadybininko, kurio pagal darbo sutartį darbo pobūdis nėra kilnojamas, keliavimas pas klientą dėl pvz sutarties derinimo nėra keliavimas į laikiną darbo funkcijų atlikimo vietą? tai kur jis važiuoja jeigu ne laikinai atlikti darbo funkcijų pas klientą?
2019-06-13 17:28 Bendra » Vel komandiruotė... » #1414647

Niemand rašė:renatab rašė:


Tai , kad randu- kad kelionė ir yra darbas ir dvigubai- TOL KOL ATVYKSTI. nuo A iki Z net miegas. duokit ką nors apčiuopiamo
Kur cia parašytaParodykite kodekse, kur parašyta, kad kelionė yra darbas...
Darbas yra tada, kai (a) darbuotojas atlieka savo darbo funkcijas; arba (b) kodeksas tiesiogiai prilygina tam tikrus laikotarpius darbo laikui (pvz., darbo vietos paruošimo laikas).
Jei tas komandiruojamas darbuotojas nėra vairuotojas, jūreivis ar lakūnas, kelionėje jis jokių darbo funkcijų neatlieka. Kodeksas neprilygina kelionės į komandiruotę laiko darbo laikui, priešingai - numato specialų tokio laiko kompensavimo poilsio laiku metodą.Tai jūsų nuomone VDI yra neteisi? smile "Akcentuotina, jeigu kelionė vyko po darbo dienos valandų, tai darbuotojui kelionės laikas yra įskaitomas į darbo laiką ir apmokamas kaip faktiškai dirbtas laikas, o už poilsį pirmą darbo dieną po kelionės paliekamas darbuotojo darbo užmokestis."

www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=1371

O šiaip pasvarstymui tai...Jeigu pardavimo vadybinkai, kuriu pastovi darbo vieta yra įmonės ofisas yra komandiruojami pas klientą užsienio šalyje tai tas kelionės laikas kaip ir papuola po 111 str 3 d.?

DK: 111 str Darbo laikas – bet koks laikas, kuriuo darbuotojas yra darbdavio žinioje ar atlieka pareigas pagal darbo sutartį..... 3)kelionės iš darbovietės į darbdavio nurodytą darbo funkcijos laikino atlikimo vietą laikas;
2019-05-17 11:42 Bendra » Vel komandiruotė... » #1413863

Niemand rašė:skaipe rašė:


Sveiki. Ar ant komandiruočių įsakymų turi pasirašyti darbuotojai? Gal galit pasidalinti savo naudojamais pavyzdžiais įsakymų? smileNeturi, nebent bijote, kad gali neišvažiuoti ir pasakyti, kad nieko apie jokią komandiruotę negirdėjo.
Privačiame sektoriuje nereikia įsakymų, pasidarykit laisva ir patogia forma šabloniuką su esminiais komandiruotės duomenimis (kas, kur, kada, kodėl) ir tiek.Kaip tai nereikia įsakymų? smile PMĮ 21 straipsnis. Komandiruočių sąnaudos
1. Komandiruote laikomas vieneto vadovo ar jo įgalioto asmens įsakymu (sprendimu), kuriame turi būti nurodyta komandiruotės tikslas, vieta (vietos), trukmė (jeigu komandiruotės metu vykstama į keletą užsienio valstybių, – buvimo kiekvienoje užsienio valstybėje trukmė) ir vieneto numatomos apmokėti išlaidų rūšys, įformintas darbuotojo išvykimas iš nuolatinės darbo vietos atlikti darbo funkcijų, tarnybinio pavedimo ar kelti kvalifikacijos
2019-01-23 17:22 PVM » PVM Grąžinimas iš UŽSIENIO » #1407623

Sandruke rašė:begalybe rašė:


Taip, prancūzai už apgyvendinimą viešbučiuose įmonės darbuotojams negrąžina. Įrašykite į google: "european vat refund guide 2018", ten rasite Deloitte tokį pdf failą anglišką ir jo pačiame gale yra nebloga lentelė-suvestinė kur rašo ką kokios šalys negrąžina ir grąžina, jeigu suprantate angliškai tai visas tas pdf'as labai geras informacijos šaltinis :)Pasinagrinėjau 2017 ir 2018 suvestines, ir kas keisčiausia žymėjimas vienodas, kas liečia FR viešbučius: 0 proc. darbuotojams, bet 100 proc. trečiąjai šaliai. Aš teikiau viešbučių sąskaitas už 2017 m. ir man už visas grąžino PVM. Gal ta trečioji šalis ir yra darbdavys? smileTrečioji šalis tai ne darbdavys, o pvz jeigu samdai kokį išorinį vietinį konsultantą, kuris pagal susitarimą realiai yra tarpininkas tarp tavęs ir kliento tai gali susigrąžinti pvm už to konsultanto apgyvendinimą. Esme, kad ta trečioji šalis turi nedirbti pagal darbo sutartį, bet kažką daryti įmonės prašančios susigrąžinti pvm naudai - čia pagal jūjų taisykles taip. Galbūt pernai jūsų nelabai tikrino ir praėjot per sistemą, maža suma buvo, neužkliuvot, galit ir už 2018 mėginti gi prašyti. Man irgi būna, kad prašau ko pagal taiskyles kaip ir negalėčiau susigrąžinti, bet kartais ten jeigu neužkliūna niekur žiūrėk ir susigrąžinti pavyksta :) Kartais parašo el.mailu kad prašau pateikit tokius ir tokius įrodymus ar kažką...jei neturi nieko ar neatrašai laiku negrąžina. Man Vokiečiai patinka - jie viską grąžina, bet ištikro tai taip keista, kad čia kiekviena šalis su savo taisyklėm... kitos atrodo tik ir prisigalvoja taisyklių, kad kuo mažiau grąžinti poto joms reikėtų.... smile
2019-01-23 11:42 PVM » PVM Grąžinimas iš UŽSIENIO » #1407555
Taip, prancūzai už apgyvendinimą viešbučiuose įmonės darbuotojams negrąžina. Įrašykite į google: "european vat refund guide 2018", ten rasite Deloitte tokį pdf failą anglišką ir jo pačiame gale yra nebloga lentelė-suvestinė kur rašo ką kokios šalys negrąžina ir grąžina, jeigu suprantate angliškai tai visas tas pdf'as labai geras informacijos šaltinis :)
2019-01-15 18:15 Programinė įranga » PRAGMA 3.2 » #1406941
Sveiki, esu naujokė....gal kas galėtų pasidalinti per kur galima pasižiūrėti pirkimų ir mokėjimo dokumentų neatitikimus? smile


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR