Sunku pasakyti buhaltere taip paskaiciavo ir kiek zinau visi sia veikla vykdantys tiek moka :) Gaunasi kad beveik per puse reikia sumoketi tiek sodrai tiek vmi, sodrai truputi daugiau.
Dorota1 rašė:
aš irgi vykdau IV pagal pažyma bet moku daugiau:D
Kaip jie skaičiuoja, tai tik JIE ir gali suprasti. Nė nebandau gilintis. Jie viską skaičiuoja tik pinigais. Pinigų judėjimą jie labai įdomiai išlanksto. Turiu tokių, dirbančių turgavietėje, bet jų matematiką suprasti ne mano galvai. Tai nieko bendro su MŪSŲ buhalterija neturi.
O kaip suprasti toki teigini apie MB bendrijos pelno paskirstyma? "Pelnas skirstomas proporcingai įnešto įnašo dydžiui,tačiau MB nuostatuose gali būti nustatyta kitaip."
Gal trumai kasnors paaiskinsit: gavusi pinigus mazji bendrija uz atlikta darba tarkim 1000 Lt pradzioj turi juos inesti i bendrijos saskaita??
Kiek as galiu issiimti is saskaitos nuo tu 1000 Lt?Tik tiek kiek apsiformines atlyginima?
Ar galima bet kada atskaicius mokescius pasiimti MB uzdirbtus pinigus savo reikmem? :)
Arba dar kitaip paklausus:
Kiek man liktu Lt atskaicius visus mokescius nuo 1000 Lt?