REIKIA PAGALBOS GERBIAMIEJI,
Ar galiu prasyti darbdavio , kad man priklausanti atlyginima pervestu mano kreditoriui ar tai imanoma.
Padekit, labai prasau.
Nesuprantu kodėl Jūs, žmonės, norite viską supainioti. Atlyginimą darbdavys privalo jums išmokėti, o jeigu gaus antstolių raštą, tai tada vykdys jį. O jūs mielasis prisiskolinote, tai būkite malonus pats ir atiduokite. Na, nejaugi jums taip sunku pačiam gavus algą padaryti pavedimą kreditoriui? kam dar čia įvelti jūsų įmonės buhalterę?
Žmonės, pasakykime savo vaikams, kokie jie mums svarbūs, ir kad mes juos labai mylime.
Darykime tai be priežasties ir bet kada.....
Kad nebūtų per vėlu.....
Mano vaikas nusprendė, kad ji nori lankyti "prailgintą" grupę. Kaip tarė, taip ir padarė. Nuėjo ir įsitaisė tarp prailgintos grupės vaikų. Mokytoja džiaugiasi kad turi "pavaduotoją", nes ji padeda kitiems pirmokėliams pamokėles paruošti. O tai ką man dabar daryti Aš tai dėl jos stengiausi savo laiką susidėlioti taip kad ji parėjus iš mokyklos rastų mane namie..... Štai kaip būna.
Byla rašė:
O tai ką man dabar daryti Aš tai dėl jos stengiausi savo laiką susidėlioti taip kad ji parėjus iš mokyklos rastų mane namie..... Štai kaip būna.
Byla rašė:
O tai ką man dabar daryti Aš tai dėl jos stengiausi savo laiką susidėlioti taip kad ji parėjus iš mokyklos rastų mane namie..... Štai kaip būna.
Mamai reikia save kažkur kitur "padėti"
Turiu kur save padėti kol kas. Bet yra minčių visokių. Reikėtų keisti viską iš esmės. Tik neaišku kiek ta mano princesė dirbs mokytojos pavaduotoja. Taip ir būnu dabar kaip kojon įsikirtus. Ir planuok kad kytras ką nors.....
Tėvai užprogramuoja nesėkmei? Anot Francis Finchamo ir Kathleen Cain, vaikų mąstymo būdui reikšmingą įtaką padaro tėvai. Jei nuo mažens kiekviena vaiko nesėkmė siejama su jo gebėjimais, rizika išsiugdyti bejėgiškumo jausmą didėja (nes suklydęs imi abejoti savo gabumais).
Jei tėvai mažiau orientuojasi į gebėjimus ir labiau pabrėžia įdėtas pastangas („šį kartą nepasisekė, bet kitą kartą labiau pasistengsim ir pavyks geriau!“), tikėtina, kad vaikas į klaidą žiūrės kaip į galimybę tobulėti ir bejėgiškumo jausmui tiesiog neliks vietos.