Na cia klausimas toks, kaip supranta istatymu leidejai, koks GD tikslas.
1. Gauti bet kokia nauda
2. Ar apsaugoti tavo turto paveldetojus nuo draudiminio ivykio pasekmiu.
1.1 Jei tai pirmas variantas. Tai is dalies fikcija, nes juk nemoki draudimo imoku jei tau nenaudinga. Kazkokia nauda yra.
1.2 O kaip loreta minejo. Tai gali buti ir paskolos atidavimas. Kas taip pat gali buti siekimas apsaugot paveldetojus. Taip kad siuo atveju sis komentaras tufta ir lengvata tikrai fikcija.
2.1 Jei tai antras variantas, tai norma, išskyrus 1.2 atveji.
Iš tikruju butu idomu suzinoti koks sios lengvatos tikslas. Gerai cia sugalvojau. Galėtu prie kiekvieno istatymo straipsniuko rasyti koks jo tikslas tai komentaru reiketu per pus maziau.
Pas mane firmos pagrindinis akcininkas paskola firmai is banko uzgarantavo savo turtu ir bankas pareikalavo sutartyje apsidrausti. Imone apdraude is savo lesu ir ta draudziama suma kuri buvo sutartyje nurodyta leidziami atskaitymai. Tik su tokiu atveju susiduriau, bet cia viskas aisku.
O realiai artai kiek komentaras yra pagrindas veiksmams. Nes istatymas tokiu apribojimu netaiko. Cia gaunasi kad komentaras apriboja istatymo straipsnio taikymo ribas. Idomu ar komentaras turi tokia galia. Ar finansu ministerijos rastas su ministro ir kitu klapciuku parasais gali apriboti seimo priimta ir prezidento pasirasyta teises akta. Gal zinai kur tai galima rasti. Cia tik siaip lyrinis nukrypimas, bet idomu vistiek.