2014-09-07 10:00
virbuh
Eval2ks
1.Geriau vardinti jau su rinkos kaina, bet tai nėra esminis dalykas.
2.Ieškokit rinkos kainų. Jums neatsirastų nei deklaravimo, nei GPM, jei pardavimai(įneštas turtas) būtu mažiau 8000 lt.
3.Mažaverčių daiktų nerodyčiau ir nevargčiau, bet tokie kaip spausdintuvas, kompiuteris būtinai treikėtų rodyti( kad galėtumėt jų remonto, išlaikymo išlaidas į leidžiamus dėti, o gal panaudos sutartis?), bet jie gal patektų į ilgalaikį turtą?
Kėdės vertė būtų 0, ir kiti nariai ar norėtų jums kompensuoti jau sulūžusios kėdės pradinę vertę,(nebent nuostatuose rašot kad kompensuojama viskas) gal net nuspręstumėt mažinti sulūžusio daikto verte įnašus, kurie reikėtų mažini ar didinti gauto pelno ar nuostolio suma?
4. Ilgalaikis turtas jau bus dalinai nudėvėtas(neleidžiami atskaitymai) ir visos įnešto turto vertės, esant nuostoliui, jau galit net neatsiimti (jei būsit ne vienas MB narys), nebent bus pelno.
Įnašo atsiėmimas (kompensacija pinigais, ne turtu) yra ne iš pelno, bet yra Įnašo mažinimas ir tai negali būti jokios išlaidos. Toks paėmimas yra vertybinių popierių pardavimas, kurį įmonė deklaruos FR0471 formoje, o pats turėsit deklaruoti ir mokėti nuo visos sumos GPM, nes neturit įsisgijimo dokumentų (lygtai netaikoma tokiems atvejams VP 10000 lt neapmokestinimo lengvata, neįsigilinau, o gal klystu?)
Paskaitinėkit VAS 38 metodines rekomendacijas.