Na taip, priskaičiuoto PVM - 7 € mokėti nereikia, jei įsigytos paslaugos/prekės naudojamos PVM apmokestinamoje veikloje. O kadangi jūs rašėte, kad MB yra PVM mokėtoje ir paslauga įsigyta veiklai tai priskaičiuoto PVM nuo įsigytų paslaugų mokėti nereikia, iškarto ta suma dedama į atskaitą.
Apskaitoje registruojame užsienio valiutą pagal LB skelbiamą buhalterinį valiutų kursą, o susidaręs skirtumas tarp buhalterinio kurso ir banko komercinio kurso bus banko mokesčiai.
Apskaitoje registruojate su centais, o deklaracija pildoma sveikais skaičiais.
O jeigu MB PVM mokėtoja išrašo sąskaitą be PVM'o užsienio PVM mokėtojui, tai ten jau jie prisiskaito pvm pagal savas taisykles, man jau nereikia nieko su pvm daryti? tiesiog parodau D 2410 K 500 ir viskas?
Kol kas matau, kad čia tik paslaugos suteikimas (programavimas) Airijos PVM mokėtojui. Tad būtų tas FR0564. Jeigu bus, pvz JAV, Rusija, Didžioji Britanija ir pan. tada tos FR0564 nebūtų, o FR0600 vis vien reiktų pildyti?
Kurioje eilutėje FR0600 rašoma tokia paslauga?
Sveiki,
Gal kas patarsite ,
Esame prekybininkai , spausdiname daug sąskaitų , atsiskaitant per EKA.
Kaip manote , ar galėtume spausdinti tik vieną egzempliorių , antrasis liktų
elektroniniame SF registre. Parašo , ant sąskaitos kaip ir neliko , ką manote?
Sveiki,
Iškilo klausimas, kaip teisingai parodyti sąskaitoje:
Vienas PVM mokėtojas nori išrašyti sąskaitą kitam PVM mokėtojui dėl patirtų išlaidų. O išlaidos - VĮ Registrų centro sąskaita be PVM (nes atlikti atlikti darbai ne PVM objektas) bei fizinio asmens išrašyta sąskaita dėl turto ekspertizės (taip pat sąskaita be PVM).
Ar mum išrašant sąskaitą reikia rodyti PVM , ar išrašyti be PVM?