apskaitoje darydavau taip: uz menesi apskaiciuoju atlyginimus, nuo ju kiek sodrai, i garant.fonda ir pajamu mokestis.
Menesio paskutine diena pravedimas - D moketini atlyg., K - moketinas PM. Iki menesio 15 dienos arba po atlyg. ismokejimo kita diena -sumokamas PM - ir turetu buti likutis 0. DAbar jei ismoku iki 15 d. tai PM -irgi iki 15 d. Jei iki 30, PM- iki 30d.
Bet yra problema su atostoginiais, pereinanciais per kelis menesius. Atlyginimu suvestineje as priskaitau uz einama menesi priklausancias sumas, nuo jos paskaiciuoju mokescius. O atostoginiu sumos-pasiskirsto pagal menesius, ir proporcingai apsiskaiciuoja mokesciai. Ar kiti irgi taip daro?
As paskirstau po menesius atostoginius tik tada, kai matau, jog neisnaudos kitame mėnesyje žmogus savo . Visais kitais atvejais aš atostoginius keliu ir mokesčius moku einamuoju mėnesiu.
Gal kiekvienas kitaip moka ir skaičiuoja, aš paskaičiuoju pajamų mokestį atėmus , o viską apmokestinu 33 proc. o po to jau koreguoju pajamų mokestį kai giržta po atostogų ir skaičiuoju DU.
Nežinau ar gerai darau, Čia tik išsakiau savo nuomonę kaip aš darau.
Cia geras , tema: Kada priskaityti apskaitoje PM?
Kas cia per PM, ka, jus apskaitote PriesMenstruacinius Sindromus? Nu buhalteriai, turiu pastebeti, kad tas Jusu PM, jau tuo0j bus dveji metai kaip vadinamas GPM
O kai kurių provincijos regionų VMI viršininkai spaudoje Gyventojų pajamų mokestį vis dar tebevadina Fizinių asmenų pajamų mokesčiu Tai ką jau čia mums...