Laba diena,
padėkite su sąskaitų korespondencijomis, jau pasimečiau: įmonė pirko transporto priemonę iš fizinio asmens, tą mašiną padavėm bankui, iš banko ėmėm lizingą tada vėl tą pačią mašiną perkam.
Elyte rašė:
Per OŽ pateikiant per mano VMI FR0781 ir gavus sprendimą užskaityti.
o kokia korespondencija OZ?
O kokias sąskaitas sudenginėsite?
Tai va cia ir problema nes nzn kokia sudengti :) Zinau kad D turetu buti 4462(GPM) nes ji apmokame iš sukaupto dar negrazinto PVM, tai ar tiktu D4462 K 2431? Ar ka rasyti i kredita?
asta48 rašė:
Laba diena,
padėkite su sąskaitų korespondencijomis, jau pasimečiau: įmonė pirko transporto priemonę iš fizinio asmens, tą mašiną padavėm bankui, iš banko ėmėm lizingą tada vėl tą pačią mašiną perkam.
O prie ko čia Centas? Ieškokite forume... Sąskaitų korespondencijos, Automobilio pardavimas, Lizingas ir t.t
Elyte rašė:
O tai kurioje sąskaitoje pas Jus dabar yra tas sukauptas PVM?
Tai kad jis nkr ir nenukeliavo daugiau, dali mum jo grazino o visas kitas ir stovi pirkimo PVM 2431. Tai ir klausiu kokia korenpondencija D 4462 , O K 2431? bet ne labai logiskai gautusi ar ne?
O tai neuždarinėjate 2431 mėnesio gale? Turėjote iškelti į 4484, o tada jau perkelti į Biudžeto skolas įmonei, kad galėtumėte ją kredituoti sudengiant su mokėtinu GPM.
Dirbau dirbau su centu, viskas buvo gerai. Staiga įplaukose ir mokėjimuose nerodo neapmokėtų invoisų, kuriuos galėčiau pasirinkti iš sąrašo apmokėjimui.... Tenka aklai įvesti sumą ir kiekvienąkart tikrinti ar tinkamai užsidengė...
Kas negerai?
Menesio gale darant PVM uzskaita iskeliau i 4484 tas sumas kaip man dabar perkelti į Biudžeto skolas įmonei.? Kokia korespondencija? D2432 K 4484? O poto D 4462 K 2432? ar gerai supratau?
Sveiki,
dirbu Centu kasdien jau aštuoneri metai, bet to dar nebuvo....
Jei vedu KIO 11 mėn., tai kasos likutis 10 mėn 01 d. ta pačia suma tampa minusinis Gal kas galėtų patarti?
Kasos skaitliuką spaudžiau (kur perskaičiuoja pradinį likutį), išbandžiau, atrodo viską. Jau nuo vakar dienos taip vargstu
Laba,
mes esam paslaugos pirkėjai ir pagal PVM 96 str. 1d. PVM sumokėti turime mes, bet niekaip negaliu užregistruoti Gavimuose šios sąskaitos- varnelę apačioje uždedu: skola suvaikšto gerai, bet PVM suma atsiranda ir gautiname ( 2 kl.) ir mokėtiname (4 kl.) PVM. Kaip padaryti, kad PVM suma nesirodytų gautiname PVM ( 2 kl.) ?
O kodėl manai, kad neturėtų būti gautino PVM?.. Bet kurio atveju tą PVM atskaitot, tai jis atsiranda 2 klasėje, bet patys jį ir sumokėt privalot - atsiranda 4 klasėj... mano supratimu viskas čia gerai
Lince rašė:
O kodėl manai, kad neturėtų būti gautino PVM?.. Bet kurio atveju tą PVM atskaitot, tai jis atsiranda 2 klasėje, bet patys jį ir sumokėt privalot - atsiranda 4 klasėj... mano supratimu viskas čia gerai
Aciu. Pasakykit prasau dar kokiuose PVM deklaracijos langeliuose ji atvaizduoti?