av rašė: O ką daryti, jeigu už tą telefoną damokama daugiau, nei nusistatyta įmonės minimali ilgalaikio turto vertė, o sutarties su teleoperatoriumi trukmė trumpesnė negu tokio ilgalaikio turto minimalus nusidėvėjimo normatyvas?
Jūs tvirtai įsikibę verslo stabdžio pozicijos.
Jau laikas pradėti tarnauti tiems, kas moka atlyginimą.
...prisidedu prie klausiančių kaip padaryti?
Buvo tokie konkretūs atsakymai:
Loreta rašė: Jei jis vis tik dėl kažkokių priežąsčių nebenaudojamas, tai kaip ir su kitu IT - arba užkonservuojamas, arba likusi nenudėvėta dalis - į neleidžiamus atskaitymus.
Sventoji rašė: Tai tada galima pasitvirtinti mobiliesiems telefonams didesnę sumą nes realiai jie labai greit morališkai pasensta
Čia tikriausiai norėta pasakyti, kad galima pasitvirtinti trumpesnį nudėvėjimo laiką, su kuo nelabai norėčiau sutikti, kadangi atskiroms turto grupėms tai padaryti gali tik tos įmonės, kuriose vidutinis sąrašuose esančių darbuotojų skaičius neviršija 10 žmonių ir mokestinio laikotarpio pajamos neviršija 500 tūkstančių litų bei kurios neatitinka PMĮ 5 straipsnio 3 dalyje nustatytų kriterijų.
[quote=Loreta13]Finansinėje apskaitoje nėra jokių normatyvų.
Yra planuojamas naudoti laikas.
Ir ten niekas jūsų nereguliuoja, neriboja, nusistatinėkite tokį, kurį realiai tas ilgalaikį turtas bus naudojamas.
12
av, o koks būtų jūsų atsakymas šiuo klausimu? Jei diskutuoti, tai būtų gerai išgirsti visų oponentų nuomones. Nereikia tikėtis neginčijamų ir teisuoliškų atsakymų iš tų, kurie patys yra kažkieno įrankiais. Juk galim pabandyti rasti kompromisus visame kame. Jei įstatymai skylėti, vadinasi - apeinami. O jau kaip tai padaryti, kokiu keliu - čia ir samprotaujama.