tadas01 rašė:
O jei pagal sutarti issimoku visa pelna, kaip tad? Realiai imanomas variantas ar fantazuoju? :)
Taip pat klausimas del kapitalo dydzio ir jo "fizinio" buvimo. Ar reikia tik irasyti dokumentuose, kad pvz inesu 2000 lt ir paskui su ta su suma dirbti, ar reikia tureti spec saskaita, i ja pervesti pinigus?
Del VSD - jei esu samdomas darbuotojas kitoje imoneje, tai jau uz mane darbdavys moka VSD? Ir bunant MB nariu reiketu moketi dar syki ta pati?
p.s. nelabai i tema - kur Vilniuj uz nebrangiai ismokti buhalterijos pagrindu, kad galeti tvarkytis MB buhalterija? :) ar geriau pasamdyti ka nors?
[/quote]
Sveiki. O kokia garantija kad nepanaikins išėmimų pagal civ sutartis, ar neapribos išėmimų? Su mūsų valdžia , jokios garantijos...
Per 12 mėn išėmus pagal civ sutartį daugiau negu 155000 fizinis asmuo tampa PVM mokėtoju.
Pagal esamą įstatymą tektų mokėti ir dirbančiam VSD mažiausia po 79 Eur nuo MMA 300 eurų . Reiškia, kad reikia turėti per metus pelno ne mažiau 300*12 mėn.
Paskaičiuokit, ar Jums apsimoka kurti įmonę, ar dirbti pagal Individualios veiklos pažymą?
Įnašai įnešami į įmonės banko sąskaitą, nors gal leidžiama į kasą nešti. Įnašas lieka 3 klasės sąskaitoje, nors ''pinigai naudojami''.
Pradžiai nors turėkit pažįstamą, kuri ''natūroj'' matydama dokumentus pakonsultuotų, nes kad ir čia blogai suformulavus klausimą, galit gauti blogą atsakymą.