Soffy rašė:
Taxi važinėja, kavinėse pastoviai maitinasi tam tikra kategorija žmonių, visiškai nereiškia, kad jie turtingi, pinigų turi ar aplamai kažką turi, jie tiesiog tokie yra :).
Pažįstu tikrai vargšę bibliotekininkę, kuri ir tarybiniais laikais ir dabar, bent 2-3 kartus per dieną būtinai kavinėje geria kavos, suvalgo kokį pyragėlį, pietus ir amžinai dejuoja, kad neturi pinigų. Manau, suprantate, kad tas neturėjimas tikrai yra, nes kokie tie bibliotekininkų atlyginimai, bet savo įpročių keisti nežada nei už ką :).
Skolinasi, maitinasi kavinėse, gauna atlyginimą, atiduoda skolas, vėl skolinasi ir vėl maitinasi kavinėse ir taip visą gyvenimą. Kitaip ji negali, mes juk skirtingi :)?
O kodėl jums taip rūpi teisti tą bibliotekininkę ? O jūs nepagalvojote apie tai, kad jai , vienai, gal kavinėje pavalgyti yra pigiau nei vienai pačiai gamintis maistą namuose ? Pvz. yra pigūs patiekalai iš "dienos meniu". Pas mus miesto centre, kavinėje, cepelinų porcija iš dienos meniu 6 Lt. Jei kokie blyneliai tai dar pigiau.
Ji užsidirba savo pinigus. O kur ir kaip ji juos išleidžia, tai jau čia tik jos reikalas.
Kur kas keisčiau atrodo piliečiai, gyvenantys iš socialinių pašalpų ir besielgiantys analogiškai.
O dėl važinėjimo taxi mano atveju, tai nematau jokio išlaidavimo. Nes neišlaidauju niekur. Viskas suskaičiuota. Limitui pasibaigus, lieka kokios dienos treniruotė nepalankyta.
Iš esmės situacija būtų kitokia, jei mūsų valdininkai galvotų galva, o ne kažkuria kita kūno vieta. Nuo mano namų iki sporto rūmų, 5 minutės kelio pėstute. Deja, sporto rūmų didžiausia jei ne didžioji patalpų dalis yra išnuomota nuomininkams. Komerciniams sporto klubams. Iki sporto rūmų, vaikams būtų patogu atvažiuoti miesto transportu. Iš moksleivio krepšelio gauna pajamas sporto rūmai, nuo vaikų lankančių vienokias ar kitokias sporto treniruotes. Bet vaikai (didelė dalis) nugrūsti į apleistas patalpas miesto pakrašty, kur joks miesto transportas nevažiuoja. Matyt, nuomininkai jiems atsiperka labiau.....