Dėl vagysčių - ten kur nedokumentuojama, tikrai sėkmingai vagia. O kai apsižiūri, būna jau per vėlu. Nieko neįrodysi, nieko nenustatysi, nes buvo ne tvarka nustatyta, o betvarkė :( Paskui dar metus įrodinėsi, kodėl trūkumą išsiieškot nori iš darbuotojo A, kai dokumentaliai atsakingi yra abu darbuotojai - ir A, ir B.
Inkasacija duoda labai daug. Įsakymu tvirtini, kad kasoje po inkasacijos visada privalo būt paliktas tarkim 50 Lt likutis. Visi kiti pinigai privalo būt inkasuoti. Inkasavai, rašai pinigėliai į seifą. O dabar man pamėgink įrodyt, kad perduota kasoj buvo ne 50 Lt, o nulis? Be to, tas, kuris periminėjo, bus pats kaltas, kad nepareikalavo 50 Lt likučio - taip, kaip įsakyme pasakyta.
Kompanija, jūs mane stebinat - kaip galima šitaip nemokėt elgtis su popieriais :( Paskui ir prasideda ašaros - turtas dingo, kaltų nebėr.
Loreta rašė: Nu čia jau filosofija. O ką tokiu atveju duoda inkasacija? Absoliutus nulis.
Lygiai taip pat sėkmingai galima ir prekes vogti, ne tik pinigus.
Perduodant kasos aparatą kitam darbuotojui, nuimame X ataskaitą, kuri parodo tuo momentu esantį pinigų likutį stalčiuje. Jis sutikrinamas su faktiniu likučiu stalčiuje, ant X ataskaitos gali pasirašyti abi pusės. Logiška, jei vakare randamas pinigų trūkumas kasos aparate, kaltas antrasis, perėmęs, darbuotojas.
Jei rašinėti dar ir pinigų perdavimo aktus (galima ir taip), tai tada gal ir inventorizacijas perduodant daryti?
Bet čia klausimas buvo dėl inkasacijos, o ji čia tai tikrai ne prie ko.