Sara
Sara
382
#4910 2003-04-11 17:02 Sara
O kaip su savininko 2003 metų dienpinigiais, ar reikia kur nors parodyti?
Alisa
Alisa
1194
#4912 2003-04-11 17:05 Alisa
Dienpinigiai yra A pajamos, tai jei tokias pakamas mokejai, tai jas ir rodai.
Ir savininku isimtus pinigelius po apmkestinimo is pradziu A buvo priskyre. Tik paskui lengvata padare B priskyre :D
Anonymous
Anonymous
2726
#5390 2003-04-16 15:02 Anonymous
SONATAI

O kodėl į FR0453A? Juk ten pakliūna su darbo santykiais susijusios pajamos(t.y.tokios nuo kurių mokamas mokestis SODRAI). Aš manau, kad komandiruotpinigiai, kaip ir autoriniai, pakliūna į FR0453B. O gal aš klystu?
artas71
artas71
12735
#5401 2003-04-16 15:27 artas71
Paskambinau ir aš į VMI Vilniuje. (p. Cibulskienė)
Atsakymas:"Galite rašyti, galite nerašyti".

Taigi modeliuojame situaciją:
darbuotojo priskait. darbo užm per mėn. 1000 Lt.
Ilgaikes komandiruotes - Italija, Švedija, Šveicarija ( ir kitur kur brangu)
Formoje FR0466 deklaruojant pajamas :darbo užm -12000 Lt,
DIENPINIGIAI ir KT KOMANDIRUOČIŲ SĄNAUDOS -112 000 Lt.

Darbuotojas galės be didelio vargo pateikęs 2003 pajamų deklaraciją
PARODYTI 124 000 PAJAMŲ IŠ KURIŲ 112 000 NEAPMOKESTINAMOS.

Valio , galima plauti " juodus" pinigus, atlyginimus vokeliuose !!!

P.s :hipotetinis pesimistinis variantas po X dienų išeis VMI išaiškinimas - komandiruočių nerašyti, atnešti patikslintas FR0453.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke
RamuneS
RamuneS
816
#5424 2003-04-16 16:14 RamuneS redaguota: 2011-09-11 03-09

artas71 rašė:

Paskambinau ir aš į VMI Vilniuje. (p. Cibulskienė)
Atsakymas:"Galite rašyti, galite nerašyti".

Taigi modeliuojame situaciją:
darbuotojo priskait. darbo užm per mėn. 1000 Lt.
Ilgaikes komandiruotes - Italija, Švedija, Šveicarija ( ir kitur kur brangu)
Formoje FR0466 deklaruojant pajamas :darbo užm -12000 Lt,
DIENPINIGIAI ir KT KOMANDIRUOČIŲ SĄNAUDOS -112 000 Lt.

Darbuotojas galės be didelio vargo pateikęs 2003 pajamų deklaraciją
PARODYTI 124 000 PAJAMŲ IŠ KURIŲ 112 000 NEAPMOKESTINAMOS.

Valio , galima plauti " juodus" pinigus, atlyginimus vokeliuose !!!

P.s :hipotetinis pesimistinis variantas po X dienų išeis VMI išaiškinimas - komandiruočių nerašyti, atnešti patikslintas FR0453.jooooo nu tu cia ir pasakei. O atzymos pase nereikalingos, kai kerti kitos salies siena? Ir mokesciai tokie jau durni, kad nepasidomes nei lektuvu bilietais, nei sienos kirtimo laiku (jei su automobiliu vaziavo).

artas71
artas71
12735
#5430 2003-04-16 16:24 artas71
To RamuneS:

Aš kalbu apie DOKUMENTALIAI patvirtintas išlaidas, o ne skaičius
iš lubų.Jeigu Jūsų firmoje į komadiruotes po nurodytas šalis
nevažinėja ir tokio dydžio išlaidų neturi, tai nereiškia kad NIEKAS
Lietuvoje tiek sąnaudų užsienio komandiruotėm neturi.
Apie savo įmonę nekalbėsiu, bet laikraščiuose rašytas pavyzdį
paminėsiu - "VP market kuriasi Lenkijoje" VŽ straipnis.
Įdomu, kokios sumos susidarys?
8)

Nebūkim pikti...

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke
Modestas
Modestas
7020
#5454 2003-04-16 17:10 Modestas
Gal galėtum pasakyti koks numeris VŽ? norėčiau paskaityti - kažkaip neatsimenu kad buciau skaites...
artas71
artas71
12735
#5463 2003-04-16 17:17 artas71 redaguota: 2011-09-11 03-09
smile

2003 m. balandžio 7 d.VŽ Nr. 66 (8 psl.), Žinios

Startas Lenkijoje - su "T-Market", finišas – galbūt presikraustymas

Violeta Bagdanavičiūtė; Mindaugas Linkaitis

AB "Vilniaus prekyba" pradėtas žygis į Lenkiją liko nepastebėtas ten veikiančių pasaulinių prekybos tinklų. Iš VŽ sužinoję šią naujieną, jie diplomatiškai teigė, kad kai daugiau žaidėjų - išlošia pirkėjas. Patys lietuviai neslepia savo didelių planų kaimyninėje šalyje ir neatmeta galimybės, Lietuvai tapus ES nare, Varšuvoje įregistruoti savo centrinę būstinę.Sėkmingas lietuviškos UAB "Eurofarmacijos vaistinė" startas Lenkijoje 2002 m. paskatino "Vilniaus prekybos" akcininkus kovo pabaigoje paskelbti apie pradedamą mažmeninės prekybos verslą kaimyninėje šalyje ir didįjį kraustymąsi. Praėjusios savaitės pabaigoje kartu su "VP grupės" prezidentu Nerijumi Numavičiumi ir viceprezidentu Žilvinu Marcinkevičiumi į Varšuvą išvyko 20-ies darbuotojų palyda. Ignas Staškevičius, UAB "VP Market" generalinis direktorius, pasakoja, kad Lenkijoje, kaip ir Latvijoje", bus įkurta "VP grupės" įmonė "VP Market".
"Integruojantis į ES mes vis dažniau pasidomime, kokios būtų galimybės turėti vieną įmonę, kuri veiklą galėtų vykdyti keliose valstybėse. Kol kas tokių galimybių nematome. Jeigu tinklas, pavyzdžiui, dirba Prancūzijoje ir Vokietijoje, tai jis vis tiek turi dvi įmones, įregistruotas abiejose minimose valstybėse", – dėsto p. Staškevičius. Tačiau, tęsia jis, jeigu kada nors galėtume turėti vieną įmonę, kurios veikla galėtų apimti ir Lietuvą, Latviją, Estiją bei Lenkiją, tai klausimas, kur turėtų būti tokios įmonės būstinė, mums iš tikrųjų aktualus.
"Neatmesčiau galimybės, kad tai galėtų būti ir Varšuvoje", – neslepia p. Staškevičius.
Pasak advokato Gyčio Kaminsko, ES priėmus šalis kandidates, galima tikėtis, kad bus įgyvendinta dabar diskutuojama galimybė realizuoti Europos įmonės projektą: tokiu atveju pakaks įmonės registracijos tik vienoje šalyje narėje, verčiantis analogiška veikla ir kitose šalyse.
Jį papildo Kęstutis Lisauskas, tarptautinės audito bendrovės "Ernst & Young" partneris, sakydamas, kad dėl mokesčių sistemos pačios įmonės iš Lietuvos į Lenkiją perkelti neapsimoka, tačiau kai kalbama apie mažmeninę prekybą, tai ja užsiimanti įmonė juda ten, kur yra rinka.
"Mokesčių veiksnys tokiame versle yra svarbus, tačiau jis yra antraeilis. Lenkija mažmeninės prekybos rinkos žaidėjui yra žymiai patrauklesnė dėl savo rinkos dydžio", – teigia p. Lisauskas.

Niša pustuštė
"Vilniaus prekyba" skelbia, kad per 3–4 m. planuoja atidaryti iki 1.000 "T– Market" parduotuvių ir užimti 5–7% Lenkijos mažmeninės prekybos rinkos.
Rinkos ekspertai svarsto, kad "Vilniaus prekybos" plėtra Lenkijoje gali būti sėkminga, nes jų pasirinkta niša yra neužpildyta.
"Išsianalizavę rinką, didžiausią nišą pamatėme būtent savo "T- Market" (jos apibrėžiamos kaip mažos ir vidutinio dydžio parduotuvės, besikuriančios dažniausiai gyvenamuosiuose miesto rajonuose. Jos pasižymi mažomis kainomis ir nuolat vykstančiomis nuolaidų akcijomis) parduotuvėms", – pasakoja Jolanta Bivainytė, "VP grupės" kanclerė.
"T-Market" ketinama atidaryti visoje Lenkijoje, o ne kurtis keliuose miestuose. Pasak p. Bivainytės, patalpų įmonė dar neturi nei biurui, nei parduotuvėms, tačiau turi iš ko rinktis.
"Ar patalpos bus nuomojamos, ar parduotuvės statomos, nenuspręsta, žiūrėsime pagal pasiūlą", – kalba p. Bivainytė.
Atsižvelgdamas į nekilnojamojo turto kainas Lenkijoje, Osvaldas Čiukšys, Lietuvos ambasados Lenkijoje ministras patarėjas, svarsto, kad patalpos "T–Market" greičiausiai bus nuomojamos.
"Tai, kad verslas pradedamas nuo "T–Market" parduotuvių, lemia Lenkijos rinka, – čia jau dirba Prancūzijos, Vokietijos žinomi mažmeninės prekybos tinklai. Jie pakankamai užėmę didžiųjų prekybos centrų nišą, o mažųjų parduotuvių trūksta", – pasakoja p. Čiukšys. Šis segmentas, anot jo, tuščias, Lenkijoje nėra nacionalinių tinklų, kaip kad Lietuvoje "VP Market".

Konkurentai - portugalai
Pernai užsienio mažmeninės prekybos tinklų Lenkijoje apžvalgoje minimi tokie gigantai kaip "Metro AG" (Vokietija), "Ahold" (Nyderlandai), "Tesco" (D. Britanija), Prancūzijos "Auchan", "Casino" ir "Carrefour". Andrius Stonkus, "Prime Investment" projektų vadovas, pažymi, kad savo parduotuvių tinklą čia turi visi didžiausi pasaulyje mažmenininkai, išskyrus amerikietiškąją "Wal–Mart".
"Jie valdo daugiausia didelius prekybos centrus, o ekonominės klasės parduotuvių, priklausančių prekybos tinklams, nėra daug. Todėl "VP grupė" segmentą pasirinko teisingai: prekybos tinklams priklausančių maisto prekių parduotuvių ploto koncentracija vis dar gana maža (prekybos plotas, tenkantis 1.000 gyventojų, yra 2 kartus mažesnis nei Europoje), o dominuoja prekybos centrams nepriklausančios parduotuvės, kurių plotas mažesnis nei 600 m2", – komentuoja p. Stonkus.

Jis prognozuoja, kad pagrindinis lietuviškų "T–Market" konkurentas bus portugalų tinklas "Jeronimo Martins Distribution", turintis parduotuves "Biedronka". Su kitais tinklais - "Netto", "Edeka", "Leader Price" - konkuruoti neturėtų būti sunku, nes jie turi nedaug parduotuvių.
Pernai spalį VŽ rašė, kad UAB "VP Market" pasiūlymų kurtis turi iš Rusijos, Ukrainos, Vidurinės Azijos.

Ponas Stonkus teigia, kad "VP grupė" iš daugelio pasiūlymų pasirinko Lenkiją, nes ši rinka mažiau rizikinga, nors konkurencija kur kas didesnė. Jis prognozuoja, kad plėtra Lenkijoje "Vilniaus prekybai" gali atverti kelius į visą Vidurio Europą. Išlieka galimybė ir Rytų Europoje, kur užsienio tinklai žengia itin atsargiai.

Apie lietuvius nieko nežino
Apie lietuvių žygį į kaimyninę šalį, pasak p. Čiukšio, Lenkijos spaudoje pasirodė tik kuklūs pranešimai, o konkurentų vertinimų apskritai dar nebuvo. Tai patvirtino ir VŽ kalbinti mažmeninės prekybos atstovai.
Lenkijoje veikiančio didžiausio Europoje Prancūzijos mažmeninės prekybos tinklo "Carrefour" atstovė ryšiams su visuomene Agata Paškovska (Agata Paszkowska) sako, jog jų kompanija neturi smulkios informacijos apie galimą "VP Market" atėjimą į Lenkijos rinką, todėl nuo komentarų susilaikė.
"Aišku, konkurentų daugėjimas rinkoje yra naudingas vartotojams,nes jie turės didesnį prekių pasirinkimą pagal kainą ir kokybę",- teigia ji.
Lenkijos mažmeniniame pigių prekių parduotuvių sektoriuje veikiančios portugalų kompanijos "Jeronimo Martins Distribution" (JMD) komercijos direktorė Ana Sierpinska (Anna Sierpinska) taip pat teigia negirdėjusi apie naujos kompanijos atėjimą į rinką, juolab apie "VP Market". Ji aiškina, jog Lenkijos mažmeninės prekybos rinkoje konkurencija yra didelė, tad įeiti į rinką nebus lengva.
Portugalai teigia,kad jų prekybos centruose dauguma prekių (98-99%) yra lenkiškos kilmės, tačiau ar lietuviškos prekės rastų savo vietą lentynoje, ji sako negalinti atsakyti.
JMD Lenkijoje praėjusių metų pabaigoje priklausė apie 700 "Biedronka" mažų kainų parduotuvių. Pagal jų skaičių ši kompanija yra didžiausia mažmeninės prekybos segmente. "Biedronka" tinklo metinė apyvarta sudaro apie 2,3 mlrd. Lt.
Renata Juškevič (Renata Juszkiewicz), Vokietijos prekybos tinklo "Metro" atstovybės Lenkijoje vadovė, aiškina, jog "Metro" Lenkijoje veikia ir kaip didmenininkė, ir kaip mažmenininkė, tačiau labiau specializuojasi stambiųjų prekybos centrų sektoriuje, todėl tiesioginės konkurencijos iš "T-Market" nepajustų. Šios kompanijos prekybos mastai yra nepalyginti didesni, nes ji prekybos centruose prekiauja ir statybos bei elektronikos prekėmis, todėl mažomis pigių prekių parduotuvėmis nesidomi.
Anot p. Juškevič, Lenkijos "Metro" prekybos centruose apie 90% prekių yra pagamintos vietos gamintojų, tačiau ji neatmeta galimybės, kad ir lietuviškos prekės galėtų būti paklausios.
"Lenkijos vartotojui svarbiausia gera prekės kokybė ir tinkama kaina, todėl jie vienodai renkasi ir vietos, ir importines prekes",- aiškina p. Juškevič.


Tiekėjų ieškos kitąmet

"Vilniaus prekyba" skelbia, kad į Lenkiją tiekti produkciją kvies ir Lietuvos gamintojus. Kol kas dėl to ji derybų su tiekėjais nevedė. Pokalbius su jais planuojama pradėti birželio–liepos mėnesiais, kai, pasak p. Staškevičiaus, iš kolegų, dirbančių Lenkijoje, bus gauti plėtros planai - kiek ir kada parduotuvių bus atidaryta Lenkijoje.

"Kalbant apie ilgalaikį bendradarbiavimą, pavyzdžiui, su įrangos tiekėjais mes jau įvertiname ir jų galimybes Lenkijoje", – praneša p. Staškevičius.

Ponas Čiukšys sutinka, kad "T–Market" privilios gamintojus į Lenkiją, tačiau jis spėja, kad ne anksčiau, kaip Lietuvai įstojus į ES – nuo 2004 m. gegužės.

"Spartaus tiekėjų žingsnio čia galima tikėtis, kai nebeliks muitų maisto produktams. Šiemet, tik pradėjus atidarinėti "T - Market", importas realiai nelabai įmanomas, nes, pavyzdžiui, lietuviškiems sūriams galioja 30% muitas", – argumetnuoja patarėjas.

Jis praneša, kad dabar Lenkijoje parduotuvėse labai mažai yra lietuviškos produkcijos: galima rasti aliejaus, duonos.

Ponas Stonkus prognozuoja, kad lietuviškos produkcijos Lenkijoje galima tikėtis jau išplėtojus "T–Market" parduotuvių tinklą, nes plėtros pradžioje eksportuoti neapsimokės dar ir dėl didelių transporto išlaidų.

Viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių AB "Pieno žvaigždės" skeptiškai vertina pradėti eksportą į kaimyninę šalį artimiausiu metu.

"Neatmetu galimybės, kad produkcija pajudės dar šiemet, tačiau realesnė galimybė – palaukti, kol vartai atsivers Lietuvai įstojus į ES", – pritaria ir Julius Kvaraciejus, "Pieno žvaigždžių" valdybos pirmininkas.

Lenkijos rinkos dar neištyrė ir UAB "Biovela", nors ja domėjosi prieš kelerius metus, dar neturėdama stipraus prekinio ženklo.

"Sutinku, kad "T–Market" bus mums reali galimybė eksportuoti produkciją į Lenkiją. Spėju, kad paklausą turėtų mūsų šalto rūkymo gaminiai", – sako Virginijus Kantauskas, "Biovelos" generalinis direktorius.
Prekybos partnerių, perkančių dideliais kiekiais, Lenkijoje neturi ir UAB "Vilniaus duona plius", o smulkus eksportas jos nedomina.
"Galimybių mūsų produkcijai atsidurti ant "T-Market" lentynų šioje šalyje matome, tačiau priklausys nuo tiekimo sąlygų, o jos dar nėra aptartos", – tvirtina Darius Kašys, "Vilniaus duonos plius" pardavimų direktorius.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke
Modestas
Modestas
7020
#5465 2003-04-16 17:19 Modestas
aciu,
buciau susirades, nereikejo vargti .....(kopijuoti visi moka)
artas71
artas71
12735
#5490 2003-04-16 17:45 artas71 redaguota: 2011-09-11 03-09

Modestas rašė:

aciu,
buciau susirades, nereikejo vargti .....(kopijuoti visi moka)Paklausyk Modestai neseno buhalterijos vilko -
Sąlygos :
1.Esi VŽ prenumeratorius
2.Turi kompą su Internetu.
3.Iš anksto gauni NEMOKAMAI slaptažodį ir vartotojo kodą.
Žingsniai
1.Suvedi vartotojo kodą ir slaptažodį tinklapyje VZ.lt
2.Ieškai archyve pagal firmą, pavardę,žodį, frazę.
3.Randi.
4.Nukopijuoji smile Modestui smile CTRL+C
5.Atidarai žinutę kopijuoji CTRL+V

Sugaištas laikas 1min 04 sek.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke
Modestas
Modestas
7020
#5519 2003-04-17 08:04 Modestas
Matai interneto neturiu....

aciu, kad pamokinai :D
Modestas
Modestas
7020
#5526 2003-04-17 10:00 Modestas
Klausyk artai prasau pagalbos,

as esu prenumeratorius, bet negavau slaptazodzio, tai yra neprasiau...
Kazin ar duotu dabar? ir kiek tai kainuotu? o gal reikia koki blanka uzpildyti?

Apie tai vsai nepagalvojau... :)
tuta
tuta
20
#5539 2003-04-17 11:02 tuta
Manau, kad reikia rodyti tik dienpinigius virš normos. GPMĮ 2straipsnio, 14. punkto Pajamos, išskyrus ... 5). Kaip tik ir aprašo kuo gražiausiai komandiruotpinigius.
artas71
artas71
12735
#5540 2003-04-17 11:18 artas71 redaguota: 2011-09-11 03-09

Modestas rašė:

Klausyk artai prasau pagalbos,

as esu prenumeratorius, bet negavau slaptazodzio, tai yra neprasiau...
Kazin ar duotu dabar? ir kiek tai kainuotu? o gal reikia koki blanka uzpildyti?

Apie tai vsai nepagalvojau... :)Laisvai -skambini 370 5 2683599 , pasakai įmonės kodą.
Jie patikrina, ar yra toks prenumeratorius, jei taip
suteikia tau kodą, slaptažodį ir perskambina, informuodami
kad jau turi priėjimą prie archyvo.Liuks paslauga -
gali labai greitai rasti dominančių skaičiukų-naujienų,senienų,planų,
prognozių,pletkų, apie stambias firmas,jų direktorius, pavaduotojus.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke
artas71
artas71
12735
#5541 2003-04-17 11:23 artas71 redaguota: 2011-09-11 03-09

tuta rašė:

Manau, kad reikia rodyti tik dienpinigius virš normos. GPMĮ 2straipsnio, 14. punkto Pajamos, išskyrus ... 5). Kaip tik ir aprašo kuo gražiausiai komandiruotpinigius.100 % teisinga

APIE KĄ IR KALBAME !!!!

Ne VMI pareigūno žodinis pasakymas ar nuomonė svarbiausia
o ĮSTATYMAS. O klasifikatoriuje kodas 541
yra KOMPENSACIJOS valstybės už žemę,turtą,spec. automobiliams (neįgaliems) ir t.p. ir t.t ir t.d Štai kas yra 541
www3.lrs.lt/cgi-bin/pr...*&TekstZodis=&LeidPav=&LeidMetai=&LeidNr=&EilNr=&ESRadio=2&TezRadio=3&SubmitButton=Ie%F0koti

http://www.youtube.com/watch?v=7ZWoC4mPcA0
Ir aš tikrai myliu Lietuvą, ar mylit ją jūs?

"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing."
Edmund Burke

Modestas
Modestas
7020
#5542 2003-04-17 11:26 Modestas
Aciu tau artai,

reikes pameginti...
Sonata
Sonata
80
#5582 2003-04-17 14:29 Sonata
Ar matėte šiandien VMI puslapyje VMI viršininko įsakymą dėl FR0453 formos? smile

P a p i l d a u Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau-VMI prie FM) viršininko 2003 m. kovo 6 d. įsakymu Nr. V-65 ,,Dėl Pajamų mokesčio, išskaičiuoto iš A klasės pajamų, deklaracijos FR0453 formos, jos pildymo ir pateikimo taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 27-1110) patvirtintas Pajamų mokesčio, išskaičiuoto iš A klasės pajamų, deklaracijos FR0453 formos bei jos priedų pildymo ir pateikimo taisykles 31, 71 bei 421 punktais ir juos išdėstau taip:
1. „31. Mokestį išskaičiuojantis asmuo, per atitinkamą mokestinio laikotarpio ketvirtį gyventojams išmokėtas A klasės išmokas, kurios pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 17 straipsnį neapmokestinamos pajamų mokesčiu, gali deklaruoti kiekvieną ketvirtį pateikdamas deklaracijos FR0453 formos (toliau – Deklaracija) FR0453A ir FR0453B priedus arba per visą mokestinį laikotarpį išmokėtas tokias išmokas gali deklaruoti paskutinio ketvirčio Deklaracijos FR0453A bei FR0453B prieduose“.

Manau, kad į I ketvirčio deklaraciją dienpinigių netrauksiu, o palauksiu išaiškinimo iki metų galo...
Loreta
Loreta
28803
#5585 2003-04-17 14:38 Loreta
Vaje,kas atsitiko su forumo gabaritais?Kas dabar bus,tomuko tai nėr?Ištyso į ilgįsiaubingai smile Ar pats susitvarkys smile

Špyga taukuota...
Loreta
Loreta
28803
#5587 2003-04-17 14:53 Loreta
Aš dar dėl to VMI tinklapio.Nu neatsidaro jis man ir gana.Atsidaro tik pavadinimas "VMI prie LRFM" ir viskas.Šiek tiek pasikrauna ir sustoja.Gal žinote,ką daryti?Dar to nėra buvę smile

Špyga taukuota...
RamuneS
RamuneS
816
#5624 2003-04-17 16:30 RamuneS
To artas: del dienpinigiu dydzio - patikek, pas mus labai daug komandiruociu, susidaro tukstantines sumos, taigi tu galvoji kaip prisukti tu komandiruotpinigiu, o as galvoju kaip ju isvengti:)

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Įmonė
Saurinta, UAB , 302817737 , PVM k. LT100009902712
Architektų g. 56-101, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 04111
102 tūkst. € / 37,2 tūkst. €
Viešoji įstaiga VIBRISĖ , 301177608
Dzūkų g. 3-48, Varėnos m., Varėnos sen., Varėnos r. sav. 65173
5,28 tūkst. € / 0 €
IT Action, UAB , 305914974 , PVM k. LT100014506111
L. Stuokos-Gucevičiaus g. 3, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 01122
8,35 tūkst. € / 4,46 tūkst. €
Joreda, UAB , 304033068
Bangų g. 30-49, Palangos m., Palangos m. sav. 00139
24,7 tūkst. € / -1,37 tūkst. €
Printsign production, UAB , 124272547 , PVM k. LT242725410
Žirmūnų g. 139, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 09120
338 tūkst. € / 5,69 tūkst. €
Vilginta, MB , 304754755
Gelvadiškių Sodų 6-oji g. 4, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 10106
22,6 tūkst. € / 4,78 tūkst. €
Volturi Trade, UAB , 302791121 , PVM k. LT100009094414
Graikų g. 2, Aukštkiemių k., Sendvario sen., Klaipėdos r. sav. 92359
215 tūkst. € / 77,9 tūkst. €
Elme metalas, UAB , 126143113 , PVM k. LT261431113
Granito g. 10, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 02241
6,61 mln. € / 167 tūkst. €
Gravis projectus, UAB , 304090208
Trešnių g. 7, Giraitės k., Užliedžių sen., Kauno r. sav. 54307
42,4 tūkst. € / 10,7 tūkst. €
Greitos bitės, MB , 303268024 , PVM k. LT100008460319
1B, Šilininkų k., Slavikų sen., Šakių r. sav. 71362
6,6 tūkst. € / 545 €

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2022 m. IV ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2022 m. IV ketv. 0,00013699 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2023-01-01
246,21 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2023-01-01
5.14 € / 840 €