Tax.lt narys auruliux1

Tax.lt narys nuo
2007-01-12
auruliux1
forume parašė 31 žinučių

auruliux1 naujausios žinutės:

2013-04-16 13:10 Bendra » Darbas kasos aparatu » #1148419
Klausimukas:
IĮ parduotuvėje su kasos aparatu dirba dvi pardavėjos ir vedėja. Vedėja yra ir kasininkė. Vedėja būna ryte 4 val ir vakare 4 val. O pardavėjos viena ryte kita ateina nuo pietų ir dirba iki darbo pabaigos. Ar gali Kasos aparato kasos operacijų žurnale 23 ir 24 stulp. pasirašyti tik vedėja, nes ji tik inkasuoja pinigus iš Kasos aparato? Ar būtina kitoms pardavėjoms pasirašyti po Z ataskaitomis?
2012-02-08 11:44 Įvairūs » Individuali veikla » #1029192

Colop rašė:auruliux1 rašė:Tai jau ir direktorius gali tam paciam uabui, kuriame dirba atlikti ta pacia paslauga pagal individualia veikla, kuria verciasi imone?
GAl galetumet pasakyti nurodyti kas tai parasyta, kas reglamentuoja,kokia nors oficialu isaiskinima. istatyma, nuostata ar kazka pan ideti?
Sandorio galimamumą / negalimumą apsprendžia individualios veiklos taisyklės, apribojimai, išimtys, kuriose nurodoma ar galima su tuo verslo liudijimu teikti paslaugas, ar galima teikti paslaugas UAB`ams... kiek procentų pajamų gali būti UAB`ams ... kiek fiziniams asmenims....
Verslo liudijimai irgi buvo anais metais labai skirtingi. Vieni leido teikti ta paslauga ta pacia veikla uzsiimancioms imonems.
kituose verslo liudijimuose visgi buvo tokių apribojimų.

Bet visa tai lemia tikrai ne akcininko vardas ir pavardė : )

Jeigu verslo liudijimas ( ar individuali veikla pagal pažymą) Jums leidžia teikti paslaugas UAB`ui - reiškia Jums net ir rūpėti per daug neturėtų kas ten tas akcininkas ar direktorius įmonės...

Jeigu esate tarkim Jūs akcininkas, tai Jūs galite daryti daug ką :
ir turėti dar vieno uab`o akcijų, ir dirbti direktoriaus pareigose , pas 4 konkurentus... ir išsiimti 5 verslo liudijimus , ir dar po darbo turguje galite pastovėti :) smile
Tai reikia suprast, kad budamas akcinikas(nesvarbu vienas ar keli jie is vis yra?) gali buti ir direktorius(Nesvarbu, kad daugiau darbuotoju nera?) ir teikti tokias pacias IDV paslaugas tam paciam UAB,ui kuriame dirba direktoriumi ir yra akcininkas, taip?
O gal nors kas nors imestu kokia nors nuorodele, ne tik duskusiju lygio?
2012-02-08 11:40 Įvairūs » Individuali veikla » #1029190

vilmika rašė:


Buvau mokesčių seminare tai ten aiškino, kad jei asmuo besiverčiantis individualia veikla pagal pažymą parduoda prekes ar paslaugas įmonei, kurioje dirba pagal darbo sutartį tai tokiu atveju įmonė išmokėdama šias sumas turi išskaityti ir pravesti VMĮ GPM, šios sumos yra A klasės pajamos.
Bet gyventojas gale metų teikdamas deklaraciją šias sumas galės priskirti, sumokėtom sumom ir priklausomai nuo veiklos rezultato, arba mažintis GPM arba gražintis.
O nuo gegužės 1 verslo liudijimai leis teikti prekes ir paslaugas
TIK GYVENTOJAMS.O, kokiu pagrindu ta GPM atskaiciuoti? O kaip del Sodros?
2012-02-07 20:36 Įvairūs » Individuali veikla » #1029037

Colop rašė:auruliux1 rašė:Modestas rašė:aduled rašė:

Tik ta pacia veikla verstis negali ,kur dirba direktoriumVerstis ta pačia veikla tai gali, tik negali tai įmonei (kur direktorius dirba) atlikti tos pačios veiklos.O gal pasakytumete, kur tai reglamentuota?
Ir dar ar gali Akcininkas (ne direktorius) pagal individualia veikla teikti paslaugas UAb'ui?
Modesto atsakymas kiek senokas...
Dabar situacija jau kitokia.

Akcininkas teikti paslaugas uabui ( kurio akcijų turi ) - gali.
Tai jau ir direktorius gali tam paciam uabui, kuriame dirba atlikti ta pacia paslauga pagal individualia veikla, kuria verciasi imone?
GAl galetumet pasakyti nurodyti kas tai parasyta, kas reglamentuoja,kokia nors oficialu isaiskinima. istatyma, nuostata ar kazka pan ideti?
2012-02-06 23:10 Įvairūs » Individuali veikla » #1028611

Modestas rašė:aduled rašė:

Tik ta pacia veikla verstis negali ,kur dirba direktoriumVerstis ta pačia veikla tai gali, tik negali tai įmonei (kur direktorius dirba) atlikti tos pačios veiklos.O gal pasakytumete, kur tai reglamentuota?
Ir dar ar gali Akcininkas (ne direktorius) pagal individualia veikla teikti paslaugas UAb'ui?
2010-11-04 16:04 Apskaita & Auditas » Archyvavimas » #873438
Aciu labai uz greita atsakyma-diskusija :)

O dar norejau paklausti apie kuro cekius archyvuojant, juos segate kartu su keliones lapais ar juos segate prie pirkimo dokumetu ar avanso apyskaitu( jei pirkta uz grynus)?
2010-11-04 14:06 Apskaita & Auditas » Archyvavimas » #873324
Tvarkau archyva. Labai daug naudingos informacijos radau siame forume. Aciu :)

Dar norejau dar paklausti. Ar galima orginalius isakimus personalo klausimais(priemimas, atleidimas), bei Sodros pranesimus apie atleidima priemima, susegti i darbuotojo asmens byla, neformuojant atskiru bylų, nes buvo tik vienas darbuotojas. O gal net ir darbo užmokesčio žiniaraščius, tabelius ir pažymą apie priskaičiuota kompensacija uz nepanaudotas atostogas galima susegt i viena to darbuotojo asmens byla, nes jis buvo tik vienas ir dirbo tik vienus metus. Kaip jus manot?
Tai pat idomu, kur dedat darbuotojo VSD pazymejimo kopija, paso kopija, diplomo kopija, pranesima apie gyvenama vieta,prasyma del atlyginimo pervedimo,prasyma del taikymo?
2010-06-18 14:52 Bendra » įstatų pavyzdys » #820382
O kokai kaina reali?

Colop rašė:

Simbolinių kainų šioje srityje nebūna :P :)

2010-06-17 12:25 Bendra » įstatų pavyzdys » #819797
Sveiki,
Gal kas galit pasakyti, kas reglamentuoja individualių gyvenamųjų namų bendrijų veiklą?

Ir apskritai gal kas galetumet perleisti jau pakoreguotus individulių gyvenamųjų namų įstatus(uz simboline kainyte smile ) ?
2010-05-10 22:54 Bendra » įstatų pavyzdys » #804509
Sveiki,
Gal kas galite ideti pavyzdinius Individualių gyvenamųjų namų savininkų bendrijas įstatus?

Iš anksto dekoju.
2010-04-16 00:41 Bendra » Nurašymo aktai » #792929

Regvita rašė:auruliux1 rašė:

Aciu uz atsakymus. O jei imone Kasos neturi galima tas pajamas Pinigu priemimo kvitu iforminti?

Kaip gali įmonė neturėti kasos? Pinigai iš turgaus tiesiai keliauja į a/s įmonės?Na cia buvo vienintelis atvejis, pabandymas prekiauti turguje ir pirma karta gautos pajamos grynais. Tai kiek supratau negerai uzpildyti dienos pabaigoje bendra pinigu priemimo kvita, kad gauta is Fiziniu asmenu ir ji itraukti i IĮ savininko avanso apyskaita? As persiprasau jei nesamones rasau, bet prasau atveskit mane i protinga kelia. Tax'uose prisiskaiciau apie Kasos patalpas ir t.t. Tai jau visai susipainiojau kada pildomas , o kad PPK.
2010-04-15 14:11 Bendra » Nurašymo aktai » #792586
Aciu uz atsakymus. O jei imone Kasos neturi galima tas pajamas Pinigu priemimo kvitu iforminti?
2010-04-15 12:43 Bendra » Nurašymo aktai » #792464

auruliux1 rašė:

Sveiki,
Nezinau ar i tema paklausiu, bet labai prasau pagalbos.
IĮ prekevo gelemis turguje. Kaip reikia iforminti pajams is turgaus ir ar reikia rasyti nurasymo aktus ar kokius kitus aktus parduotoms gelems.

Is anksto dekoju.smile
2010-04-14 00:33 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #791684
Tiesiog yra bendrija, kurios nariai, turintys didesnes kvadraturas, isitikine, kad jie moka uz mazuosius. Na benrija prieme sprendima keisti istatus ir dauguma mokesciu moketi pagal plota. Ziuresim kaip jiems seksis su Notaru ir Registru centru.
[quote=dnsb_eu]

auruliux1 rašė:dnsb_eu rašė:

Nelabai suprantu, kas galėtų patvirtinti tokius įstatus.

O šiaip tai net pats LR

O ir Darbo užmokesčio paskirstymas buhalteriui ir pirminkui pagal butų skaičių būtų neteisėtas? Kažin kaip būtų su protingumo principu?Kaip suprantu Jūs išdalinate administracines sąnaudas butų skaičiui - tiesa?
Protingumo principas buhalteriui gal ir galiotų (pvz pas mus pagal butus įsiterpia papildomos balansinės analitinės sąskaitos), bet pirmininkui? Jis dirba prie namo o ne buto...
Teorinis pavyzdys: 17 butų namas gyveni ilgai ir laimingai, kol 1 buto savininkas name nusipirko dar 6 butus ir juos sujungė, užregistravo ir t.t. Gavosi: 11 butų. Nors vieno buto plotas vidurkį viršyja 7 kartus :) Būtent dėl to ir yra teisus. Protingumo principas šiuo atžvilgiu vargu ar galėtų būti pakankamas argumentas. Bet tai tik nuomonė...
Siūlyčiau nevargti ;) ir dalinti pagal plotą :)

2010-04-14 00:28 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #791683

sab1 rašė:

mazdaug 3-3,5 lt nuo buto.daugiau negausi ir niekas daugiau nemokesKodel negausi. Tai labai prikaluso nuo bendrijos specifikos ir pacio namo. Ir ziurint ko reikalauja nariai. Pvz. jei yra islaidu paskirtymo eiluciu virs 10. reikia kiekviena menesi skelbti skolinkus, skaiciuoti delspinigius, darbuotoju bent 5, pildyti bendrijos susirinkimu protokolus, teikti dokumetus teismams, rasyt ispejimus apie isiskolinimus, teikti detalias metines ataskaitas ir dar visi kiti iprasti darbai. Tai manote, kad sitiek darbo 400Lt nevertas?
2010-04-14 00:16 Bendra » Nurašymo aktai » #791680
Sveiki,
Nezinau ar i tema paklausiu, bet labai prasau pagalbos.
IĮ prekevo gelemis turguje. Kaip reikia iforminti pajams is turgaus ir ar reikia rasyti nurasymo aktus ar kokius kitus aktus parduotoms gelems.

Is anksto dekoju.
2010-03-28 15:08 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #783782
[quote=dnsb_eu]Nelabai suprantu, kas galėtų patvirtinti tokius įstatus.

O šiaip tai net pats LR

O ir Darbo užmokesčio paskirstymas buhalteriui ir pirminkui pagal butų skaičių būtų neteisėtas? Kažin kaip būtų su protingumo principu?
2010-03-21 14:44 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #779506

Regvita rašė:auruliux1 rašė:


O gal galit pasakyti kuo remiantis, kad buto dalinę nuosavybę apibrezia tik buto plotas, o ne pavyzdziui turiu objektu skaicius ar zmoniu skaicius?


Tai reglamentuoja DNSBĮ.Bet pagal DNSB įstatyme 21 str. 5 punktą "Bendrijos narių susirinkimo nutarimai dėl bendrijos įstatų pakeitimo ar papildymo, dėl lėšų, susijusių su bendrojo naudojimo objektų priežiūros ir naudojimo privalomųjų reikalavimų įgyvendinimu, kaupimo ar skolinimosi yra teisėti, jei už juos balsuoja daugiau kaip pusė bendrijos narių."

Nors ir 2.80 str. 1 dalimi draudžiama valstybės ar vietos savivaldos institucijoms įstatymuose nenumatytais administraciniai metodais reglamentuoti juridinių asmenų veiklą.

Tai jei pusė bendrijos narių nutaria, kad pakeisti įstatus ir mokesčius paskirstyti pagal butų skaičių, tai tai yra pagal įstatymus ir teisėta. Ir jau nieko gyventojai teisme neišsireikalaus? Ar aš teisi?
2010-03-20 15:14 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #779237
[quote="Heida"]

pagrandukas rašė:Administracinės išlaidos:
Bendrijos pirmininko darbo užmokestis
Administratoriaus darbo užmokestis
Buhalterio darbo užmokestis, arba mokestis buhalterines paslaugas atliekančiai firmai
Pašto paslaugos (vokai, pašto ženklai)
Ryšių paslaugos (telefonas, faksas,internetas)
Transporto išlaidos pirmininko veiklai vykdyti
Pagrindinių priemonių įsigijimo arba panaudos (nuomos) išlaidos
Org.technikos įsigijimo arba panaudos išlaidosKlausimukas:
Bendrijoje nuspresta pirmininkui moketi transporto islaidas pirmininko veiklai vykdyti 100Lt/men. Ar kokie nors mokescia nuo sios sumos mokami? Ar butina pasirasyti automobilio panaudos sutarti? Ar reikia rinkti cekiukus?
Aciu
2010-01-10 21:10 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #741204

dnsb_eu rašė:

Pagal įstatymą reikia dalinti pagal dalį, turto nuosavybei :) o tą dalį apibrėžia - buto plotas :)
Jeigu susirinkime nuspręsta butų skaičiui dalinti - puiku, jeigu visi noriai mokės mokesčius :) Jeigu nors vienas nemokės - iš jo neišreikalausite tų sumų, nes jos priskaičiuotos ne pagal LR įstatymus :) Išreikalautumėte tik tokiu atveju, jeigu visi bendrasavininkai butų (100proc.) būtų pasirašę ties šio sprendimo pripažinimu.

Tiesa, galima butų skaičiui dalinti tik tokiu atveju, jei buto plotas būtų neapskaitomas :) Pvz sandėliukas arba mašinų stovėjimo aikštelės vieta mašinai ir t.t. ir pirkimo sutartyje įvardintas vienetais :)
O gal galit pasakyti kuo remiantis, kad buto dalinę nuosavybę apibrezia tik buto plotas, o ne pavyzdziui turiu objektu skaicius ar zmoniu skaicius?
2009-02-04 15:01 Gyventojų pajamų mokestis » Automobilio pirkimas iš fizinio asmens » #615157
Padekit prasau.
2008 07 men. pirkoma automobili is fizinio asmens uz 1000Lt. Tada galvojome, kad islaikytas 3 m. Taciau paaiskejo, kad jis neilaikytas tuos 3 m., o mes tam fiz.asm.pervedeme visa 1000 neiskaite GPM.
Tas fizinis asm. sutinka mums sugrazinti 150Lt.
Tai mes dabar pervedam VMI 150Lt.
Kiek suprantu reikia tikslinti 2008 liepos men. FR0572.
A6 langelyje rasau 1000Lt, A7 lang.-150,00Lt. O ar i A9 ir A17 langelius reikia ka nors rasyti?
2009-01-07 16:14 Gyventojų pajamų mokestis » GPM išskaičiavimas ir NPD taikymas » #598686
O kaip daryti su 11 ir 12 men darbo uzmokescio ziniarasciais? Perasyti? Lapkriti taikyti 470, o gruodi jau 0, nes ismokami abu atlyginimai sausi?


[quote=N]

auruliux1 rašė:

Prasau padekit issipainioti. Jei darbuotojui 2009 sausio menesi ismokamas darbo užmokestis už lapkricio ir gruodzio menesi tai koki taikyti?
Tarkim DU uz 11 men. 800,00Lt ir 12 men. -800,00Lt.
Ir kaip su darbo uzmokescio zianiaraščiais?


2009-01-06 23:02 Gyventojų pajamų mokestis » GPM išskaičiavimas ir NPD taikymas » #598076
Prasau padekit issipainioti. Jei darbuotojui 2009 sausio menesi ismokamas darbo užmokestis už lapkricio ir gruodzio menesi tai koki taikyti?
Tarkim DU uz 11 men. 800,00Lt ir 12 men. -800,00Lt.
Ir kaip su darbo uzmokescio zianiaraščiais?
2008-10-22 22:45 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #572087
Tai kiek supratau turi matytis tik renovavimui skirta apmoketi suma pagal butus, o pvz.kaupiamos lesos bendriems bendrijos poreikiams tai neturi matyti kiek kiekvienas jau yra ineses. Kaupiu viena bendra suma ir viskas.


Mazyle rašė:Jeigu kaupiamas fondas skirtas renovacijai, kiekvienas butas apmoka tą renovacijos sumą, skirtą savo butui. Kiekvienam butui sumos gali būti skirtingos. Jeigu suplakti viską į vieną krūvą, kaip žinositem kuris butas už renovavimą atsiskaitė, kuris ne.

2008-10-22 22:40 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #572084
Jie daro mums pavedimus tiesiai i saskaita, o ne per knygele. Jei daro per knygele tai pinigai pas mus i saskaita papuola tik po min triju dienu, o kas sumokejo matom tik kito menesio pirmosiosmis dienomis. Tai labai nepatogu.
KItus mokescius del kuriu sudarytos sutartys moka pagal tu organizaciju kvitukus ir knygeles. pvz. pas mus elektra, vanduo ir silumine energija.Dewa rašė:auruliux1 rašė:

.
Kai gausite knygeles is elektros tinklu tada reiketu (bet neprivaloma) pasirasyt sutarti su Statistikos valdyma del lesu surinkimo per knygeliu 8 eil.
Mes asmeniskai atsisakem Statistiko, nes gaunasi didziuliai administraciniai mokesciai


O kaip tada pinigai, kai žmonės sumoka pagal knygelę patenka į Jūsų sąskaita?
Ar jie moka paprastu pavedimu tiesiai į bendriojos sąskaita banke? O, tarkim, už šildymą ir elektrą, pagal knygelę?

2008-10-20 10:19 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #570842
Na mano nuomone turetu buti taip. Statybos bendrove turetu israsyti saskaitas bendrijai uz komunalines paslaugas. O bendrija paskirstyti gyventojams ir apmoketi statybos bendrovei. O kai pasirasys bendrija sutartis su tiekejais, tada tiesiogiai tiekejams apmokesite. O kol nera pasirasytos sutartys su elektros tinklais ir neturite knygeliu galima lesas surinkineti tiesiai i bendrijos saskaita.
Kai gausite knygeles is elektros tinklu tada reiketu (bet neprivaloma) pasirasyt sutarti su Statistikos valdyma del lesu surinkimo per knygeliu 8 eil.
Mes asmeniskai atsisakem Statistiko, nes gaunasi didziuliai administraciniai mokesciai po 0,5 proc. plesia statistikos valdyba ir dar plius kiekvienas bankas nuo 1 iki 3 proc. nuo inestos sumos ir plius dar musu bankas uz kiekviena ikritima is kito banko po 1,20Lt. Tai ekonomiskiau gaunasi tiesiai i bendrijos saskaita, zinoma, tokiu budu daugiau darbo turi buhalteris.Dewa rašė:

Dar turiu šiek tiek klausimų dėl bendrijos.
Pastatėme namą, įsteigėm bendriją. Kokia dabar tvarka?
Kol namas nebus priduotas, gyventojai mokės už komunalines paslaugas į statybinės įmonės sąskaita? ar ne taip?
Pridavus namą, bendrija turės pasirašyti sutartis su visais tiekėjais - vandens, dujų, šiukšlių išvežimo ir t.t Tada jau bendrija galės išrašinėti sąskaitas ir gyvenotojai pasiėmė knygeles iš elektros tinklų (ar taip?) mokės bendrijai.
Kad pinigai, sumokėti pagal knygelę, patektų į bendrijos sąskaitą banke reikia sudaryti kažkokias sutartis? Su kuo? kas administruoja įmokas pagal knygeles?
Iš anksto AČIŪ už atsakymus ir pamastymus

2008-10-20 10:04 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #570832
Ar tikrai butina, kad sukaupta suma suma mtytusi atskirai? Kur parasyta? Kokiu tikslu tai darytina?


Mazyle rašė:

Norėčiau atkreipti dėmesį, kad kiekvieno nario sukaupta renovacijai suma turi matytis atskirai. (g.b.analitiškai)

2008-10-20 10:03 Apskaita & Auditas » Namų bendrijos apskaita » #570830
Tikrai GF DNSb-joms reikia moketi, nes seniau buvo konkreciai nurodyta gad DNSB nemoka.


Kristule rašė:

Vis tik skaitau skaitau ir galvoju, gal nereikia mokėti į garantinį fondą įmokų bendrijoms?
. Šis įstatymas taikomas visiems juridiniams asmenims, išskyrus valstybės biudžetines įstaigas, savivaldybių biudžetines įstaigas, politines partijas, profesines sąjungas ir religines bendruomenes bei bendrijas, taip pat Europos Sąjungos valstybėse narėse ir kitose Europos ekonominės erdvės valstybėse įsisteigusių įmonių filialams ir atstovybėms (toliau – įmonės), įregistruotiems Lietuvos Respublikoje teisės aktų nustatyta tvarka.
Parašyta išskyrus bendrijas.

2008-08-11 20:00 Bendra » SANAUDAS » #548740
Aciu Rainis.
Teisingai seminaras yra honoraras. Kaskodel musu juristas ta sutarti pavadino autorine sutartim, o atlygi nurode kaip uz honorara. O cia labai blogai, kad sutartis taip pavadinta?
Mes apmokestinom 10 proc, nes zmogus is Sveicarijos.
Pagal LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS IR ŠVEICARIJOS FEDERALINĖS TARYBOS SUTARTIS DĖL PAJAMŲ IR KAPITALO DVIGUBO APMOKESTINIMO IŠVENGIMO
12 str. 2 punkto b dalis. Yra ir daugiau tu saliu, kur 10 proc.apsimokestina: Airija, Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Čekija, Danija, Estija, Gruzija, Italija, Islandija, Ispanija, JAV, Jungtinė Karalystė, Kanada, Kazachstanas, Kinija, Kroatija, Lenkija, Malta, Moldova, Nyderlandai, Norvegija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Singapūras, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Uzbekistanas, Vengrija, Vokietija.
Rainis rašė:auruliux1 rašė:auruliux1 rašė:

Imone rengia seminarus.
Seminaru vedimui samdo zmogu is uzsienio jam sumokam pagal autorine sutarti ir zinoma sumokam GPM nuo autorines sutarties mokesciams.
Taip pat jam nuperkam lektuvo bilieta is jo salies i Vilniu ir atgal.
Norejau paklausti ar to bilieto pirkimas mums yra leidziami atskaitymai ir ar neturim sumoketi dar kokiu papildomu mokesciu kaip GPM ar kita?
Ir ar turim reikalauti is to asmens lektuvo bilieto, kad galetume prisipazinti sanaudas.
Dekoju is anksto.smile TAi kaip del tu bilietu?


Seminaro vedimas pagal autorinę sutartį negalimas. Pagal GPM 2 str.5 dalį tai yra aiškiausias honoraras. Nenuolatiniam Lietuvos gyventojui išmokėtas honoraras apmokestinamas 15 proc. pajamų mokesčiu.
Nupirkti lėktuvo bilietai jam atvykti į seminarą nėra laikomi jo pajamomis natūra, o tik išlaidų kompensavimu. Galite šias išlaidas priskirti seminaro organizavimo išlaidoms, ir tai bus leidžiami atskaitymai.

2008-08-10 13:52 Bendra » SANAUDAS » #548375

auruliux1 rašė:

Imone rengia seminarus.
Seminaru vedimui samdo zmogu is uzsienio jam sumokam pagal autorine sutarti ir zinoma sumokam GPM nuo autorines sutarties mokesciams.
Taip pat jam nuperkam lektuvo bilieta is jo salies i Vilniu ir atgal.
Norejau paklausti ar to bilieto pirkimas mums yra leidziami atskaitymai ir ar neturim sumoketi dar kokiu papildomu mokesciu kaip GPM ar kita?
Ir ar turim reikalauti is to asmens lektuvo bilieto, kad galetume prisipazinti sanaudas.
Dekoju is anksto.smile TAi kaip del tu bilietu?


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. III ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. III ketv. 0.01 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 € / 642 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Pavadinimas FA Sodra
Skrivanek vertimų biuras, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Švitrigailos g. 11M
2015 - 2020 2018 - 2021
SLS Hydraulics, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Giedraičių g. 36-2
2015 - 2020 2018 - 2021
Individuali įmonė - -
Viešoji įstaiga Baltijos gintarėlių sportinių šokių konkursas - -
G. Liutkevičiaus firma - -
Zipis, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Perkūnkiemio g. 8-70
2018 - 2020 2018 - 2021
Stragutės mėsa, UAB
Tauragės r. sav. Stragutės k. Vėjų g. 8
2015 - 2018 2018 - 2019
Poilsio erdvė, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. M. Daukšos g. 8-10A
2019 - 2020 2019 - 2021
Undinė, UAB - -
Visagino lopšelio-darželio Auksinis gaidelis profesinė sąjunga - -
Etina, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. A. Goštauto g. 8-220
2015 - 2020 2018 - 2021
Semper amicus, VšĮ - -
Mandeira, UAB
Šilalės r. sav. Reistrų k. Knygnešių g. 7
2015 - 2020 2018 - 2018
ŽŪB VG Ausieniškės
Elektrėnų sav. Ausieniškių k. Paukštyno g. 9
2015 - 2020 2018 - 2021
JANVALDA, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Dilgynės g. 3
2015 - 2020 2018 - 2021