Elste rašė:
va čia ir yra nelygybė su tuo proporcingai dirbtam laikui.
Kai trumpiau dirbi - tai ir gauni poilsio dieną su tarkim 6 val. ir apmoka už 6 val.
o kai jau dirbi ilgiau - tai neee... apmokės tik už 8 val. Tai irgi pvz., viena diena per mėnesį priklauso, tai ją paisimu su visom 12 val., ir apmokėk už 12 val.
Pagal VDI va šitą paskutinį sakynį: "Primename, kad ši poilsio diena prilyginama 8 valandų trukmei, todėl jeigu darbuotojas dirba ne visą darbo laiką, pavyzdžiui, 20 valandų per savaitę, jam turėtų būti suteikiamas 4 valandų papildomas poilsis per mėnesį, o ne 8 valandų, t. y. proporcingai darbo laiko normai".
dirbantiems pvz. 4 val./d. turėtų duoti dvi dienas mamadienių, kad susidarytų tos jų "prilyginamos" 8 val., kurios priklauso.
Taip kad, geriausiai imti dienomis, kaip DK ir numatyta. Priklauso viena diena - imi vieną, priklauso dvi - imi dvi. Ir kiek tą dieną, kurią imi mamadienį, būtų priklausę dirbti valandų, tiek ir apmokama. ir taškas.
O čia prilyginama/ neprilyginama... tiek imti valandų, paskui dar biški pasiimti...
As nieko pries, kad man sumoketu uz 11h, bet taip nera. Bet dabar man kyla toks klausimas, ar jus cia kuriate savo taisykles, ar tiesiog diskutuojate ko noretumete? Nes noreciau tikslaus atsakymo su irodymais kuriu niekur nerandu. Klausimas butu toks "nuo kada ir kaip skaiciuojasi tas tevadienis?" As noriu pasiimti du tevadienius is eiles. Tai yra pirmu triju menesiu periodo paskutine diena ir sekanciu triju menesiu periodo pirma diena. Tarkim man priklauso 1 diena (sausio vasario ir kovo) tai imu kovo 31, ir kita diena ( balandzio geguzes ir birzelio) tai imu balandzio 1. Ar galimas toks variantas? Man darbovietes administracija aiskina, kad negaliu, nes kai paimu tevadieni, sekantis bus tik kai praeis trys menesiai :D