Tax.lt narys Bamas

Tax.lt narys nuo
2004-09-14
Miestas / vietovė
Netoli Kauno
Profesija
Gamybininkas
Bamas
forume parašė 154 žinučių

Bamas naujausios žinutės:

2021-12-07 15:39 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #1433342

Dianele23 rašė:greja rašė:


Sveiki, ar galima į Centą importuoti kažkokiu būdu likučius iš kitos programpos ar reikia viską kelti ranka? smile


Pradinius likučius ranka.
O kodėl ranka?
Gavimas>>D raidelė>>Įkelti pradinius likučius iš CSV rinkmenos. smile
2018-12-10 15:12 Bendra » GPAIS » #1404635

IgorK rašė:


Sveiki, ar kažkam pavyko importuoti į GPAIS prekių sąrašą ir žurnalą tiesiai iš programos ar prikabinus apskaitos programos sugeneruotą failą GPAIS sistemoje? Kiek teko klausinėti žmonių, niekam nepavyksta importuoti, tenka suvedinėti patiems GPAIS sistemoje.


Viskas pavyksta, tik žurnalą būtina importuoti per REST sąsają, prekių sąrašą galima įdėti tiesiai GPAIS sistemoje.
Mes turime > 30 tūkst prekių, todėl rankiniu būdu suvedinėti būtų metų darbas smile
2018-09-12 17:02 Bendra » GPAIS » #1399852

Mantas_Va rašė:


Sveiki, turiu labai mažą klausimą, susiejusi su žurnalo .xml importavumu per VVS.
Prekiniai vienetai importuojasi puikiai (sarašas su pakuotėmis yra GPAIS), tačiau importuojant atskirai žurnalą (.xml failą per vvs), gaunu klaidą:

[line 2, col 1] tag name "irasuSarasas" is not allowed. Possible tag names are: < alyvosGaminys >,< apmokestinamasGaminys >,< baterija >,< elektronineIranga >,< prekinisVienetas >,< produktuSarasas >,< subjektas >,< transportoPriemone > ,

Visi xml failai tvarkingi (validuoti pagal visus .xsd) tačiau žurnalo .xml failą trakuoja kaip prekini vienetą. Ar neteko susidurti su panašia problema?O tai žurnalas per VVS įkeliant, nesiimportuoja. Reikia tik per REST sąsają.
Labai įdomiai čia Algoritmų sistemos padarė. Matyt, pinigėlių už sistemų integravimą nori papildomai užsidirbti. smile
2018-07-05 15:04 Bendra » GPAIS » #1396139

liutute rašė:erika0502 rašė:Joobaa rašė:


Gal žinote kokios buhalterinės programos ruošia integracijas į GPAIS?Kaip ta integracija turėtų būti vykdoma? čia kompiuteristo matyt reikia, ar buhalterinės programos patys kūrėjai integracijas vykdo į Gpais? bandžiau pati, neišėjo, tai gal kas patars kaip integruotis:)


Programos kūrėjai daro integracijas, dar yra firmelių kurios verčia iš xls į xml formatą, kad būtų galimybė įkelti į GPAIS, tačiau tai kainuoja irgi nemenkus pinigus...Ir tai tik Gaminių/Prekių sąrašams. Jeigu norėsite įkelti žurnalą, t.y., apyvartą, kiek išleidote į rinką, bus būtina tai padaryti per REST sąsają, kur be rimto programuotojo, dirbančio su curl bei ssl/ssh raktais, tai padaryti nepavyks.
Absoliučiai nesuprantama, kodėl viskas taip sudėtinga. smile Į VMI viską galima kelti su xml, o čia reikia būtinai per HTTP POST. Susidaro vaizdas, kad kažkas nori rimtai užsidirbti, nes tai tik trukdymas verslui normaliai dirbti. Sutinku, kad pakuočių ir atliekų apskaita būtina, bet kam taip sudėtingai! smile
2018-06-20 15:58 Bendra » GPAIS » #1394848

vaja rašė:Bamas rašė:erika0502 rašė:Austeja9 rašė:vaja rašė:


Sveiki,ar kas bandete importuoti i gpais prekiniu vnt sarasus? Bandau importuoti xml byla,bet nepavykstaSusiimportavau prekių sąrašus, viskas okKokiu būdu importavote? bandau, bet nepavyksta smile


Man pavyko importuoti tokį xml: www.aroste.lt/files/produktuSarasas_pvz.xml
Čia skirta tik prekinių vienetų ir pakuočių vienetų įvedimui.


O kaip ji padarete?


Kol kas rankomis pagal gpais duotą specifikaciją. Kadangi naudojame Cento programą, laukiame, kol Edlonta sutvarkys, kad jų GPAIS modulis veiktų.
Jei nesulauksime, teks bandyti ištraukinėti iš duomenų bazės reikiamus duomenis ir generuoti xml pačiam smile
2018-06-19 16:12 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #1394770

Vikbo rašė:


Sveiki,
kas nors pradejo pildyti prekiu kortelyje GPAIS skireli?
Gal padalins informacijai del teisigumo pildymo- kur ka rasyti.


Bandžiau pildyti, dar nebaigtas tas modulis, formuoja blogą xml. Matyt, dirba vyrai dar.
2018-06-19 15:52 Bendra » GPAIS » #1394768

erika0502 rašė:Austeja9 rašė:vaja rašė:


Sveiki,ar kas bandete importuoti i gpais prekiniu vnt sarasus? Bandau importuoti xml byla,bet nepavykstaSusiimportavau prekių sąrašus, viskas okKokiu būdu importavote? bandau, bet nepavyksta smile


Man pavyko importuoti tokį xml: www.aroste.lt/files/produktuSarasas_pvz.xml
Čia skirta tik prekinių vienetų ir pakuočių vienetų įvedimui.
2016-09-29 11:21 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1332702

vilije rašė:Kitas klausimas - Krovinys gabenamas Lietuvos teritorijoje iš savo įmonės sandėlio pirkėjui ūkininkui, vykdančiam ekoniminę veiklą. Ar reikia perduoti į i.VAZ krovinio gabenimo duomenis, jei vežame savo įmonės transportu? Atsakymas - reikia, nes siuntėjas ir gavėjas nesutampa.Įdomu, kaip VMI atsakytų į taip suformuoluotą šį klausimą: Prekės vežamos savo sąskaita iš įmonės sandėlio pirkėjui ūkininkui, vykdančiam ekonominę veiklą, išrašius PVM sąskaitą faktūrą, kurioje nenurodyti siuntėjas ir gavėjas o tik pardavėjas ir pirkėjas, be to pagal sutartį su ūkininku prekės tampa jo nuosavybe tik atlikus apmokėjimą už jas, t. y. prekės vežimo metu priklauso vežančiai įmonei?
2016-09-29 08:41 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1332639

vasara rašė:"Atleidimas nuo važtaraščių duomenų teikimo galioja tik tokiu atveju, jeigu "nėra formuojami KTK apibrėžti važtaraščiai", kaip minėjome, Valstybinės kelių transporto inspekcijos specialistai teigia, kad siųsdamas siuntas per siuntų tarnybas (Venipak, DPD ir kitas) siuntėjas TURĖTŲ išrašyti važtaraštį pagal Kelių kodekso 29 straipsnio reikalavimus. Neteikti duomenų VMI siuntėjas galėtų, jeigu tokią išimtį nustato Važtaraščių teikimo taisyklės. Pavyzdžiui siuntėjas galėtų neteikti duomenų, jeigu siuntėjas nėra apmokestinamas asmuo-jis yra paprastas gyventojas ir pan.."Kodėl? Kuo motyvuojama, kad pašto siunta iki 50 kg per pašto paslaugos teikėją turi būti siunčiama pagal KTK? O tai kuo skiriasi siunta per Lietuvos paštą? Ar ir čia jau reikia rašyti važtaraštį? smile
2016-09-28 18:38 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1332598

jofky rašė:Bamas rašė:jofky rašė:
Kujeriams tas i.VAZ ne prie ko, jie tik VEŽĖJAS, taigi jais pasiklausti negalime. Apie pašto siuntinius iki 50 kg KTK nieko nerašo. Vadinasi - pildom i.VAZ ir siunčiam. Bananų šaly yra kaip bananų šaly. Bus kaip su 0 proc PVMu, įrodymų sąrašą suformuos teismų praktika smileJie ne VEŽĖJAS, jie PAŠTO PASLAUGOS TEIKĖJAI....
www.rrt.lt/lt/pasto-verslui/salygos-veiklai_72/paslaugu-teikejai_79.html"> www.rrt.lt/lt/pasto-verslui/salygos-veiklai_72/paslaugu-teikejai_79.htmlKur KTK yra PAŠTO PASLAUGOS TIEKĖJAS? Nes mes privalome KTK vadovautis dėl važtaraščių rengimų ir tik po to atsiranda arba ne prievolė teikti i.VAZO prie ko čia KTK? Vežam gi pagal Pašto įstatymą. Juk galima. Čia KTK visai nereglamentuoja. Ir važtaraščio visai nereikia.
2016-09-28 17:44 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1332587

jofky rašė:aruncikas rašė:


Tai jeigu jiems dar netiks tas pašto siuntinys iki 50 kg? Kurjeriai, kaip suprantu, įsitikinę, kad čia apie juos rašo, nesiruošia jokiems i.Vaz - yra jų atsakymas, o be to, jokių papildomų nuorodų nesam gavę. Liko 2 dienos. Tai nuo pirmadienio kurjerių tarnybų atsisakom - TECHNIŠKAI NEĮMANOMA pagal jų norus supildyti popiergalių? Prekės atvažiuoja, reikia išsiusti toliau - klientams. Visur terminai dega. Ką man sodinti vadybininkus į tarpmiestinius autobusus su 1-2 kg dėžutėmis, (blyn irgi negaliu, nėra kaip suforminti)? Nuomotis darbuotojų mašinas ir paleisti po Lietuvą su tokiais krovinukais? Ko jie nori galų gale, liko 2 dienos, tegul prabyla pagaliau??? Idiotizmas kažkoks!!!Kujeriams tas i.VAZ ne prie ko, jie tik VEŽĖJAS, taigi jais pasiklausti negalime. Apie pašto siuntinius iki 50 kg KTK nieko nerašo. Vadinasi - pildom i.VAZ ir siunčiam. Bananų šaly yra kaip bananų šaly. Bus kaip su 0 proc PVMu, įrodymų sąrašą suformuos teismų praktika smileJie ne VEŽĖJAS, jie PAŠTO PASLAUGOS TEIKĖJAI....
www.rrt.lt/lt/pasto-verslui/salygos-veiklai_72/paslaugu-teikejai_79.html"> www.rrt.lt/lt/pasto-verslui/salygos-veiklai_72/paslaugu-teikejai_79.html
2016-09-28 16:57 Bendra » i.MAS išmaniosios mokesčių administravimo sitemos » #1332571

vasara rašė:aruncikas rašė:


VMI atsakymuose nuoroda į pašto įstatymą:

Ar reikia teikti duomenis i.VAZ apie gabenamas pašto siuntas?
Jeigu pervežamos pašto siuntos, kaip jos suprantamos Lietuvos Respublikos pašto įstatyme (korespondencijos siuntos, pašto siuntiniai iki 50 kg,...

O Pašto įstatyme 3str.
13. Pašto siuntinys – iki 50 kilogramų sverianti pašto siunta, kurią sudaro daiktas ar prekė (daiktai ar prekės), tarp jų ir neturintys komercinės vertės.

Be to pašto įstatyme yra reikalavimai pašto paslaugų teikėjams, registravimosi Ryšių reguliavimo tarnyboje tvarka, sąrašo skelbimo jų puslapyje tvarka.
Nesusiklaidinkit-juk toliau parašyta: "kuriose siunčiami laikraščiai, žurnalai.."-TIK SPAUDA.
Tai susiriesdami aiškina ir VMI su KT.Visiems kitiems kurjerių vežamiems kroviniams-i.Vaz reikia pildyti. smileTai kaip tada su pašto įstatymu:
12. Pašto siunta – adresuota ir išsiųsti paruošta siunta, įskaitant korespondencijos siuntas, pašto siuntinius, siuntas, kuriose siunčiamos knygos, katalogai, laikraščiai, kiti periodiniai leidiniai, kurią turi pristatyti pašto paslaugos teikėjai.

13. Pašto siuntinys – iki 50 kilogramų sverianti pašto siunta, kurią sudaro daiktas ar prekė (daiktai ar prekės), tarp jų ir neturintys komercinės vertės.

Ar aš kažko nesuprantu, ar konsultantai neteisingai aiškina įstatymą, ar pašto siuntinys su prekėmis iki 50 kg jau nebe pašto siunta? Tai kas tada?
Pašto siunta nebūtinai yra siuntinys, tačiau siuntinys iki 50kg yra pašto siunta. Ar ne taip?

Ar aš neteisingai suprantu, ar pašto siuntinys su prekėmis yra ne pašto siunta?
2009-01-06 18:30 Gyventojų pajamų mokestis » GPM išskaičiavimas ir NPD taikymas » #597948

Daliona rašė:

Gal nesunku nurodyti, kur Tomuko skaičiuoklė. Kelis kartus perverčiau komentarus, bet nerandu.
Dėkoju.


www.tax.lt/naujos-mokesciu-skaiciuokles.php
2007-02-08 13:51 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #369733

Egle26 rašė:

Laba diena, prasau informacijos:
1. norime imones darbuotojams moketi priedus uz isdirbtus metus, t.y. uz metus po 15 Lt, kaip visa tai galeciau itraukti i darbo uzmokescio ziniarascius ?
2. Kur butu galima nurodyti atsakaitymus is darbo uzmokescio pagal vykdomus rastus ?
Aciu1. Darbo užmokestis -> Priskaitymai.
2. Darbo užmokestis -> Išskaitymai.

Abiem atvejais reikia susikurti priskaitymą ar išskaitymą, vėliau naudoti, kaip periodinį.
2007-01-31 09:39 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #366308

satrebla rašė:Bamas rašė:satrebla rašė:

Sveiki,
Win XP jau pradejo nervinti su savais "issikalinejimais" - tai pradeda pagal IP adresa, tai pagal hostname'a nerasti serverio, tai siaip kitais dalykais apkrautas kompas...
Pagalvojau, o jeigu pastacius atskira kompa Centui-serveriui?Automatiskai, mastau apie rimtesne OS. Pvz. Win2003. Ar veiks Centas ir SQL serveris su ja ???

Ar geriau palikti Win XP tik Centui smile o visa kita perkelti prie W2k3 ???

PS. O kaip su Cento ir Vištos suderinamumu? Isbandyta? Veikia?-ne? smileBūtent taip ir naudojame. SQL duomenų bazė yra atskirame kompiuteryje su Windows XP. Niekas juo nedirba, jame yra tik ADS serveris su duomenų baze. Bazės apimtis intensyviai artėja prie 1 GB. Dirba serveriukas be jokių problemų, per metus gal tik porą kartų reikėjo perkraut. Taip kad galiu pasakyti - ne XP čia kalta, ryškiai per daug procesų atmintį ir procą apkrauna, todėl ADS ir nesugeba normaliai dirbti.
Dar tiesa, pas mane serveryje nustatyta, kad procesoriaus ir atmintinės naudojimo prioritetus turi ne programos, bet procesai ir sistema.Bamas,
dabar tai jau prisinekejai... smile visko isklausinesiu...
1. Kokie serverio techniniai parametrai: CPU, HDD, RAM, OS (XP PRO ar Home)
2. Koks tinklas, internetas (jei dirbama ir internetu). Kokia iranga naudojama.
3. Dar pasidalink patirtimi, kaip optimizuoti darba smile smile smileParametrai:
NF2 Ultra400/MCP-S ATX FSB400 Dual DDR AGP8X SATA RAID AUDIO LAN USB – 2.0
CPU Sempron 2600+/1.833GHz L1-128kB L2-256kB sktA Box -
Memory A-DATA DDR DIMM 512MB DDR400 CL2.5 32*8 -
2 x HD/HITACHI 40GB SATA-150 7200rpm 8MB, sujungta į RAID MIRROR.
(beje, pirktas Edlontoje smile )
OS XP PRO SP2, EZ trust antivirus, firewall - windows (reikia būtinai atidaryti ir TCP ir UDP portus, kitaip ugniasienė nepraleis.)
ADS 5 vietų serveris, vietinis tinklas be serverio, komutatoriai pigūs (A-corp, D-link). Kelvedis teo, Zyxel, sukonfigūruotas ADS darbui su Internetu, mokėjimo planas A0+. Piko metu šiek tiek sunkiau prisijungti iš išorės, bet aplamai, turint vieną nutolusį tašką, užtenka.
O optimizavimo čia per daug nėra, serveris daugiau, kai 5 prisijungimų vienu metu neduoda, todėl perkraut darbu būtų sunkoka smile
Dar tiesa, prie serverio jungiuos per Remote desktop.
2007-01-31 07:25 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #366203

satrebla rašė:

Sveiki,
Win XP jau pradejo nervinti su savais "issikalinejimais" - tai pradeda pagal IP adresa, tai pagal hostname'a nerasti serverio, tai siaip kitais dalykais apkrautas kompas...
Pagalvojau, o jeigu pastacius atskira kompa Centui-serveriui?Automatiskai, mastau apie rimtesne OS. Pvz. Win2003. Ar veiks Centas ir SQL serveris su ja ???

Ar geriau palikti Win XP tik Centui smile o visa kita perkelti prie W2k3 ???

PS. O kaip su Cento ir Vištos suderinamumu? Isbandyta? Veikia?-ne? smileBūtent taip ir naudojame. SQL duomenų bazė yra atskirame kompiuteryje su Windows XP. Niekas juo nedirba, jame yra tik ADS serveris su duomenų baze. Bazės apimtis intensyviai artėja prie 1 GB. Dirba serveriukas be jokių problemų, per metus gal tik porą kartų reikėjo perkraut. Taip kad galiu pasakyti - ne XP čia kalta, ryškiai per daug procesų atmintį ir procą apkrauna, todėl ADS ir nesugeba normaliai dirbti.
Dar tiesa, pas mane serveryje nustatyta, kad procesoriaus ir atmintinės naudojimo prioritetus turi ne programos, bet procesai ir sistema.
2007-01-15 07:36 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #358691

Lince rašė:Andron rašė:Lince rašė:


Nesutampa sąskaitos likutis, kai žiūri per sąskaitos apyvartos žiniaraštį ir atsispausdinus didžiąją knyga.


O laikotarpio pradžiai ar sutampa?Laikotarpio pradžiai taip pat nesutampa... smile Bendrovė veiklą pradėjo 2005m sausio mėn., tai šio laikotarpio 2005m. balanse pradinis likutis minusinis kažkodėl, o sąskaitos 271 apyvartos žiniaraštyje sumos geros.Gal sąskaitų plano likučių diagnostika padėtų?
2007-01-10 09:16 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #356812

Nida rašė:

Sveiki, man po programos atnaujinimo nesamoningai suskaiciuoja gamyba. Kai kuriu gaminiu savikaina 0. Nors anksciau viskas buvo labai gerai. Ir ijungus imones rekvizitus is vso meta lentele
"UniSQL: Field'Kor_adresas' not found"

Neturejau laiko zaisti, tai susintaliavau 545 versija atgal, kad galeciau dirbti. Galbut naujoje versijoje yra kazkokiu klaidu.O tos įmonės duomenų bazės diagnostiką ar padarėte po atnaujinimo?
2006-12-12 15:25 Programinė įranga » Legalios programinės įrangos sąrašas » #349029

Minvodai rašė:

Gal kas turite rasta, kuriame butu isvardintos tam tikru pragramu sarasas, kurias galima naudotis firmoje?
Kad numest atsakomybe nuo kompiuteristo, kuris dirba ~200km nuo prasizhengusio filialo. Labai Aciu uz pavyzdini dokumenta.O koks čia raštas galėtų būti? Juk galima vartoti tas programas, kurias esate įsigiję + GNU GPL ar panašias licencijas turinčias. Išvardinti konkrečiai būtų sudėtinga, ko gero neįmanoma.
Ko gero, anksčiau minėtas teisių apribojimas vartotojams būtų geriausias variantas.
Dar galima būtų pasikurti kokią nuotolinio darbalaukio programėlę, kad pakontroliuoti situaciją per ~200 km. smile
2006-11-23 16:33 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #342363

Lakis rašė:

Darbo inspekcija tikrinimo metu rado pazeidima , kad isskaiciojame is kompensacijos at. ir nedarbingumo uz 2 dienas, jie traktuoja taip, kad negalimaTurėtų VDI nurodyt DK straipsnį, kurį pažeidžiate šiuo atveju. Kažkaip nerandu, kad iš kompensacijos už nepanaudotas atostogas negalima išskaičiuoti smile
2006-11-23 09:24 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #342108

Birute1 rašė:Bamas rašė:Birute1 rašė:

Oi, norėjau pasakyti keylogerių bijau. smile
Na neveikia tas excelis smile Atsidarė, bet išmetė tokią lentelęNematyti apatinės lentelės turinio, bet, ko gero, reikėtų susirasti OXP Pro kompaktą ir sutaisyti (atlikti repair) ofisą.


Ačiū, Bamai, tik neturiu aš tokio disko ..Gal kur internete yra? Dar va įmetu lentelę, kokią man rodo. Vakar ir dirbau excely, bet šiandien neina atidaryti. Maniau, kad susitvarkė kaip tai. smile Vadinasi dirbti eina išsaugoti eina, tik atidaryti neina. smileJeigu Jūsų Ofisas legalus, turite tokį kompaktą turėti, tai yra instaliavimo diskas. Jei neturite, reikėtų kreiptis pas tuos, kurie instaliavo programą.
Jeigu naudojatės programa nelegaliai, siūlyčiau nemokamą OpenOffice programų paketą: www.akl.lt/programos/programos/?doc=programa_001
Tikrai nenusileidžia MS produktui, darbas panašus, galimybės dar didesnės, nieko nekainuoja, be to, ir dūšiai ramiau. smile
2006-11-22 16:00 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #341971

limina rašė:Bamas rašė:Girele rašė:

[

[Rankiniu būdu - Peržiūra- sąskaitų apmokėjimas, arba per žinynus- išsirenkant konkretų kontrahentą ir spausti dešinį pelės klavišą.
Bet dengiant rankiniu būdu nepamatysi (bent jau aš neradau) koks dokumentas kokiuo buvo sudengtas... Tai yra trūkumėlis smile Bet priprasti galima smileDešiniu klavišu ten pat pasirenki Dengimai ir matosi, bent pas mane kuo puikiausiai, uždengti dokumentai. smileNu nerandu Bamai kur tie dengimai
su dešiniu klavišu nustačius smile
Yra tik valiutiniai dengimai
O man taip reikia šito dalykėlio smilePeržiūra>Sąskaitų apmokėjimas> Pasirenki reikiamą sąskaitą, spaudi dešiniu klavišu>Dengimai. Jeigu dokumentas buvo dengtas, rodys kokiu dokumentu dengta, jei ne atsidarys tuščias laukas, jo apačioje esančių mygtukų pagalba galima atlikti dengimus.
2006-11-22 15:26 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #341944

Girele rašė:

[

[Rankiniu būdu - Peržiūra- sąskaitų apmokėjimas, arba per žinynus- išsirenkant konkretų kontrahentą ir spausti dešinį pelės klavišą.
Bet dengiant rankiniu būdu nepamatysi (bent jau aš neradau) koks dokumentas kokiuo buvo sudengtas... Tai yra trūkumėlis smile Bet priprasti galima smileDešiniu klavišu ten pat pasirenki Dengimai ir matosi, bent pas mane kuo puikiausiai, uždengti dokumentai. smile
2006-11-22 14:44 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #341908

Birute1 rašė:

Oi, norėjau pasakyti keylogerių bijau. smile
Na neveikia tas excelis smile Atsidarė, bet išmetė tokią lentelęNematyti apatinės lentelės turinio, bet, ko gero, reikėtų susirasti OXP Pro kompaktą ir sutaisyti (atlikti repair) ofisą.
2006-11-22 13:10 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #341829

Birute1 rašė:

Neveikia excelis. smile Jaučiu, kad ištryniau kokį failiuką reikalingą. smile Gal kokį įtarimą sukėlė pavadinimas, turiu paranojišką baimę krakeriams.. Ką daryti?Krakerių bijoti nereikia, reikia hakerių bijot. smile
Pirmiausia patikrinkite, ar excelis veikia: eikite į Start>Run, įrašykite excel.exe ir paspauskite Enter. Jeigu atsidarys excelio langas, reiškia viskas tvarkoj, jei ne, reiktų skaityt kokią klaidą mes. Greičiausiai padėtų Office perinstaliavimas.
2006-11-17 16:13 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #340655

minora rašė:

Oper.žurnale įvedžiau atsargų likutį,o kaip atkelti jų kiekį?Jei įvedu per prekių gavimą,tada keičiasi visos sumos .Jau kelias val.nieko neišmastau. smileJei atsargų likutis pradinis, tai reikia įvesti per gavimą, pasirenkant dokumentu pradinį likutį.
2006-11-15 07:25 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #339268

Girele rašė:Bamas rašė:austa rašė:

Ir dar. Mater.atsak. asm. buvo išmokėti dienpinigiai iš kasos pagal KIO. Suma iškarto atsirado atsiskaitymų ataskaitoje. Kodėl? Juk ji nebus gražinama.O kodėl? Mano galva, žmogus gražina komandiruotės pažymėjimą, ten sužymėtos dienos, tą pažymėjimą trauki kaip gautą mokėjimo dokumentą ir nurašai pinigėlius nuo "Mater.atsak. asm.". O jeigu žmogus, paėmęs dienpinigius, neišvažiuotų į komandiruotę, kaip tada atimti tuos dienpinigius iš jo? Ar neteisingai mąstau?


Ne, neteisingai smile Dienpinigai nėra tas pats, kas avansas komandiruotės išlaidoms. Už dienpinigius atsiskaitinėti nereikia.Pilnai sutinku. Bet Centui, norint pašalint įsiskolinimą, reikia atsiskaityti. Tokiu atveju man kaip ir Austai iškilo tas pats klausimas. smile
2006-11-14 16:41 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #339223

austa rašė:

Ir dar. Mater.atsak. asm. buvo išmokėti dienpinigiai iš kasos pagal KIO. Suma iškarto atsirado atsiskaitymų ataskaitoje. Kodėl? Juk ji nebus gražinama.O kodėl? Mano galva, žmogus gražina komandiruotės pažymėjimą, ten sužymėtos dienos, tą pažymėjimą trauki kaip gautą mokėjimo dokumentą ir nurašai pinigėlius nuo "Mater.atsak. asm.". O jeigu žmogus, paėmęs dienpinigius, neišvažiuotų į komandiruotę, kaip tada atimti tuos dienpinigius iš jo? Ar neteisingai mąstau?
2006-10-03 18:59 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #324916

svaigalas rašė:

paskaičius pranešimus, rodos, jog visa programa klibanti...Ne daugiau, negu Windows OS.
2006-10-03 14:03 Programinė įranga » Buhalterinė programa "Centas" » #324786

Andron rašė:Bamas rašė:Paule rašė:

Sveiki,

Kodėl, kontrahentų atsiskaitymų ataskaitoje nerodo apmokėjimų (pažymėta "Visi apmokėjimai"), o tą sume meta į įsiskolinimas pradžioje.
Vienu žodiu parodo tik gautas/išrašytas sąskaitas.
ir su visais kontrahentais taip yra.
anksčiau taip nebuvo, gal kokie nustatymai nusimušė? Ką daryti?Pabandykite uždaryti Centą, perkrauti kompiuterį ir iš naujo pamėginti pažiūrėti. Keletą kartų yra tękę tokią klaidą šitokiu būdu taisyti.


Jeigu buvo pažeista mokėjimų lentelė, tokiu būdu nieko nepasieksite.Gal ji nepažeista, tik kažkodėl užklausa nepilnai įvykdoma. Tikrai atsiskaitymuose su kontrahentais yra buvę tokių atvejų.

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2022 m. I ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2022 m. I ketv. 0.01 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2022-01-01
215.09 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2022-01-01
4.47 € / 730 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Pavadinimas FA Sodra
Viešoji įstaiga Socialiniai ir kultūros projektai
J. Jasinskio g. 16F, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 03163
2015 - 2017 2018 - 2021
Rultransa', UAB - -
Kitforma, UAB
Pilėnų g. 4, Raudondvario k., Raudondvario sen., Kauno r. sav. 54116
2015 - 2018 2018 - 2021
Asociacija Linos sporto ir meninės gimnastikos mokykla
Stoties g. 7-2, Šiaulių m., Šiaulių m. sav. 77156
2015 - 2020 -
Pradinis kapitalas, UAB
Meistrų g. 9, Vilniaus m., Vilniaus m. sav. 02189
2018 - 2020 2018 - 2021
Baltic Bakery Group, UAB
Aukštaičių g. 76-11, Panevėžio m., Panevėžio m. sav. 36116
2015 - 2020 2018 - 2021
ZUMA Medica, MB - -
Actirent, UAB
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Perkūnkiemio g. 47-83
2015 - 2019 2018 - 2020
254-oji garažų statybos ir eksploatavimo bendrija - -
101-oji daugiabučio namo savininkų bendrija
K. Griniaus g. 7, Kauno m., Kauno m. sav. 48391
- 2018 - 2021
Liaudies instrumentų ansamblis UT
Vytauto g. 28, Užpalių mst., Užpalių sen., Utenos r. sav. 28385
2015 - 2020 -
Dainora, Ilonos Palaitytės IĮ kavinė
Gardino g. 37-16, Šiaulių m., Šiaulių m. sav. 78235
- 2018 - 2021
J. Suginto įmonė "Balgita"
Medžiotojų g. 9, Tauragės m., Tauragės miesto sen., Tauragės r. sav. 72311
- 2021 - 2021
Partneta, UAB
Venciūnų k., Alovės sen., Alytaus r. sav.
2019 - 2020 2018 - 2021
Gintauto Vaitkevičiaus Įmonė
Ukmergės g. 2-45, Kauno m., Kauno m. sav. 49406
- 2018 - 2020