Almas rašė: dėl datos keitimo:
keičiama data formulėse. Galima naudoti ir datą viename langelyje (celėje), o formulėse surašyti tos celės adresą. Bet tada reikia atidžiai sužiūrėti formatus (data, tekstas ar skaičius) ir kaip tai veikia, taip pat įvesti absoliutų tos celės adresą - su dviem $ ženklais. (arba tiesiog duoti vardą tam langeliui ir visur suvesti tą varda - Insert.Name). Mat jeigu duomenys celėje bus datos formate, tada nereikia naudoti funkcijos Date value, nes excelis ir taip vertins tuos duomenis savo vidiniu datos formatu - tai yra skaičiumi maždaug 32867 ar pan., tokio dydžio tas vidinis datos supratimas būna. Iš tikrųjų aš apie tai buvau pagalvojęs, bet tingėjau perrašinėti. Bet kaip žinote tinginys dirba kelis kartus - todėl kiekvieną kartą pradėjus mėnesį turiu kapstytis formulėse :).:)
Prastas iš Tavęs tinginys, jei kas kartą esi priverstas perdarinėt ir perdarinėji
Almas rašė: aš tai darau taip - pakeičiu datas vienoje formulėje, o tada jas kopijuoju per visą tabelio lauką, nes formulės vienoje eilutėje yra identiškos, tik duoda skirtingą rezultatą, skiriasi formulės 1,2,3 eilutėje. T.y. patikslini vieną formulę 1 eilutėje, taip pat 2 eilutėje (trečioje datos berods nėra). Tada visas tas tris formules kopijuoji per visą ilgį. Tada tą 3 eilučių vieną lauką su teisingomis formulėmis tiražuoji per visą tabelio lauką - tebūnie ten ir 1000 žmonių bet viską padaryt neužtruks nei minutės.
Manau yra pprastesnis būdas (čia aš kaip tinginys tinginiui
) Pažymi sritį, kurią keisi, CTRL+F, surandi 2004-10-31 ir keiti į norimą datą. Turėtų veikt
Almas rašė: Makrokomandose taip pat vienoje ar dviejose vietose reikia paprasčiausiai perrašyti datą - pvz. gruodžio mėn. reiks parašyti vietoje 2004-10-31 --
2004-11-30 ir viskas. Makrokomandos atsiverčia paspaudus ant Module1 Module2 ir t.t.
Makrokomandoje man neatidarė jokių datų
Atidaro štai ką:
Sub iterpk()
m = 28
j = 0
For i = 1 To 219
j = i + m + 1
m = m + 30
Rows(j).Insert
Next i
End Sub