admin123 rašė:
dar pasitikslinu: papildomas koeficientas reikalingas, kai skiriasi įmonės darbo grafikas nuo darbuotojo darbo grafiko. ktaip sakant jei imonė per dabo metus pagal grafiką turėjo dirbti 2003 val. o darbuotojui buvo nustatyta pagal jo grafiką dirbti 1001 val. tai čia reikalingas skaičiuojant atostoginius ar kompensaciją, tas santykis, t.y.1001/2003=0.50
Nebūtinai. Reikalingas tada, kai darbuotojo darbo trukmė kinta (visas/ne visas darbo laikas), arba kai jis dirba ne 5 d.d. savaitę - ir mums reikia paskaičiuoti kompensaciją, kai darbo dienos trukmė nevienoda ir pan. Jei dirba tiesiog pusę "etato", koeficientų nereikia.
admin123 rašė:
1.tas koeficientas reikalingas perskaiciuojant VDU, o ne priklausancias atostogu dienas?
VDU apraše jis taip įvardinamas, bet kai atskirus skaičius surašome į vieną formulę ir visus juos sudauginame, ar yra didis skirtumas, kurioje vietoje šis koeficientas atsidurs?
admin123 rašė: 2.beje jei zmogus koki menesi sirgo imamos jo grafiko valandos (o ne faktines kiek dirbo) ir vedamas santykis su imones valandomis?
Taip, imamos grafiko valandos, nekreipiant dėmesio, kad sirgo, atostogavo ar pan.
admin123 rašė: 3. o jei zmogus dirba 8 val.per diena ir 5 dienas per savaite ir jo grafikas yra toks kaip visos imones, ir jis turejo neatvykimu i darba del pateisinamos priezasties ar issiprasydavo is darbo kartais, tai jam jokio santykio ir papildomo koeficiento nereikia taikyti, nes santykis butu visvien "1", nes imtume jo grafiko valandas (o ne faktines)?
Nesvarbu dėl kokios priežasties tie neatvykimai - koeficientas tokiu atveju nėra reikalingas.