Terminuota ir neterminuota darbo sutartis motinystės

2024-01-15 14:27 VardukePavarduke
Sveiki,
Dirbu vienoje įmonėje pilnu etatu kaip pagrindinėje darbovietėje. Kitoje darbovietėje noriu įsidarbinti kaip antraeilėse 0,25 etato nuo dabar. Ir su manim nori sudaryti terminuotą darbo sutartį (1 metams). Ar man yra skirtumas, ar naujoje darbovietėje sudaroma sutartis terminuota ar neterminuota, jei aš per tuos vienerius metus išeisiu motinystės atostogų? Nuo kurios darbovietės atlyginimo man skaičiuosis motinystės išmokos? Ir jei išeisiu motinystės atostogų, tai ar terminuota darbo sutartis suėjus terminui nutruks, net jei aš būsiu motinystės atostogose?
Elste Elste 27304
2024-01-15 14:30 Elste
kitame darbe galite darbintis pagal kokią tik norite sutartį. Motinystės išmoka skaičiuosis nuo abiejų darbų.
Antrai sutartis, suėjus jos terminui, nutrūks - nes taip buvotre sutarę, nesvarbu, kad būtų liga, vaiko priežiūra ar dar kas.
2024-01-15 14:36 VardukePavarduke
O tai jei, sakykim, aš pradirbus antraeilėse pagal terminuotą 1 metų sutartį, po 7 mėnesių išeinu motinystės atostogų, tai man motinystės išmoka bus skaičiuojama sudėjus abiejų darboviečių atlyginimus tuos paskutinius 7 mėnesius, nesvarbu, kad man būnant motinystės atostogose antraeilių pareigų darbo sutartis nutruks?
Elste Elste 27304
2024-01-15 14:38 Elste

VardukePavarduke rašė:
O tai jei, sakykim, aš pradirbus antraeilėse pagal terminuotą 1 metų sutartį, po 7 mėnesių išeinu motinystės atostogų, tai man motinystės išmoka bus skaičiuojama sudėjus abiejų darboviečių atlyginimus tuos paskutinius 7 mėnesius, nesvarbu, kad man būnant motinystės atostogose antraeilių pareigų darbo sutartis nutruks?

taip - skaičiuosis abiejų pajamos, kiek tuo metu darbų dirbate.
sodra darbo sutarčių terminų nemato, iki kada ten pasirašėte dirbti.

Elste Elste 27304
2024-01-15 14:39 Elste
kai tiek visokių niunasų, planavimų, kas būtų jeigu būtų, tai geriausiai pačios sodros ir klausti, kaip jie ten ką skaičiuotų, kaip dar palnuoja keisti įstatymus (dabar, ar po rinkimų:))
E
Eneta 46
2024-04-29 15:45 Eneta
Sveiki,
61 straipsnis. Darbo sutarties nutraukimo apribojimai
1. Darbo sutartis su nėščia darbuotoja jos nėštumo laiku ir iki jos kūdikiui sukaks keturi mėnesiai...
Su darbuotoja sudaryta terminuota darbo sutartis, terminas baigsis tada, kai jai bus jau suteiktos nėštumo ir gimdymo atostogos. Jei gerai suprantu, turėsime jai suteikti vaiko priežiūros atostogas ir laukti, kol jos gimusiam vaikui sukaks 4 mėnesiai ir tik tada atleisti (nukelti terminą). Nelabai aišku "iki jos kūdikiui sukaks" - ar turime atleisti kūdikio 4 mėnesių gimtadienio kalendorinę dieną, ar sekančią dieną (pvz. jei gimęs liepos 5 d., atleisti lapkričio 6 d.)? Ar darbuotoją reikia įspėti raštu iš anksto, kad nukeliama atleidimo data?
2024-05-03 16:26 Terminuotaneterminuota
Sveiki, jei dirbana 0.5 etato terminuota ir 0.5 etato neterminuota sutartimi toje pačioje įstaigoje. Išėjus vaiko priežiūros atostogoms ir pasilikus dalį atostogų vyro neperleidžiamų mėnesių laikotarpiui, kaip bus skaičiuojami atostoginiai? Grįžus dirbti ir pasiėmus atostogas terminuota sutartis bus pasibaigusi, tad lieka 0.5 etato, tad ar atostoginiai bus skaičiuojami nuo 0.5 etato neterminuotos sutarties, ar nuo prieš vaiko priežiūros atostogas buvusio atlyginimo su terminuota ir neterminuota sutartimo t.y. pilno etato?
Elste Elste 27304
2024-05-07 14:06 Elste
Nesvarbu, kiek sutarčių ir kokio tipo jos vienoje ir toje pačioje darbovietėje.
Šiaip tai įmonėje sudaroma viena darbo sutartis ir jos priedai daromi dėl papildomų kitokių darbų.
Atostogos kaupiasi taip pat, kaip dirbant pagal vieną sutartį - nes tai vienas darbuotojas. Jeigu priklauso 20 d.d. per metus, tai tiek ir priklauso. Nebus taip, kad dar už kitą sutartį + dar 20 d.d. atostogų.

O apmokėjimas pagal 3 mėn. atgal vidutinį darbo užmokestį.
Kokia Jūsų alga buvo prieš vaiko priežiūros atostogas (su visais papildomais darbais), tokį vidurkį kasmetinėms atostogoms ir paskaičiuos.
Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis
Tax.lt © 2002 - 2024, admin@tax.lt, Reklama tax.lt

Buhalterinės apskaitos sistema internete smulkiam ir vidutiniam verslui