Pirma jei anksčiau priskolino akcininkai t.y. iki tol kol įsigaliojo tas naujas finansų įstaigų įstatymas, iki 2003 m. liepos 1 d. tai turėjo teisę ir priskolinimo niekas prie to neprikibs.
Dabar įsigaliojo tas suknistas įstatymas ir jį skiatnat radau aš tą nuostatą kuri tai ir reiškia. ką išdėsčiua, bet kolkas tokia mano nuomonė, labai jau giliai nesigilinau aš į tą įstatymą.
Dėl profesionalų - jo kiekvienas UAB jei skolina profesionalas? nepykit kad ir kaip gerai save vertinate, čia kalba ne apie tai eina.
banko kredito unijos viena pagrindinių veiklų ir yra skolinimas, todėl jiems reikia kurti paskolų komitetus daryti rizikos atidėjimus ir t.t.
Nu nepykit Jūs bet ar bent 10 procentų valdote informacijos tokios kaip bankas ar turite žmogiškus ir informacinius išteklių rezervus kaip bankas, galite prognozuoti makro ekonomikos pokyčius ir jų įtaką tai ar anai sričiai?Manau kad ne. Tada objektyviai palyginkite savo profesionalumą ir banko, kas liečia paskolų suteikimo klausimus? manau 5:1 banko naudai. Beto, paprastas UAB juk negali verstis kredito veikla, t.y.užsiimti skolinimo verslu, tai jam papraščiausiai nėra būtinybės turėti PROFESIONALŲ PASKOLŲ VERTINIMO METODIKĄ tvarką ar pan... niekas nesako kad netikrinate informacijos skolindami tai savaime suprantama, bet profesionaliom įmonėm kredito veikloje ir skirtas tas finansinių įstaigų įstatymas, todėl profesionalas manau paprasati kalbant yra tas, kas:
1. turi licenziją tam tikrai finansų veiklai
2. Yra institucija kuri prižiūri jų veiklą pvz Draudimo priežiūros komisija (ar kaip ten ji tiksliai vadinasi) Lietuvos bankas Centrinė kredito unija ir Vertybinių popierių komisija ir pan.
Tai tokie pamastymai, kas turit minčių apie tą įstatymą prašom diskusijose gimsta tiesa, kaip sakė kažkoks filosofas