Vargas su tais telefonais,o ypač mergičkom. Joms geriausia būtų senas, geras Nokia- 1611, bet ne.... Sekant šiuolaikiška mados linija išryškėja keletas reikalavimų: kamera, ne mažiau nei -iolika megapypyp, 3G, EDGE, GPRS, Bluetooth, IrDA, WLAN, USB, GPS ir dar kilogramai visokio briedo, kurio nenaudojam, bet pokalbyje nepamirštam paminėti ( nors ir patys nelabai įsivaizduojam su kuo jie valgomi). Mol, mano tai telefonas turi... (suminim visus žodžius kurios girdėjom, nors ir ne viskas yra, bet ar kas aiškinsis teisybę?) Klausytojai savo ruožtu: : Eik tu sau, nu tau ir nuskilo, geeeeras... Dalis klausytoju būna "sučkavoti": - Nu pas mane tai dar krūčiau.... ( ir prisimena viską ką tik teko skaityti internete).
Gerai, ego patenkinimas svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime,tik tenkinimo būdai skiriasi. Palikim tai telefono savininkų sąžinei.
Tuo tarpu paklausus,o kaip reikalai su SAR, dažniausiai pasimeta, bet greitai perkanda situaciją:- Integruotas.... Paaiškinus,kad SAR, tai yra radijo bangų poveikio stiprumas, atskrenda kitas atsakymas:- Kalbi kaip iš medžio iškritęs,tikrintas ir pertikrintas telefonas, pradedant nuo gamtosaugos ir baigiant Malaizijos saugumų. Mol, mano telefonas krūčiausias.
Biški techninės info apie SAR: Europos Sąjungoje maksimalus leistinas koeficientas yra 2.0 W/kg. Čia galima pasitikrinti Nokia telefonus:
sar.nokia.com/sar/index.jsp
O čia Motorolas:
rfhealth-sar.motorola.com/SAR/
Čia galite sužinoti savo telefono informaciją:
www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr
Taigi, nors mano telefonas senas, bet SAR pas ji tik 0.59 W/kg. Ir navarotų nėra, nu toks, labai neteisingas. Bet dirba kaip arklys ir jau antri metai jokio taisymo. Ahoy