veren rašė:
aišku tada. O tai niekaip nesudėliojau galų.
Gal dar kas galėtų pasidalinti, kaip daro išimdami pinigėlius iš EKA? Nes manau tikrai yra tokių įmonių, kurios nuolat neneša pinigų į banką, o laiko juos seife ir pan.
Nes pas mus 2 pardavėjai. Vieną dieną vienas padeda į seifą, kitą dieną kitas. O įneša į banką visą sumą direktorius. Tai nebežinau ar su atskaitingais čia sužaisiu. Galvoju rodyti pinigus seife, kaip pinigus kelyje.
1. Nebūtina kiekvieną dieną išiminėti iš EKA pinigus ir nešti juos į kasą ar banką. Pasibaigus darbo dienai, operatorius gali išimti pinigus iš EKA stalčiuko, padėti juos saugiai į seifą, o kitą rytą tą visą sumą vėl įmušti, pradėdamas darbą. Turiu įmonę, kurioje tik paskutinę mėnesio dieną pinigai iš EKA išimami ir pagal KPO įnešami į kasą.
2. Jei jums taip nepatogu dėl dviejų kasininkų, pasirinkite panašų, jums patogesnį variantą ir aprašykite jį vidaus tvarkos taisyklėse ir operatoriaus pareiginėse instrukcijose.
3. Pinigai gali būti "kelyje", bet taip, kad būtų priskirti konkrečiam asmeniui ar įstaigai. Pavyzdžiui, pinigai kelyje būna, kai mėnesio pabaigoje sumokate kortele, matosi, kad apmokėta sąskaita, bet banko išraše jie dar nepasirodė. Tokiu atveju už "pinigus kelyje" atsako bankas. Arba pinigai išimti iš kasos ir perduoti atskaitingam asmeniui, kad jis juos įneštų į banką. Kol nėra dokumento, kad bankas pinigus priėmė, jie yra kelyje, o atsakingas už juos paėmęs iš kasos asmuo. Tuo tarpu įrašas
D Pinigai kelyje K Pinigai EKA yra negalimas, nes neparodo konkretaus už juos atsakingo asmens.