Petronele rašė: Proseli, ar ta dalyvė prosa, tai čia jau tavoji?
Nea. Čia gal kokia pravakacyja ...
Nu nežinau... Tavęs verta moteris, tai, ką paprastai moterys dovanomis vadina, ji įvardija kaip pašalpą. Kažin kaip pagal ją "vestuvės"? Gal šermenys?
prosa rašė: Labai prašau padėkite išsiaiškinti,kaip pavadinti pašalpą sutuoktuvių proga.Ar ji apmokestinama pajamų mokesčiu ir sodros mokesčiais.Vadovas darbuotojui skyrė MMA dydžio pašalpą,
Na kaip tu. lorita, neprisimeni - pats pirmasis tavo avataras šiame forume buvo labai vykęs. Toks pieštas juodai baltas moters portretas. Na taip jis tau tiko, kad ilgai gailėjau, kad išėmei.
O proso neklausyk - jis čia klastą sumanė. Paskui už autorių teisių pažeidimą kompensacijos paprašys
Ačiū už paguodą, šiandien turbūt man depresija užėjo dėl avataro (kas retai būna):). Loreta, Soffy, negaliu to avataro užsidėti, esu aukštoka kaip ir blondinė - nenoriu meluoti sau:).