2010-09-15 20:26
Individas
1. Piniginis klausimas. Jo nebuvo, nes mes jo tiesiog nekėlėme.
Gerbiamasis, kai po tiek laiko mes pirma kartą laimėjom pasaulio bronzą, manau, kad tiek savivaldybė, tiek televizija buvo pasiryžusios sumokėti prašoma/ norima sumą.
2. Patriotiškumo klausimas. Aš nesu didesnis patriotas nei kiekvienas iš mūsų. Ta daina sukurta prieš vienuolika metų ir nesuprantu, kodėl visą tą laiką turėčiau ją dainuoti tik todėl, kad per tiek laiko nesukurta arba nenorima girdėti nieko kito.
Bent jau todėl, kad tai jau tapo antru himnų.
Arba turėtum surasti pamainą.
Nebent tu ją dainuoji kiekvienose vestuvėse, tada galima suprasti, kad ji tau atsibodo.
3. Principinis klausimas. Joks žmogus neturi būti savo darbo įkaitas. Juk mes nekviečiame kiekvienąkart Šarūno Jasikevičiaus, kad scenoje pakartotų tritaškį metimą amerikonams 2004 m.
Toks kvailas palyginimas, kad net sunku ką tau ir atsakyti.
Bet kokiu atveju, žodis "kiekvienąkart" čia nuskambėjo labai juokingai.
4. Kūrybinis klausimas. Kūrėjas paprastai nelabai suvokia, kokią įtaką jo darbas daro kitiems. Todėl kas kitam atrodo euforinis pakilimas, tau teatrodo nuvalkiotas ir ganėtinai įgrisęs dalykas.
Nebūtina jos dainuoti kiekvienoje tarpuvartėje, tada neįgris.
5. Emocinis klausimas. Jei tai padėtų, aš bliaučiau tą dainą kiekvienoje mūsų krepšininkų persirengimo rūbinėje, tačiau tai yra tik priedas prie to, ką jie daro patys. Taigi sėkmingoje pabaigoje tu esi niekas daugiau kaip jų šlovėje besimaudantis savimyla.
Sėkmingoje pradžioje esi tiesiog asilas, o štai jei gerai pagalvotum, tai suprastum, kad tavo dainavimas yra tiesiog visos šventės visuma.
6. Pagrindinis klausimas. „Trys milijonai“ jau seniai tapo ne mūsų, kurie juos kūrėme, tačiau visos tautos daina. Jai nereikia jokių atlikėjų, arba priešingai – ją gali dainuoti kas tik nori. Manęs nežavi perspektyva, kad po dešimties ar dvidešimties metų mane vežimėlyje į sceną užstums koks skautų vaikėzas ir lieps susirietus riaumoti, nes, atseit, be manęs to niekas negali atlikti. Tai nesąmonė. Dainos gyvena, o žmonės išprotėja, prasigeria, depresuoja, praranda optimizmą ir miršta.
Tam kad taip nenutiktu reikia paruošti pamainą, kad ji sudainuotu taip, kad širdis norėtu iššokti iš krūtinės iš džiaugsmo, o ne nuo pasibaisėtino dainavimo.
7. Paprastasis klausimas. Kartais tu tiesiog tenori tingus ir laimingas susitikti grįžtančius draugus ir pasidžiaugti pergalėmis be jokių įsipareigojimų.
Vienos dainos sudainavimas būtų tave ilgam sutrukde?
O ir mes ne kiekviena diena pasaulio sidabra išlošiam.
8. Perspektyvos klausimas. Žinoma, aš ją dainuosiu, jeigu tik kam tai dar rūpės.
Labai teisingai pastebėjai "jeigu dar kam rūpės"...
9. Esminis klausimas. Kada mes, po velniais, baigsime kurti problemas, kurių nėra ir užsiimsime esančiomis?
Kada mes, po velnių, išmoksime normaliai sutikti krepšininkus, be savo gyliu ambicijų, kažkokio liliputiškumo komplekso, be pagėrimo su draugais, be dar daug ko....
O su nuostabia daina...