88 rašė:
Tiesi rašė: 88 norėjo patvirtinti, kad visa tai: -"...
-dekojame, kol kas issiverciame pacios
Borga rašė: 88, kurioj vietoj matai burbula?
burbula matau tame, kad -kazkas jau minejo, kad ne musu kalte- mazos imones apskaita nesiskiria nuo dideles, nors atlyginimai- labai skiriasi; kad -nors yra penktadalis dirbanciuju valstybiniame sektoriuje- nesupaprastinama , o atvirksciai- apsunkinama, apskaita mazoms imonems; kad -manau, neteisingai- dedami akcentai i pilkos sferos mazinima; kai visi atsimena, koks kaifas buna situacijose 'kuj zelezo poka gorbaciov'.. - svarbiau judejimas ir apyvartos.
Jie (
) turetu keisti apskaitos politika, lupant ne po biski is mazu, o po daug is dideliu. Bet- itariu, tos politikos buna privalomos ir vykdomos, o ne kuriamos (vietose). Kitaip neregetume tokio nuostabaus GB karalystes vystymosi (ir tokiu puikiu filmuku apie ju istorija, isradimus, mena, ... per tv).
Zodziu, kaip ir sakiau, kam reikia protingo zmogaus patarimu
Tiesi atsakymas į mano klausimą tikslesnis, tarp kitko
.
Blogai įtari, apskaitos politika kuriama ne kažko, o mūsų pačių, ir mums patiems, laikantis galiojančių įstatymų.
Tai gal buhalterių kaltė, kad mažos įmonės apskaita nesiskiria nuo didelės. Tai gal "valstybinis sektorius" tegul sukuria atskirus įstatymus mažoms ir didelėms įmonėms, o buhalteris tegu pasikaria juos bestudijuodamas. O gal manot kad buhalteriui ta įstatymų maišalynė labai patinka. Lygiai taip pat keikiam studijuodami ir išradinėdami ką vienu ar kitu įstatymu norėta pasakyt ir kaip teisingai viską padaryti.
Ir tik nereikia raudoti, jei didelėj įmonėj buhalteris gauna 2-4 tūkstančius, maža moka 2-4 šimtus. Dirbdama didelėj įmonėj aš gaunu visą reikiamą informaciją, literatūrą, kursus ir tai pritaikau mažai.
O GB karalystėje manai nėra įstatymų, normų, apskaitos. Einam į europą, ponai, arčiau GB.