Tax.lt narys jeskrip

Tax.lt narys nuo
2007-01-11
jeskrip
forume parašė 57 žinučių

jeskrip naujausios žinutės:

2015-07-26 20:25 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280899

Asme rašė:


Sveiki, atsidariau savo kasos knygą ir matau, kad dviejų išlaidų orderio numerių nebėra, lėšų apyvartos ataskaitoje taip pat jokių įrašų nerą. Prie viso to dabar man nebeina kasa, gaunasi grynų pinigų perteklius. Šia programa dirbu tik aš, niekas kitas prie jos neprieina, žinau, kad pati jokių įrašų netryniau. Gal kas pagelbės patarimu, kur galima rasti kokius atliktus įrašus ? Beje bendrame žurnale taip pat šių išlaidų orderiių nėra. Padėkite praša ?Supratau, ką turėjote omeny. Aš dienpinigius vedu atskirai - per bendrojo žurnalo įrašus, kitaip kol kas neištyriau :)
2015-07-22 22:56 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280593

neas rašė:


Sveiki,
Gal kas turite minčių ir patarimų kaip į DU skaičiavimą įvesti "lauko priedą".KOnkrečiai? yra premija, jei netinka - kitos išmokos, susijusios su DU
2015-07-19 14:50 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280249
Padariau, kad tipo Tiekėjai ir priskiriau sąskaitą, bet komisiniams vistiek reikalauja kontrahento :)
2015-07-19 14:47 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280248

Laimuks rašė:
Pildau buhalterių reikalavimus...
Dėl banko komisinių dabar tik įspėjimas "ar tikrai norite".Sveiki, dėkoju už programą, kuria naudojuos jau 1,5 m. Man geriau buvo, kai uždėjus varnelę ant komisinių, išmesdavo sąskaitą ir viskas.Juk kontrahentas ir taip aiškus kokio banko. O dėl sodros, tai kontrahentuose pasirenku sąskaitą 4463, o vmi pasirenku 4462. Bet aišku, vmi tai sąskaitą reikia pakeisti, atsižvelgiant, koks mokestis buvo sumokėtas. Manau, kad šiems mokėjimams, kontrahentai irgi nereikalingi šiaip.

[/quote]

Tai ir mano nuomonė toia pati, kad tiesiog atsirado papildomo darbo :) Aš irgi pasirenku priklausomai ką sumokėjom GPM, PVM ar sodra, bet komisinius tai ilgą laiką dabar užima :)
Niemand, anksčiau nebuvo skirstymo pagal bankus, todėl gal būt prašymas, kad komisinius priskirtų tam tikram bankui ir buvo logiškas, o dabar gi ir taip atskirai viskas, visada gali pažiūrėti kiek pagal kokš banką sumokėjai... Dėl SODROS ir VMI, jeigu jie priskiriami kontrahentams, tada reikėtų prie kontrahentų pridėti, akd ne tik būtų Pirkėjai, tiekėjai ir darbuotojai, bet it tarkime leistų ranką priskirti, nes dabar irgi nelogiška, kad priskirs 443 arba 2411 :) arba aš kažkokių dar gaimybių nežinau smile
2015-07-18 20:52 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280221

Tabeliss rašė:jeskrip rašė:


Jeigu nevedat grafikų, tada tiesiog kai pildot žiniaraščius, nurodot ranka, kad nustatyta grafike tiek ir tiek valandų ir tiek ir tiek dienų, aš taip darau kikvienam darbuotojui, laiko užtrūnka, bet kitaip tik per grafikus :)


ne taip suprantat... aš susigaudau kad valandas ir dienas reikia keisti, bet vis tiek fiksuotam DU niekas pagal valandas neskaičiuoja smileJeigu išdirbo visą menėsį, tai taip, o kaip sprendžiat mano problemą su banko importu?
2015-07-18 01:19 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280185
Importuoju banką, paspaudžiu kur komisiniai, kad priskirtų prie tam tikros klasės, anksčiau kontrahentų neprašė, nei komisinių, nei sodros, nei mokesčių. Dabar neleidžia įvesti. Gerai, padarau mokesčius kontrahentu - tada automatiškai atpažįsta ir priskiria prie 443, KĄ DAROT?
2015-07-18 00:56 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1280184

Tabeliss rašė:Niemand rašė:Tabeliss rašė:


ar galima kažkaip pataisyti kad gaunantiems mėnesinį DU, skaičiuotų pagal darbo dienas o ne valandas, pvz išdirbus ne visą mėnesį suskaičiuoja pagal valandas ir jeigu papuola trumpinta (prieššventinė) diena tada neteisingai suskaičiuoja, turiu ir VDI išaiškinimą kad negalima mažinti DU jeigu yra mėnesinis atlyginimas. Su valandiniais viskas gerai.Negalima, turi būti pagal valandas. Pagal jūsų pavyzdį tiesiog nurodot klaidingą grafikinį val skaičių. Sutrumpinus prieššventinę, sutrumpėja grafikas.


niekaip nesutiksiu, dirbantiems už mėnesinę algą turi būti pagal dienas skaičiuojama.
pvz birželis 21dd 167val, du 300€ dalį mėnesio atostogavo, dirbo 11dd 87val (1dd papuolė prieš 24d todėl 7val)
pagal valandas:
300/167*87=156,29€
pagal dienas
300/21*11dd=157,14€
didesnės sumos, didesnis skirtumas... jeigu skaičiuotų į didesne puse turbūt niekam neužkliūtų bet kai darbuotojas gauna per mažai... turbūt vdi nepatiks... ir išaiškinimą turiu kad dėl prieššventinės dienos negali darbuotojui būti mokama mažiau nei mėnesinė alga,tai negalioja dirbantiems pagal valandinį DU, o šiuo atveju skaičiuojant pagal valandas gaunasi mažiau smile

kaip kiti manot???Jeigu nevedat grafikų, tada tiesiog kai pildot žiniaraščius, nurodot ranka, kad nustatyta grafike tiek ir tiek valandų ir tiek ir tiek dienų, aš taip darau kikvienam darbuotojui, laiko užtrūnka, bet kitaip tik per grafikus :)
2015-06-09 13:35 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1275868

BETE rašė:


Laba diena
nesuprantu ką darau ne taip-visaip mėginau,bet nepavyksta:moku iš kasos avansą pirkimams,bet kai spausdinu avanso apyskaitą-man nedodo joje,kad gauti iš kasos pinigai.Visą kitą rodo-kodėl-ką negerai darau? Ir dar-nespausdina pačios kasos knygos,o tiktai sąskaitos apyvartą.Prašau-pagelbėkite.Žiūriu niekas neatsakė, kasos knyga atspausdinimui, reikai paspausdunti ant trikampiuko prie spausidino peržiūros ir išmes tokį užrašiuką:)
Avanso apyskaitoje taip pat susidūriau su šią problemą, nerodo apyskaitoje kiek darbuotojui pervedė per mėnesį ir likutį, gal Niemand galėtų pokomentuoti?

2015-06-06 05:05 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1275550
Sveikas, Niemand, kažkodėl neskaičiuoja mokesčių nuo nedarbingumo pirmų dviejų dienų. Darbuotojas visą mėnesį sirgo ir jam aš priskaitymą darau tik už pirmas dvi dienas. Tas, kuris priskaičiuotas paskaičiuoja gerai, , GPM kaip ir nepriklauso, bet jokių kitų mokesčių neskaičiuoja, tai yra tarkima priskaičiuota 34,44 ir mokėtina 34,44.
Ačiū.
2015-05-27 00:01 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1274243

Niemand rašė:jeskrip rašė:


Buvo įvestas DUŽ, paskaičiuotas atlyginimas, viskas kaip reikia, dabar bandau atidaryti pataisymui, vą ką rašo :(
Nežinau ką ir daryti. Ačiū labai už pagalbą.


Teigtina, į kažkokį lauką sugebėjot įvesti daug daug milijardų, kurių programa nesugebėjo suvirškinti.Teoriškai galvoju, kad problema dėl atostogų vienam darbuotojui įvedimo, nes peržiūrėjus kikvieną darbuotoją atskirai, problema tik su tuo, kuris tą mėnesį buvo atostogose... Tai nežinau ką galėčiau daryti... Nes šiaip reikia atspausdinti DUŽ? o neduoda...
2015-05-22 00:41 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1273647

labasLV rašė:


Ką daryti? :)
Ilgalaikio turto įsigijimo vertė įvesta 1447,69, likvidacinė 57,92, bet neleidžia užsaugoti, parašo:"turto vieneto likvidacinė vertė negali būti didesnė kaip 10 proc.turto vieneto įsigijimo vertės"... 10proc. nuo 1447,69 yra 144,80...
Ir ką reiškia Amort.apsk.už mėn.?

smile

Amortizacija apsk. už mėn. tai kai įvedi turtą iš kitur, tai įrašai už kiek mėnesių jau buvo skaičiuojama iki tol, kol įvedi į programą
2015-05-19 02:16 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1273144
Buvo įvestas DUŽ, paskaičiuotas atlyginimas, viskas kaip reikia, dabar bandau atidaryti pataisymui, vą ką rašo :(
Nežinau ką ir daryti. Ačiū labai už pagalbą.

Klaidos tekstasa:
Klaidos duomenys:
Klaidos tekstas:
Адресат вызова создал исключение.
Klaidos šaltinis(Ex.Source):
mscorlib
Klaidos metodas (Ex.TargetSite):
_InvokeMethodFast
Klaidos stekas:
в System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
в System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
в System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
в System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture)
в ApskaitaWUI.BOMapper.LoadObject[T](T ObjectInstance, String MethodName, Boolean AllowCancel, Object[] Params)
в ApskaitaWUI.F_WageSheet.F_WageSheet_Load(Object sender, EventArgs e)

----------------------------
Vidinės klaidos (internal exception) duomenys:
Klaidos tekstas:
DataPortal.Fetch failed (System.OverflowException: Переполнение в результате выполнения арифметической операции.
в AccCommon.CommonMethods.CRound(Double d, Int32 r)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem.Fetch(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem..ctor(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList.Fetch(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList..ctor(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageSheet.DataPortal_Fetch(Criteria criteria))
Klaidos šaltinis(Ex.Source):
Csla
Klaidos metodas (Ex.TargetSite):
Fetch
Klaidos stekas:
в AccCommon.CommonMethods.CRound(Double d, Int32 r)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem.Fetch(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem..ctor(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList.Fetch(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList..ctor(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageSheet.DataPortal_Fetch(Criteria criteria)
в Csla.MethodCaller.CallMethod(Object obj, MethodInfo info, Object[] parameters)
в Csla.Server.SimpleDataPortal.Fetch(Type objectType, Object criteria, DataPortalContext context)
в Csla.DataPortal.Fetch(Type objectType, Object criteria)
в Csla.DataPortal.Fetch[T](Object criteria)
в ApskaitaObjects.Workers.WageSheet.GetWageSheet(Int32 nID)

----------------------------
Vidinės klaidos (internal exception) duomenys:
Klaidos tekstas:
DataPortal_Fetch method call failed
Klaidos šaltinis(Ex.Source):
Csla
Klaidos metodas (Ex.TargetSite):
CallMethod
Klaidos stekas:
в AccCommon.CommonMethods.CRound(Double d, Int32 r)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem.Fetch(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem..ctor(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList.Fetch(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList..ctor(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageSheet.DataPortal_Fetch(Criteria criteria)
в Csla.MethodCaller.CallMethod(Object obj, MethodInfo info, Object[] parameters)
в Csla.Server.SimpleDataPortal.Fetch(Type objectType, Object criteria, DataPortalContext context)

----------------------------
Vidinės klaidos (internal exception) duomenys:
Klaidos tekstas:
Переполнение в результате выполнения арифметической операции.
Klaidos šaltinis(Ex.Source):
AccCommon
Klaidos metodas (Ex.TargetSite):
CRound
Klaidos stekas:
в AccCommon.CommonMethods.CRound(Double d, Int32 r)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem.Fetch(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItem..ctor(DataRow dr, CompanyWageRates ParentWO, Int32 ParentYear, Int32 ParentMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList.Fetch(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageItemList..ctor(DataTable myData, CompanyWageRates nWageRates, Int32 nYear, Int32 nMonth, Boolean nFinancialDataCanChange)
в ApskaitaObjects.Workers.WageSheet.DataPortal_Fetch(Criteria criteria)
2015-04-13 21:08 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1268661

Niemand rašė:jeskrip rašė:


Na peržiūrėjau keliasdešimt lapų atgal ir nerandu atsakymo:
Kaip pati programa skaičiuoja kompensacija aš suprantu, bet esmė tame, kad programa neturi duomenų apie darbuotojų DU kompensacijai apskaičiuoti, o taip suprantu ima vidutinį pagal pareiginį, kadangi aš pradėjau vesti tik nuo kovo mėnesio ir dabar bandau "įrašyti" tą kompensaciją, kurią buvau paskaičiavusi pagal savo duomenys Excel'yje, bet taisyti neduoda. Tas pats ir su nedarbingumu už pirmas dvi paras, tokio stulpelio kaip korekcija nerandu, ką patartum daryti? smile

Ačiū visiems, kas pagelbės, jaučiu, akd atsakymas čia pat, bet negaliu niekaip rasti :)DUŽ formoje yra stulpeliai VDU, ten galima ranka įrašyti pgl poreikį.
Ačiū labai, bet kai tik parašau jau vergdama, pati ir radau ir viskas kol kas puikiai skaičiuoja. Ačiū, programa tikrai patobulinta tai reikai mokytis ir mokytis :)
2015-04-13 20:34 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1268649
Na peržiūrėjau keliasdešimt lapų atgal ir nerandu atsakymo:
Kaip pati programa skaičiuoja kompensacija aš suprantu, bet esmė tame, kad programa neturi duomenų apie darbuotojų DU kompensacijai apskaičiuoti, o taip suprantu ima vidutinį pagal pareiginį, kadangi aš pradėjau vesti tik nuo kovo mėnesio ir dabar bandau "įrašyti" tą kompensaciją, kurią buvau paskaičiavusi pagal savo duomenys Excel'yje, bet taisyti neduoda. Tas pats ir su nedarbingumu už pirmas dvi paras, tokio stulpelio kaip korekcija nerandu, ką patartum daryti? smile

Ačiū visiems, kas pagelbės, jaučiu, akd atsakymas čia pat, bet negaliu niekaip rasti :)
2015-03-03 20:05 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1263744

Niemand rašė:jeskrip rašė:


Labas, Niemand. Turime tokį klausimą:
Insaliuojant programą, pamiršome pažymėti varnelę PATH duomenė bazėje, dabar negalime sukurti atsarginės kopijos, kad paskui pereiti į eurus. Ar yra kokia nors galimybė tai ištaisyti ar jau galime pamiršti?

Ačiū labai. Labai lauksim atsakymo.google smile windows 7 path variable
windows 7 pasikeisti į aktualų windows pavadinimąDabar tai rašo:
Klaidą kuriant atsarginę kopiją: Warning: Using a password on the command line interface cam be insecure


Ačiū :)

2015-03-03 14:15 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1263691
Labas, Niemand. Turime tokį klausimą:
Insaliuojant programą, pamiršome pažymėti varnelę PATH duomenė bazėje, dabar negalime sukurti atsarginės kopijos, kad paskui pereiti į eurus. Ar yra kokia nors galimybė tai ištaisyti ar jau galime pamiršti?

Ačiū labai. Labai lauksim atsakymo.
2014-04-23 11:56 Darbo teisė » Darbuotojo "prastova" » #1219531
na ačiū merginos, galvojau, koks geresnis ir pigesnis būdas yra :)
2014-04-23 11:47 Darbo teisė » Darbuotojo "prastova" » #1219523

Tininga rašė:jeskrip rašė:


Darbuotojui taikoma suminė darbo laiko apskaita, na tarkim, direktorius nenorės pyktis (nes darbuotojas grasina į darbo inspekciją kreiptis). tai kaip man apskaičiuoti jam tą išmoką? Faktiškai, jis darbe nebuvo, nes nėra darbo vietos, buvo namie, valandos nenustatytos.
Mokėti min DU mėnesinį?
Labai ačiū, kas patars

Vadovaukitės DK 149 str. 2 dalimi: jei per apskaitinį laikotarpį darbuotojui trūksta valandų iki jam nustatyto valandų skaičiaus (o jos privalo būti nustatytos), už trūkstamas valandas mokama kaip už prastovą - ne mažiau, negu MVA už kiekvieną trūkstamą valandą.
O kaip nustatyti kiek valandų, jei taikoma suminė darbo laiko apskaita, t.y. jis gali atidirbti 20 val. o gali ir 200
Ačiū
2014-04-23 11:33 Darbo teisė » Darbuotojo "prastova" » #1219514
Labai reikia patarimo: įmonė dirba statybos, montavimo srityje. Sausio mėnesį darbuotojas buvo nuimtas iš objekto dėl to, kad neatitiko užsakovo reikalavimams. Įmonė negalėjo jam ilgai pasiūlyti kito darbo, žodžiu buvo pasakyta, kad jeigu ras kitą darbą, tai gali išeiti, bendrauta buvo žmogiškai.
Žmogus nerado darbo, dabar reikalauja jam mokėti prastovą.
Prastovą aišku nebuvo įforminta, nes faktiškai jos ir nebuvo. Tik tiek, kad tam darbuotojui negalėjo pasiūlyti darbo.
Darbuotojui taikoma suminė darbo laiko apskaita, na tarkim, direktorius nenorės pyktis (nes darbuotojas grasina į darbo inspekciją kreiptis). tai kaip man apskaičiuoti jam tą išmoką? Faktiškai, jis darbe nebuvo, nes nėra darbo vietos, buvo namie, valandos nenustatytos.
Mokėti min DU mėnesinį?
Labai ačiū, kas patars
2014-01-17 23:45 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1201399

palmal rašė:


Labas
ar nėra programoj galimybės visiškai neskaičiuoti atlyginimo už mėnesį? Darbuotojas buvo nemokamose atostogose virš mėnesio. Kai įvedu 0 darbo valandų ir 0 dienų, rašo kad "nenustatytos dirbtos darbuotojo valandos". Bandžiau ir pravaikštą visą mėnesį užrašyti, bet irgi tas pats. Gal palikti neskaičiuotą tą mėnesį?Sveki, aš tiesiog rašau 0 dienų ir 0 valandų, bet pas darbuotuojus valandinis DU
2014-01-05 17:12 Gyventojų pajamų mokestis » Dienpinigių apmokestinimas ir GPM mokėjimo terminai » #1198229

Tininga rašė:


Man tai kilo klausimas, kodėl norite viršijančią sumą apmokestinti tik GPM? Tai jau nėra kompensuojamosios išmokos, todėl apmokestinamos taip pat, kaip ir DU.Tininga, pati parašiau ir supratau, kad per gerai būtų :)
Kaip suprantu, jei darbas kilnojamo pobūdžio Lietuvoje tai geriau pilnai mokėti dienpinigius, apmokėti benziną, apgyvendinimą, viską kaip reikai įforminant, kitos išeities kaip ir nėra, galvojau, gal yra koks paprastesnis būdas, kad kas kart neskaičiuoti benzino išlaidas ir kitas.
2014-01-05 07:47 Gyventojų pajamų mokestis » Dienpinigių apmokestinimas ir GPM mokėjimo terminai » #1198172
Ieškojau, iekojau ir neradau čia. papratinkit jei ne taip suprantu: mūsų visų darbuotojų darbas yra kilnojamo pobūdžio: suvirintojai, šaltkalviai, tai ten padirba, tai ten (po Lietuvą). Tarkime pas mus nustatyta, kad darbuotojo kompensuojamos padidėjusios apmokestinamos išlaidos sudaro 50 proc. nuo jo tą mėnesį priskaičiuoto atlyginimo. Tarkime priskaičiuota 3000, tada 1500 priskaičiuoju jam, kai kompensaciją. Pagal VMI išaiškinimą, iš tų pinigų neapmokestinamos 19,5 x dirbtų dienų skaičių, tarkime 24 dienas dirbo tai gauname 468 Lt, o likusią sumą 1500-468=1032 Lt apmoketinama tik GPM. tai yra ir tos sumos 1032, 85 proc. išmoku darbuotojui - 877,20, o kita mokesčiams - 154,80. Tokiu atvėju, aš nemoku jam nei dienpinigiu, nei benzo, nei viso kito. Bet mes pagal bendrą SF apmokam jų apgyvendinimą ir gaunasi, kad kaip ir pažeidžiama tą nuostatą, kad darbuotojui neapmokomos komandiruotės išlaidos. Ar taip būtų viskas gerai?

Ačiū labai visoms ir visiems :) smile
2014-01-05 07:33 Bendra » Vel komandiruotė... » #1198170
Ieškojau, iekojau ir neradau čia. papratinkit jei ne taip suprantu: mūsų visų darbuotojų darbas yra kilnojamo pobūdžio: suvirintojai, šaltkalviai, tai ten padirba, tai ten (po Lietuvą). Tarkime pas mus nustatyta, kad darbuotojo kompensuojamos padidėjusios apmokestinamos išlaidos sudaro 50 proc. nuo jo tą mėnesį priskaičiuoto atlyginimo. Tarkime priskaičiuota 3000, tada 1500 priskaičiuoju jam, kai kompensaciją. Pagal VMI išaiškinimą, iš tų pinigų neapmokestinamos 19,5 x dirbtų dienų skaičių, tarkime 24 dienas dirbo tai gauname 468 Lt, o likusią sumą 1500-468=1032 Lt apmoketinama tik GPM. tai yra ir tos sumos 1032, 85 proc. išmoku darbuotojui - 877,20, o kita mokesčiams - 154,80. Tokiu atvėju, aš nemoku jam nei dienpinigiu, nei benzo, nei viso kito. Bet mes pagal bendrą SF apmokam jų apgyvendinimą ir gaunasi, kad kaip ir pažeidžiama tą nuostatą, kad darbuotojui neapmokomos komandiruotės išlaidos. Ar taip būtų viskas gerai?

Ačiū labai visoms ir visiems :) smile
2013-12-24 03:56 Pelno mokestis » Parama » #1197014

mariska rašė:


Kaip registruoti teikiamą paramą?
D??????
K pinigaiAs parašiau nauja 6 klases eilute Parama ir viskas :) Bet kadangi irasom i param, o veliau pretenduosim pelno mokesti mazinti ten kazkaip reikia du kartus irasyti, dar neteko, todel tiksliai nezinau.

Pas mane kitas klausimas - ar reikia koki prasyma i VMI rasyti del paramos tiekejo statuso gavimo? smile
2013-11-22 13:44 Bendra » Komandiruotė » #1192135

Tininga rašė:jeskrip rašė:


Labai ačiū, tai yra aš jiems tiesiog galiu kompensuoti kelionės ir apgyvendinimo išlaidas, tarkime, ir viskas. Ar reikai gauti darbuotojų sutikimą kažkokį?
Ačiū :)

Na, apgyvendinimas ir kelionė yra visai kas kita.
:) Tai darau taip: tabelyje rodau jiems komandiruotę, pagal komandiruotę kompensuoju ar apmoku apgyvendinimą ir kelionę, o dienpinigius galiu mokėti iki 50 proc. bet ar galiu visai nemokėti, man neesmė ar visus mokėti ar pusę, bet jeigu visai nemokėti reikia sutikimo ar jau į sutartį turėtų būti į sutartį įrašyta ar numetyta kol, sutartyje? (darbuotojai sutinka, nes ir taip gerus atlyginimus gaunas ir norėtų, kad daug and popieriaus būtų)
Nežinau ar suprantamai paaiškinau :)
Ačiū.
2013-11-22 13:34 Bendra » Komandiruotė » #1192133

Tininga rašė:jeskrip rašė:


Sveiki, turiu tokį klausimą, jei mūsų darbuotojai yra nuolat komandiruotėje, gyvena tarkime viename mieste, o dirba visada kituose ar aš galiu įsakyme tiesiog nepriskaičiuoti jiems dienpinigių, nes komandiruotęs gaunasi 100 proc. jų darbo laiko, nes savaitgaliais važiuoja namo? ar turėčiau jiems prie DU pridėti dienpinigius prie algos ir nuskaičiuoti visus mokesčius?
Ačiū už pagalbą smile

Tai gal verta mokėti kompensuojamas išmokas - už darbą, susijusį su važinėjimu?

www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=343455&p_tr2=2
Labai ačiū, tai yra aš jiems tiesiog galiu kompensuoti kelionės ir apgyvendinimo išlaidas, tarkime, ir viskas. Ar reikai gauti darbuotojų sutikimą kažkokį?
Ačiū :)
2013-11-22 01:22 Bendra » Komandiruotė » #1192077
Sveiki, turiu tokį klausimą, jei mūsų darbuotojai yra nuolat komandiruotėje, gyvena tarkime viename mieste, o dirba visada kituose ar aš galiu įsakyme tiesiog nepriskaičiuoti jiems dienpinigių, nes komandiruotęs gaunasi 100 proc. jų darbo laiko, nes savaitgaliais važiuoja namo? ar turėčiau jiems prie DU pridėti dienpinigius prie algos ir nuskaičiuoti visus mokesčius?

Ačiū už pagalbą smile
2013-07-15 18:48 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1167584
Sveiki, ar Jums skaičiuoja atostogų kompensavimą, matau, kad parašo vieną dieną, kur atostogos d.d. - 1, bet atskirai neskaičiuoja, ką netaip darau?

Ačiūūū smile
2011-03-24 19:40 Gyventojų pajamų mokestis » GPM308, GPM deklaravimas už 2010 metus » #931123
Ne ne, jeigu net ir 1800 x 15 proc.tai gaunasi 270, ne cia net nezinau kas, todel ir klausiu :) o ten pasake, kad jau trecius metus gauna 96 litus, cia kaip ir 8 lt i menesi tai sudarytu 15 proc. nuo sumos 53,33 arba i metus 640 lt, kas cia galetu buti smile
2011-03-24 16:00 Gyventojų pajamų mokestis » GPM308, GPM deklaravimas už 2010 metus » #931014
SVeiki, skambinaman dabar viena drauge ir sako kad kazkas jai pasake, kad auginant du vaikus iki 18 m. dar papildomai galima sugrazinti 96 litus visaip apskaiciavus niekaip negaliu suprasti is kur cia tokai informacija.

Gal kas galit padeti? smile


Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2021 m. I ketv. 0.03 proc
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2021 m. I ketv. 0.01 proc
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2021-01-01
198.29 EUR
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2021-01-01
3.93 EUR ir 642 EUR