Tax.lt narys egluteeeeeekopija

Tax.lt narys nuo
2016-07-19
egluteeeeeekopija
forume parašė 133 žinučių

egluteeeeeekopija naujausios žinutės:

2022-06-17 15:21 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1435646

Menu rašė:


Laba diena,
patrukdysiu ir aš savo klausimais :)
1. Ūkininkas - kooperatyvo narys, kooperatyvas pelną paskirsto į pajus, kiekvienam nariui proporcingai nuo apyvartos, neišmokant, kaip ūkininko apskaitoje tai parodyti?
2. Ūkininkas pateikia prašymą VMI mokestinei nepriemokai perimti (pas vieną PVM permoka, kitas skolingas). Kokia sąskaitų korespondencija turėtų būti?
Iš anksto dėkinga už atsakymus

1. Dėl šio punkto, tai ko gero paspėliosiu, nes pati to dar neregistravus. D162 K310
2. Pas mane ūkininkai yra tarpusavyje susiję skolomis, tai jei perima PVM, tai tas kuris, turi permoką registruoju D4433 K2441, o kuris skolingas D4492 K2412022-05-23 15:14 Pelno mokestis » Praeitų metų klaidų taisymas. » #1435457
Laba diena,

Situacija tokia- nuo 2019 m MB savo nariui vadovui pagal civilinių paslaugų sutartį už vadovavimo paslaugas mokėjo 600 eur. Deklaravo metinėje GPm B klasės pajamas, narys susimokėjo mokesčius.
Bet tas narys yra fizinis asmuo PVm mokėtojas, ir faktiškai jis turėjo išrašinėti MB už tas paslaugas PVM sąskaitą.
Kaip dabar taisyti situaciją? Tikslinti nuo 2019 visas PVm deklaracijas-tiek MB, tiek nario, tuo pačiu ir Imas sistemoje.
Pelno paskaičiavimui tai įtakos neturi-nes juk į sąnaudas viskas tvarkingai priskaityta, tik netiks skolos likutis, tai jau neteisingas balansas gaunasi visų metų.
Prašau pagalbos, patarimo-kaip čia pasielgti.
2022-04-21 22:24 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1435144

aiwita rašė:


Dar klausimas. Į kokią sąskaitą registruojat gautą NMA paramą?


Tai priklauso kokia parama-jei tiesioginės išmokos aš iškart į 52,
jei kompensacinės tai per 402
2022-02-08 18:02 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1434324

Gaisrena rašė:


Sveiki, gal kas galėtų pasakyti, kokius finansinės atskaitomybės dokumentus reikia teikti NMA vykdant programą "Parama smulkiems ūkiams".Ir iš viso ar jos reikia jeigu apskaita vedama supaprastinta, tik žurnale.


Pildžiau pažymą apie žemės ūkio veiklos pajamas, na ir reikėjo pridėti balansą
2022-01-06 11:11 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1433708
Sveiki,

Klausimėlis dėl atlyginimo už kavinės apskaitos tvarkymą kainos. Kiek galima prašyti?
Darbuotojų apie 10, kavinė populiari, darbo jie kaip suprantu turi dar ir banketų organizavime, taip kad sąskaitų turi būti nemažai.
2021-12-10 16:21 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1433366

rina123 rašė:


Mažesniu ar didesniu laipsniu tokių įmonių turime, matyt, visos. Aš tokiais atvejais tiesiog prisimenu, kas parašyta Buhalterinės apskaitos įstatyme: buhalteris atsako už buhalterinių įrašų teisingumą (11 str.) ir už apskaitos organizavimą atsako įmonės vadovas (21 str.), taigi buhalteris turi laiku ir teisingai apskaityti (suvesti, sutvarkyti) JAM PATEIKTUS DOKUMENTUS, t.y. lakstymas ieškant dokumentų neįeina į buhalterio darbo funkcijas (beje, kaip ir sandėlio, personalo, taršos apskaita, kavos darymas, dulkių šluostymas ir pan.). Taigi, aš suvedu tik pateiktus dokumentus, pagal turimus dokumentus padarau ir pateikiu visas reikalingas ataskaitas, jeigu vėliau paaiškėja, kad yra ir kitų dokumentų bei šie papildomi dokumentai man yra pateikiami, aš irgi juos apskaitau, tikslinu institucijoms pateiktas ataskaitas bei imu po 30 eur už kiekvienos deklaracijos / ataskaitos tikslinimą (labai veiksminga priemonė - kai vien už tikslinimą priskaičiuoju po 300-400 Eur, tai arba noras kvailioti neteikiant dokumentų buhalteriui greit dingsta, arba pati tokia "šiukšlina" įmonė pasitraukia, kas irgi nėra blogai, nes išsilaisvina laikas susirasti kitą, labiau adekvačią įmonę. Kankintis lakstant paskui sąskaitas tikrai nematau prasmės - jeigu tai nerūpi verslo savininkui, tai kodėl turi rūpėti man?Ačiū už idėją dėl mokesčio už deklaracijų tkslinimą
2021-12-10 11:15 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1433359

Wyga1 rašė:


Labas, mielos kolegės. Esu visiškoje neviltyje. Namie tvarkau vienos įmonės apskaitą. Direktorius visiškai atsipūtęs. Jei sąskaitas atsiunčia, tai numeta kelias. Ko klausi, prašysi, nieko neatrašo, nieko neatsiunčia. Į ofisą ateit neleidžia. Yra skoloj sąskaitas nuo liepos mėnesio ir kaupiasi jau šimtais. Kai ISAF išsuka neatitikimus, sudeklaruoju, kad būtų tvarkinga nors VMI (gal negerai darau), o realybėj neturiu. Reikia algas skaičiuoti, neatsiunčia banko išrašo, ar avansai buvo mokėti. Tokia situacija n metų, paskutiniu metu visai suprastėjo. Negaliu dirbti savo darbo. Išeit negaliu, reikia algos. Jau žadu visai nei sodrai ataskaitas siųst, nei VMI. Ar turėjot kažką panašaus? Kaip srėbti tą peklą?


Laba diena,
turiu panašią šefę ir aš kelis metus. Kaip ir pinigai papildomi reikalingi, tai kol kas kenčiu, Sodros ir VMi specialistės jau mintinai žino mus. Nesiunčiau kažkurį laiką jokių ataskaitų, bet tai nei kiek nepadėjo-nežinau kaip ten būna,bet nei sodra,nei vmi jos matyt ant tiek nenubaudė kad pasimokytų. IMAS suvedu tik tiek sąskaitų kiek gaunu, į kryžminį nereaguoju, bet ir ten matyt nieks iš tikro nebaudžia.
2021-12-08 10:52 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1433348
Jei įmonės vadovas yra protingas ir supranta gero buhalterio svarbą, tai labai įrodinėt nereikia. Bet jei vadovas mano, kad buhalteris tik popieriukus dėlioja, tai paprašius padidinimo, jis dairosi aplink pigesnio varianto.
Mažam miestelyje aš matau problemą konkurencijoje, nes buhalterių labai daug, kai kurios buhalteriją veda už kelis eurus(dažnai kokybė būna ne per geriausia-bet tai paaiškėja kai vadovas susiduria su kokiu nors patikrinimu).
2021-11-19 14:08 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1433229

digin rašė:


Sveiki, gavau sąskaitą: ekologinės gamybos ūkio/ įmonės sertifikavimo mokestis. Ar teisingai bus, jei šias išlaidas dėsiu į bendrąsias ūkio sąnaudas?Aš taip pat dedu į bendrąsias sąnaudas, bet dabar pagalvojau, kad galima gal ir priskirti jas savikainai. Įdomu kaip kolegės daro.
2021-11-15 10:01 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1433183
GPMĮ 2 str. 33 punkte apibrėžta pajamų iš žemės ūkio veiklos sąvoka, pagal kurią šioms
pajamoms priskiriamos:
1) pajamos iš žemės ūkio produktų gamybos, kaip tai apibrėžta Žemės ūkio, maisto ūkio ir
kaimo plėtros įstatyme2
,
2) pajamos iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintame
sąraše nurodytų paslaugų žemės ūkiui teikimo,
3) pajamos, gautos realizuojant iš savo ūkio žemės ūkio produktų pagamintus maisto
produktus.

Reklamos paslaugos tikrai nėra pajamos iš žemės ūkio veiklos, tai jau yra kitos pajamos ir ūkininkas jas gauna jau ne kaip ūkininkas, gal tai norėjo pasakyti buhalterė. Teikti jis jas gali, bet jau ne kaip ūkininkas.
2021-11-04 10:12 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1433128

aiwita rašė:


Ačiū. O kaip jūs vedat? Programoje ar excelyje?


Aš vedu per Apskaita, bet aišku turiu nemažai dar visokių pagalbinių exel lentelių
2021-11-04 08:35 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1433122

aiwita rašė:


Paprašė manęs ūkininkė tvarkyti apskaitą. Iki šiol buvo supaprastinta apskaita. Niekada nesu susidūrusi su ūkininkų apskaita.
Pirmas klausimas kaip vedate- programoje ar excelyje?
O kiek už darbą tartis? ne PVM mokėtoja. Sąskaitų panašiai po 70 pirkimo ir pardavimo per metus. Darbuotojų samdomų nėra. Pagrindinis dalykas, gavo paramą, tai reikės teikti ataskaitas.Mūsų kraštuose už tokį darbą ūkininkai moka 300-400 per metus
2021-10-29 10:41 Bendra » Nekilnojamo turto mokestis » #1433096
Laba diena,

pervertiname žemę balanse vidutine rinkos verte, vertes imame iš RC.
Ar užtenka tik per paiešką pagal unikalų numerį, ar reikia užsisakinėti išrašus?
Žemės sklypų daug, tai kiekvienas išrašas mokamas ir susidarys nemaža suma.
O per paiešką aš neturėsiu jokio dokumento kuo grindžiau vertę, ar taip galima?
2021-10-04 13:58 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1432911
Laba diena,

Klausimas dėl žemės ploto registravimo apskaitoje. Registrų centro išraše yra 2 plotai, bendras ir žemės ūkio naudmenų. Kurį plotą teisingiau traukti į apskaitą. Nes iš seniau likučiai matau traukti labai įvairiai, kai kur bendras, kai kur tik dirbamos, kuri iš tikro naudojama.
2021-08-03 10:54 PVM » Dėl PVM » #1432399

Kristiana__ rašė:Įmonė valdo kelias kebabų pardavimo vietas (stacionarias ir mobilias). Tokiose kebabų pardavimo vietose yra parduodami kebabai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai. Stacionariose kebabų pardavimo vietose klientai turi galimybę įsigytus kebabus suvalgyti / gėrimus išgerti vietoje. Mobiliose kebabų pardavimo vietose kebabai ir gėrimai gali būti įsigyjami tik išsinešimui. Kokį PVM tarifą turėtų taikyti įmonė?

Nepriklausomai nuo to, ar kebabai / gaivieji gėrimai yra parduodami stacionariose ar mobiliose pardavimo vietose, ar klientas pasirenka kebabus valgyti stacionarioje vietoje ar ne, kebabai / gaivieji gėrimai yra apmokestinami 9 proc. PVM tarifu. Alkoholiniams gėrimams turi būti taikomas 21 proc. PVM tarifas
*********

Jeigu iš maitinimo įstaigos užsakoma pica išsinešti, nesinaudojant įvairiomis maisto užsakymo į namus programėlėmis (pvz., Bolt, Wolt ir kt), ir klientas gali pasirinkti, ar atvyks ir atsiims užsakymą pats, ar už papildomą mokestį jam picą pristatys į namus maitinimo įstaiga, kaip turėtų būti apmokestinama pica, ir kaip – maisto išsinešti pristatymas klientui į namus?

Pristatymo paslauga yra atskira paslauga, todėl ji apmokestinama, taikant standartinį PVM tarifą, o picai yra taikomas lengvatinis 9 proc. PVM tarifas.


www.vmi.lt/evmi/lengvatiniai-pvm-tarifai-nuo-2021-m.-liepos-1-d.egluteeeeeekopija rašė:


Laba diena,

Nuo 2021-07-01 įsigalioja lengvatinis 9 proc. PVM maitinimo įstaigoms ir mastui išsinešimui.
Picerija turi mažas patalpas, kepa picas ir jas parduoda išsinešti-paskambinus į VMI sako kad lengvatinį PVM tarifą taikyti galima.
Užsisakau "Mokesčių suflerio naujienas"-ten rašo, kad jei klientai negali maisto suvalgyti vietoje, tai yra jei nėra staliukų negalima taikyti.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija?
Galų gale gi yra ir kebabinės, ten išvis kioskas, kaip tada?Ačiū.
Parašiau į Mokesčių suflerį, kad klaidinanti jų informacija.
2021-08-03 10:22 PVM » Dėl PVM » #1432396
Laba diena,

Nuo 2021-07-01 įsigalioja lengvatinis 9 proc. PVM maitinimo įstaigoms ir mastui išsinešimui.
Picerija turi mažas patalpas, kepa picas ir jas parduoda išsinešti-paskambinus į VMI sako kad lengvatinį PVM tarifą taikyti galima.
Užsisakau "Mokesčių suflerio naujienas"-ten rašo, kad jei klientai negali maisto suvalgyti vietoje, tai yra jei nėra staliukų negalima taikyti.
Gal kas susidūrėte su tokia situacija?
Galų gale gi yra ir kebabinės, ten išvis kioskas, kaip tada?
2021-05-18 14:14 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1431458

Dorota1 rašė:


150-200 eur jai tik tiek visko ka prasetKo gero nepavyks tiek gaut-buhalterinės įmonės ima daug mažiau. Pvz.- įmonė su vienu krovininiu automobiliu ir 1 darbuotoju pas mus moka buh.paslaugų įmonei 110 eur.
Ir kol įmonių savininkai savo kailiu neįsitikins, kad geriau savas buhalteris, tol tiek ir nesutiks mokėt.
2021-05-17 23:05 Blevyzgos » Kiek uždirba buhalteris? » #1431444
Labas vakaras,

Mažoji bendrija, darbuotojų samdomų nėra. Veikla-prekyba automobiliais, iki 10 jų pirkimų pardavimų per mėn. Bankas, kasa. Kuro nėra, nes automobiliams pervežti samdomas transportas. Bus kažkiek sąskaitų remontui, bet irgi ne kiekvieną mėn.
Kiek būtų galima prašyti už buhalterijos vedimą?
2021-03-11 21:42 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1430361

egluteeeeeekopija rašė:


Laba diena,

Reikia pagalbos dėliojant kontuotes NMA paramai.

2018 m. buvo pateikta paraiška ūkio plėtrai, įsigyti gyvuliams ir ji patvirtinta, parama pagal ją turėjo būt išmokėta per 3 metus.
Ar reikia registruot? D291 K 401?
Ūkininkas iš karto perka gyvulius už savo pinigus
D 172 K 270
Po to gauna paramą
D270 K 291?
O kaip tada užsidaro 401 sąskaita?


Papildysiu savo mintis:
čia tas pats bus kaip su technika įsigyta iš dotacijų, dotacija mažėja skaičiuojant nusidėvėjimą.
tai ir kol bus galvijai gyvi arba neparduoti, tol ir dotacija bus? ar teisingai galvoju?
debetuoju dotaciją tik tada kai galvijas krenta, arba parduodamas?
Bet tada dar klausimas jei aš 2019.12.31 likučius perimdama balanse nematau jokio dotacijos likučio, o galvijai jau visi buvo įsigyti, ir 2020 gauta tik paskutiniai 20 proc dotacijos. Kaip tada man elgtis su balansu?
2021-03-11 12:05 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1430356
Laba diena,

Reikia pagalbos dėliojant kontuotes NMA paramai.

2018 m. buvo pateikta paraiška ūkio plėtrai, įsigyti gyvuliams ir ji patvirtinta, parama pagal ją turėjo būt išmokėta per 3 metus.
Ar reikia registruot? D291 K 401?
Ūkininkas iš karto perka gyvulius už savo pinigus
D 172 K 270
Po to gauna paramą
D270 K 291?
O kaip tada užsidaro 401 sąskaita?
2021-03-08 15:56 Bendra » Dėl buhalterijos » #1430248
Nieko nenoriu kaltinti, kiekvienas mes skirtingai suprantam savo pareigas ir atsakomybę. Tiesiog dabar yra tokia situacija kad eina jau 5 menuo, kai buhalterė žinojo, jog teks perduot buhalteriją, o reikalai nejuda.
Tai ir norėčiau iš kolegų gauti patarimą-kaip man elgtis. Vadovas man sako, kad ko gero turėsiu pati viską susitvarkyt, nes atseit ir seniau balansų po pusmetį neišsireikalaudavo.
2021-03-08 10:15 Bendra » Dėl buhalterijos » #1430219
Ta naujoji buhalterė esu aš,man teks ta garbė kuopti. O buh.paslaugų įmonėje visą apskaitą vedė viena buhalterė, taip kad kontroliuoti pirkimus apmokėjimus ir pan ji tikrai galėjo. Taip iki balanso pridavimo dar liko laiko, bet kai dabar keliami klausimai ne tik iš 2020 bet ir iš senesnių metų, tai yra abejonių ar ten kas ką padarys gerai. nes kas maišė iki šiol gerai daryti?
Mane gąsdina pasekmės taisymų labiausia. Nes jei teks taisyti tiekėjų ar pirkėjų likučius, tai per kur tai galiu daryti tik per pelną?
2021-03-07 19:50 Bendra » Dėl buhalterijos » #1430213
Labas vakaras kolegos,

Noriu prašyti patarimo.
Problema tokia yra ūkinis vienetas, kurio steigėjai yra keli ūkiniai vienetai.
Pagrindinio vieneto ir 2 iš steigėjų buhalterinę apskaitą vedė kelis metus buhalterinių paslaugų įmonė, kitus vedė buhalterė.
Pernai savininkams kilo mintis, kad gal reikia turėti vieną savo buhalterę, nes buvo problemų ir gaunant ataskaitas ir nesutapimų. taigi buh.paslaugų įmonė jau spalio mėn žinojo, kad ji turi užbaigti 2020 m. ir viską perduoti.
Gale metų paprašę kontrolinių skolų iššifravimų, išsigandome, kad niekas nesueina, tada rankiojom sąskaitas pavedimus, susisteminom duomenis ir pateikėm, taip pats stengėmės sausio pradžioje pateikti kuo greičiau viską kad būtų galima užbaigti metus.
Tikėjomės bent vasario gale kažką gauti. Dabar gaunam skolas ir matom, kad ne tik kad nesutvarkyti tarpusavio įsiskolinimai, bet yra problemų ir su išorės tiekėjais ir pirkėjais. Taip pat IMAS registrai yra su klaidom, beveik visos PVM deklaracijos neatitinka sąskaitų duomenų. Prasidėjo klausimai apie banko išrašus-kas kam vesta, nors išrašai buvo pateikinėjami kas mėn ir tada nekilo jokių klausimų.
Sprendžiame dilemą ką daryti? ar baksnoti pirštu į kiekvieną klaidą ir reikalauti jos taisymo(bet taip galim ir kitų metų sulaukti)? Ar priimti padarytą balansą toks koks ten pagal jų suvedimą gavosi?
Ir tada taisyti? Bet taisymai tada jau per 2021 metus?
Gal kas turėjote tokią situaciją.
2021-02-17 16:20 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1429849
Laba diena,
Ūkininko apskaitą perėmiau 2020 m pabaigoje. Gavau didžiosios likučius 2020.01.01 datai-juose nebuvo jokio įsiskolinimo nei VMI nei sodrai. Dabar ūkininkas gauna laišką iš sodros kad nesumokėta VSD ir PSD įmokos.
Ar teisingai galvoju-kad tokiu atveju aš turiu koreguoti didžiosios likučius mažinant pelną ir registruojant įsiskolinimą sodrai?
2021-02-17 16:11 Programinė įranga » Nemokama apskaitos programa » #1429848
O renkatės-prekių įsigijimo adapteris?
2020-12-14 12:18 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1428191
Dar klausimėlis

Gauta susietoji parama už mėsinius galvijus

D270 K 402
D402 K52

Ar teisingai?
2020-12-14 09:35 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1428184
Jau gavosi-pasirodo aš uždėjau ir datą iki kada, o jos nereikėjo
2020-12-14 06:10 Apskaita & Auditas » Kas veda ūkininkams apskaitą » #1428182
Sveiki,
ūkininkė naudoja veikloje automobilį nuo metų pradžios, bet nepateikė 457 formos. Skambinau į VMi sako teikit dabar nurodot 12 langelyje kad nuo 2020-01-01 ir pasirašot tokį kaip ir pasiteisinimą sau.
Pateikiau ir atmetė Eilutė 1. Forma turi būti pateikiama tą mėnesį, nuo kurio šio turto gyventojas nebelaiko individualios veiklos turtu.
Tai jei negalima atgaline data-tai dabar visų metų kuro ir ekspoatacijos išlaidos neleidžiami? ir PVM negalima atskaita?
2019-01-23 09:31 Įvairūs » Duomenų apsaugos tvarka įmonėse » #1407537
Sveiki,

Jei prie įsakymo apie tvirtinamus nuo sausio 1 d atlyginimus(čia biudžetinė įstaiga) pridedamas priedas, kuriame matoma pavardė ir pinigų suma, ar tai nebus duomenų apsaugos pažeidimas, turint omenyje, kad tą įsakymą gali pažiūrėti net ik vadovas ir buhalteris? O pvz vadovui susirgus pavaduojantis turėtų tokią galimybę?
2019-01-08 11:00 Darbo teisė » Darbo sutartis » #1406235
Laba diena,
Jeigu biudžetininkų darbo sutartyje yra sulygta ne suma, o tik koeficientas? Ar turi būti daromi kažkokie keitimai. Aš maniau, kad ne-nes juk koeficientas nesikeitė, keitėsi tik bazinis dydis.
Bet vadovas sako, kad per televiziją nuolat girdi kalbas, jog būtina į darbo sutartis įrašyti informaciją apie mokesčių sistemos pasikeitimus(minėjo Šilėną taip kalbant). Tai ką čia turima omenyje? Juk niekada nesirašė darbo sutartyje vienoks ar kitoks GMP ar Sodros įmokų dydis?

Diskusijos

Kas prisijungęs?

Tu esi neprisijungęs vartotojas
Prisijungti arba registruotis

Atmintinė

Atmintinė buhalteriui
Delspinigiai už ne laiku sumokėtus mokesčius ir baudas 2022 m. IV ketv. 0.03 %
Palūkanos už naudojimąsi mokestine paskola 2022 m. IV ketv. 0,00013699 %
Valstybinio socialinio draudimo bazinė pensija
nuo 2022-06-01
225,84 €
Minimalus valandinis atlygis ir minimali mėnesinė alga (MMA)
nuo 2022-01-01
4.47 € / 730 €

Įmonių finansinių ataskaitų duomenys

Balansai, Pelno (nuostolių) ataskaitos, Sodra
Pavadinimas FA Sodra
J. Stanaičio įmonė - -
Daugvila, UAB
Marijampolės sav. Marijampolės m. Vasaros g. 6
2015 - 2018 2018 - 2018
Viltruka, UAB
Šiaulių m. sav. Šiaulių m. Ragainės g. 71
2014 - 2020 2018 - 2022
Sraigė, UAB - -
Uždarosios akcinės bendrovės ELMETA Panevėžio filialas - -
V. Karpovičiaus įmonė
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Fabijoniškių g. 79-53
- 2022 - 2022
Sodininkų bendrija Sveikata
Kauno r. sav. Laumėnų k.
- 2018 - 2022
Viešoji įstaiga Kauno psichiatrijos ligoninė - -
Viveta, UAB
Ukmergės r. sav. Šešuolių sen. Mišniūnų k. Mišniūnų g. 64
- 2021 - 2022
Gardenita, MB
Panevėžio r. sav. Staniūnų k. Ąžuolų g. 28
2014 - 2017 2018 - 2022
Azbuka remontas, MB - -
Mati2ilt Baltic, UAB
Vilnius Naugarduko g. 37-15
2020 - 2021 2020 - 2022
Baltijos komercijos rūmai
Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Tauro g. 5-522
2018 - 2021 -
Verba Vera, R. Kriūno IĮ
Kauno m. sav. Kauno m. Kranto al. 41
- 2018 - 2018
ORTVĖ, UAB - -