Darbuotojo darbo pobūdis toks, kad jis ir anksčiau darbo vietoje ištisai nesėdėdavo. Nejau dabar jį priverst ištisai sėdėt, pagal darbo sutartyje nurodytą laiką?
Dėl kompensacijos už atostogas arba atostogų. Suma tai skirsis, priklausomai nuo to, ar darbuotojas "atidirbs" 4 mėnesius ir dar pasiims kompensaciją už nepanaudotas atostogas, ar dirbs 3 mėn. su kapeikom ir pusantros savaitės atostogaus, ir jokių kompensacijų nebus. Na kodėl įmonė privalėtų jam mokėt už nedarbą? :(
Dėl reorganizacijos. Argi kur nors yra numatyta, kad įmonė būtinai privalo samdyti darbuotoją, o sudaryt to paties darbo sutartį su įmone gali tik kritiniu atveju ir dėl mirtinai svarbių priežasčių? Nejau būtinai turiu įrodinėt, kad darbo kiekis žmogeliui nebeįveikiamas ar dar ką panašaus? Jei jūs atleidinėtumėt buhalterį ir sudarytumėt su įmone sutartį dėl buhalterinių paslaugų (gautųsi kaip kita darbo organizavimo forma), nejau ir tokiu atveju reiktų svarbių įrodymų, kodėl atleidžiat buhalterį? Vieną darbuotoją keičiant kitu, žinoma atleidimo legalumo problema iškyla. Bet keičiant žmogų įmone?
Padiskutuojam :)
Dalia29 rašė: Tiesi, kaip nesirodys, o tik algą ims? Manau, kad įspėjimas yra nelygus nevaikščiojimui į darbą. Įspėjam, kiek suprantu, tam, kad žmogelis morališkai ir fiziškai pasiruoštų, o ne verktų ant sofos (ar dar ką). Dėl atostogų kompensacijos, TYTE teisi, "kakoj skirtum"? Ar eilinės, ar kompensacija už nepanaudotas, sumoj tas pats.
Dėl reorganizacijos. Čia jau tikrai klausimas sudėtingesnis, nes nežinia koks tas elektros ūkis- 5 lemputės, kurias reikia karts nuo karto pakeisti, ar sudėtingos transformatorinės (pvz. , nes daugiau apie elektrą nelabai...) , kurioms prižiūrėti to vieno žmogelio resursų jau nebeužtenka. Jei įrodysit, kad tikrai viskas daug sudėtingiau (ne vien, kad pigiau), manau, kad prikibt nelabai bus prie ko.