Gita1 rašė:
Aš supratau, kad vienoje grupėje dirbantys turi gauti vienodą atlygį. Gal kai didelė įmonė, tai čia eina pagrupuoti, bet pas mus 11 darbuotojų ir visų darbai skirtingi, net jei pareigos vadinasi vienodai funkcijos skirtingos.. algos irgi skirtingos.. Paklausiau vienos buhalterės fb klipuką, tai supratau, kad ta pati grupė vienodai turi uždirbti.. kitaip bus reikalaujama perskaičiuoti algą tam kur mažiau uždirba su delspinigiais.. baisu pasidarė..
va čia pati ir atsaktėte, kodėl algos skirtingos - "pareigos vadinasi vienodai funkcijos skirtingos".
kaip ir populiariausias pavadinimas pareigų - Vadybininkas.
Nu nebus visiems įmonės vadybininkams vienoda alga, nes jų funkcijos skirtingos: pardavimų, pirkimų, tiekimo, personalo ir t.t.
Net gi jeigu keli visiškai vienodais pavadinimais ir funkcijomis, pvz. transporto vadybininkas, tai alga gali skirtis nuo užsakymų įvykdymo kiekio, nuo krypties, kur veža (Europos šalys, Azijos šalys), nes yra nuansų, papildomų reikalų, kokiu transportu užsako vežimus (sausumos - fūros, geležinkelis) ar jūrų konteineriais. Vėl savi niuansai, vadytbininko patirtis, kompetencijos, kvalifikacijos skiriasi.
Ta prasme, kad bijoti nereikia, kad uoj, ne taip pat gauna, o tai pačiai grupei priklauso. Čia gi pas mus dar ne komunizmas, kad visi vienodai turi gauti 120 rublių ir melžėjas, ir vedėjas:)))
Svarbiausia turėti kriterijus susirašius, dėl ko vienas gauna tiek, kitas tiek - kuo jie skiriasi funkcijomis, kompetencijomis, patirtimi ir nauda įmonei.