Nežinau.
"Milijoną" kartų skaičiau tą pastraipą, bandžiau išmastyti, nelabai gaunasi man.
Tu čia, brangi Tininga, gali ištraukti šaknį
"Apdraustojo poilsio ir švenčių dienos, per kurias apdraustasis nedirba, į nedraudžiamąjį laikotarpį neįskaitomos"
Išleidau vieną žmogų nemokamų atostogų iki naujų metų. Parodžiau nuo, pvz. 2017 11 01 - 2017 12 31. Kas pasikeistų, jeigu būčiau pateikusi (kiek ten gaunasi tų savaičių) pan. 9 vnt. 12 SD?
Arba kad ir su pravaikštomis? Kas pasikeistų, jeigu pateikčiau 1 už, pvz. 3 sav. laikotarpį arba 3? Ta prasme, jeigu tas pravaikštininkas pasiimtų biuletenį šeštadienį, kas yra nlbai įmanoma, gautų ligos pašalpą? Bet juk pašalpą moka irgi tik už darbo dienas.
Nesuprantu logikos, nerandu logikos.
Tininga rašė:
Man tai šiaip irgi įdomu, kaip atsispindi pateikime toks nedraudžiamojo laikotarpio apibrėžimas...
3.5. Nedraudžiamasis laikotarpis – laikotarpis, kurio metu apdraustasis asmuo negauna pajamų, nuo kurių Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo įstatyme nustatyta tvarka turi būti priskaičiuotos ir privalo būti sumokėtos valstybinio socialinio draudimo įmokos (toliau – įmokos), taip pat jis negauna įstatymų nustatytos ligos, profesinės reabilitacijos, motinystės, tėvystės, vaiko priežiūros, ligos dėl nelaimingo atsitikimo darbe ar profesinės ligos valstybinio socialinio draudimo. Apdraustojo poilsio ir švenčių dienos, per kurias apdraustasis nedirba, į nedraudžiamąjį laikotarpį neįskaitomos.