Niemand rašė:
Atsakinga rašė:
O kaip tuomet šitas punktas?
64 straipsnis, 4 dalis
Jeigu darbuotojas įteikto įspėjimo termino pabaigos metu yra laikinai nedarbingas, yra išėjęs suteiktų atostogų, įspėjimo termino pabaiga nukeliama iki laikinojo nedarbingumo ar atostogų pabaigos.
Suprantu, kad jei jis termino eigoje pasinaudojo atostogomis, tai jos įsiskaičiavo, tačiau jei paskutinę dieną prieš atleidžiant išėjo 20 d.d. atostogų? tuomet atleidimas nusikelia (gal neteisingai vardijau "prasitęsia")
65 str.:
6. Jeigu darbo sutarties pasibaigimo dieną (išskyrus, kai darbo sutartis nutraukiama šalių susitarimu arba darbuotojo iniciatyva, suėjus terminuotos darbo sutarties terminui arba pasibaigus darbdaviui) darbuotojas yra laikinai nedarbingas arba išėjęs jam suteiktų atostogų, darbo santykių pasibaigimo diena nukeliama iki laikinojo nedarbingumo arba atostogų pabaigos, o darbuotojams, slaugantiems vaiką iki šešiolikos metų, sergantį sunkiomis ligomis, kurių sąrašą tvirtina Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras, dar du mėnesius po laikinojo nedarbingumo pabaigos. Tokiu atveju darbo santykių pasibaigimo diena atitinkamai laikoma pirmoji darbo diena po laikinojo nedarbingumo ar atostogų pabaigos arba pirmoji diena pasibaigus dviejų mėnesių laikotarpiui po laikinojo nedarbingumo pabaigos.
Nesuprantu, kas iš to, kad nusikelia?
Nežinau, gal nemoku tinkamai klausimo suformuluoti..
Bandau pavyzdžiais:
Jei įspėjimo terminas sueina spalio 15 d. ir darbuotojas turi sukauptų 20 d.d. atostogų, kurias išnaudos iki įspėjimo termino pabaigos, tuomet jos jau bus išnaudotos ir papildomai taip sakant nekainuos darbdaviui.
O jei jis įspėjimo termino pabaigoje, pvz. spalio 13 d. pasiima tas 20 d.d. atostogų, tai atleidimo data nusikelia ir automatiškai darbdaviui kainuoja dar ir tas atostogas apmokėti.
Ar aš čia kažką maišau?