acpp rašė: Nesiulyciau to paciai daryti. Yra nemazai darbu saugos firmu, kurios tai atlieka ir ne karve tai kainuoja. As pati toki dalyka uzsisakinejau ir tai firmai kainavo 177 litai. Beliko tik sudeti parasus.
Matot, tai nėra mano darbas. Šiuo metu ieškau personalo vadybininkės darbo. Viena įmonė pakvietė mane antram pokalbiui ir liepė atlikti šią užduotėlę. Nežinau, kodėl tokią davė, per pokalbį sakiau, kad su sumine darbo laiko apskaita nebuvau susidūrusi. Turbūt nori pažiūrėti ar susitvarkysiu...
Tai va. Man reikia kažkaip suprast ir padaryti tą dalyką (bet bijau, kad be kažkieno pagalbos nesusitvarkysiu...) Darbo kodeksą skaičau... Visa bėda, kad man ten parašyta per daug tumpai. Iš ten supratau tik tai, kad dirbti galima ne daugiau kaip 12 valandų per dieną, ne daugiau kaip 48 valandas per savaitę, kad apskaitinio laikotarpio trukmė negali būti didesnė nei 4 mėnesiai, na ir kad poilsis tarp dienų ne mažiau 11 valandų, savaitės poilsis - ne mažiau 35 valandų.
Bet ką reiškia - apskaitinio laikotarpio trukmė? Kuo skiriasi apskaitinio laikotarpio trukmė 4 mėnėsių ir 3 mėnesių? Ar galima sudarant grafiką vieną dieną darbuotojui dirbti 12 valandų, kita pvz 8 arba 10 valandų? Kas dar ten yra įpatingo toje suminėje darbo laiko apskaitoje? (na kuo ten įpatingas turi gautis darbuotojų grafikas..?)
Gal kartais Jūs galėtumėt atsiųsti savo turima grafiką kaip pavyzdį..? Na jeigu galite... Būčiau dėkinga už bet kokius pasiūlymus ar komentarus...