Gerai, kad pasiskaičius baisu darosi. Tai labai galingas stimulas. Jūsų diskusija trumpa, bet labai turininga. Pataikyta į dešimtuką. Ir klausimais ir atsakymais.Aš galėčiau tiktai trumpai pakomentuoti.
Nera teisingai pastebėjo, kad bet kokie fiziniai pratimai duoda naudos. Nekalbant apie nuotaikos pagerėjimą, kas be abejo labai teigiamai veikia savijautą, bet ir pasitreniravus padaugėja organizme testosterono. O ką jisai išdarinėja su žmogumi, nesunku sužinoti pabraidžius po internetą. Taip pat ir kamuolys. Tur būt būtų sunku pervertinti jo privalumus. Teisingai, jis labai tiktų kaip papildomas ofiso baldas. Ir esant trumpai pertraukėliai, ar gurkšnojant kavą, atsisėdus ant kamuolio < pavizginti uodegą>.būtų labai sveika. Judesių pasirinkimas labai platus. O sėdint ant nestabilaus pagrindo - stiprėja nugaros raumenys. Tai galima daryti ir namuose, žiūrint televizorių, ar skutant bulves. Pastangų nedaug, bet nauda labai didelė.
Laikysenos pakitimai įvyksta nepastebimai. Tai pastebime už dešimties, penkiolikos ar dvidešimties metų. Ir šiame amžiuje, atsibudus iš ryto, nuspęsti, kad nuo šiandien pradedu lankyti sporto klubą, aerobiką, jogą ar pilates pratimus - nelabai protinga. Pradžioje reikėtų pripratinti savo širdį ir kraujotaką prie didesnių apkrovimų. Nereikia pradėti lakstyti - taip galima ir < galus atiduoti>. Pasivaikščiojimas (tai ne ėjimas į darbą iš darbo, ar į parduotuvę) ir važiavimas dviračiu, ne tiktai gerai veikia širdį, kraujotaką ir kvėpavimą, bet taip pat stiprėja nugaros raumenys ir "deginasi" riebaliukai.
Pereinant prie jėgos treniruotės, tai paprastas ratukas su ašele. Atsiklaupus ant kelių, stumiant ratuką prieš save išsitiesti ir vėl grįžti į pradinę padėtį. Pratimą reikia daryti iki <daugiau negaliu, dar vienas judesys ir šakės>, ir taip kas dvi, trys dienos. Ne dažniau. Jei domina kodel - paskaitykite apie tai kultūristų puslapiuose. Ten taip pat supažindina ir su mitybos pagrindais. Aišku nereikia pulti į kraštutinumus, bet baltymų privalumus patvirtina ir Dr. Atkinso siūloma dieta.
Tai paprasti pratimai, kuriems nereikia daug laiko, galima daryti namuose( niekas nematys nei draugai nei kaimynai).
Dar keletas, kiekvienam prieinamų pratimų. Atsigulus ant nugaros pakilnoti kojas. Diapozonas nuo 30 iki 60 laipsnių kampu. Taip pat kas dvi, trys dienos.
Darant jėgos pratimus - apkraunama širdis. Todė labai rimtai reikia stebėti savo savijautą.
Nuo sėdimos padėties, ir dar pasilenkus, sutrumpėja krūtinės raumenys. Vaistas paprastas. Atsistoti veidu į kampą, rankomis atsiremti į šonines sienas ir pasiduoti visu kūnu į priekį. Darant šį pratimą jaučiamas krūtinės raumenų tempimas. Pagrindinė taisyklė. Nespyruokliuoti. Tempimas turi būti tolygus. Iki < daugiau negaliu>. Raumens tempimo skaumas praeina per kelias minutes. Šį pratimą galima atlikinėti kasdien ir po kelis kartus. Priklausomai nuo nuotaikos.
Dar keli žodžiai apie kėdę. Dirbant užsimiršti kaip sėdi, tad kėdės konstrukcija turi privalumų, bet nepakankamai. Todėl ir siūlo dirbant sėdėt ant kamuolio arba atsiklaupus ant kelių, kaip šiame piešinėlyje.