Gita1 rašė:
Tai neapvalinus nesutaps duomenys.. Apvalinama gi pagal taisykles. Pradžioj apvalinama dalinant iš kurso ir pakoreguojant likučius taip,kad gautųsi lygybė, čia jau nieko mąstyt nereikia. Tada imamas kiekvienas likutis ir žiūrima kiek jis neatitinka tikrovės, pvz. imat skolas ir žiūrit pagal kiekvieną tiekėją kiek iš tikro jiems skolingi esat.. ir jau šiais metais būtina susisiekti ir susiderinti skolas tiksliai, nes galima apvalinti galutinę skolos sumą, galima apvalinti sąskaitos sumą ir visas sąskaitų skolas sudėjus gaunasi tiekėjui skola.. gali apvalinti kiekvienos sąskaitos eilutės sumą.. čia jau derinama su tiekėjais. Kai susiderinat matot kiek skolingi iš tikro esat ir žiūrit koks nukrypimas yra nuo pradinio likučio, kurį gavot tiesiog konvertuojant, tada imat debitorinius įsiskolinimus. Turtas juk irgi imama kiekvienas daiktas atskirai, taip pat atsargos, taip pat būsimųjų laikotarpių sąnaudos ir visa kita ir žiūrit kokie nukrypimai nuo pirminio likučio gauto konvertuojant..
Neapvalinus nesutaps duomenys, o apvalinus - sutaps? Nieko nesuprantu.
Parduotuvėj, jei truks 20 centų prekės neparduos. Jeigu aš atimsiu tuos 20 centų iš įstatinio kapitalo, pavertus atgal į litus man gausis ne 10000, o tik 9999,31, reiškia trūksta iki įstatinio kapitalo minimumo
Ir be to, jeigu tos pirkėjų skolos kur nors nesutaps kokiu centu ar į viena pusę ar į kitą nematau absoliučiai jokios tragedijos.