Laba diena ,
mūsų darbuotoja dirba keliose darbovietėse , pas mus pagal DS tik 1d/1 val.
Ar priešventinį laikotarpį 1 val.jai trumpinasi darbo laikas ?(nereikėtų į darbą).
Šiai darbuotojai nepriklauso dirbti pagal sutrumpinamą darbo laiką,dirba normaliai 1 val/dienoje.
wika3 rašė:
Laba diena ,
mūsų darbuotoja dirba keliose darbovietėse , pas mus pagal DS tik 1d/1 val.
Ar priešventinį laikotarpį 1 val.jai trumpinasi darbo laikas ?(nereikėtų į darbą).
Šiai darbuotojai nepriklauso dirbti pagal sutrumpinamą darbo laiką,dirba normaliai 1 val/dienoje.
O kaip Jūs žymite tabelyje kai pvz. vasario mėn. yra 159 val. darbuotojas dirba pusė etato 159/2 = 79,5 val. apmokame jam apvalindami 80 val, tai ir tabelyje žymėti 80 val., ar visgi 79,5 val.
na tai jeigu viso yra 159 val. per mėnesį, jeigu darbuotojas dirba 0,5 etato, tai jis turėtu atidirbti 159/2 = 79,5 val.
Neteisi as :) Kai turi būti , pataisykite mane :)
Dirbant ne pilną darbo dieną , kaip Jūs rašote "pusę etato" prieš šventinę dieną taip pat trumpinama 1 val laiko, o ne pusę valandos. Vasario mėn 16 diena šventinė, tai 15 dieną dirbo 3 val; tai pasiskaičiuokite kiek valandų gausis darbuotojui jei jo darbo diena 4 darbo valandos
Gal galite padėti, niekur nerandu grafikų sudarymo gairių. Esmė, kad pvz. žmogus ima "mamadienius", atostogas ir pan. Ar grafikuose tai rodoma, ar tik DLAŽ? Gal dar kas duotumėte nuorodą į teisės aktus apie tai (DK nieko neradau apie konkrečiai grafikų pildymą, išskyrus režimas, norma, paros poilsis, savaitės poilsis ir pan.)
Darbuotojas dirba pirmą mėnesio penktadienį - 3 d.val. Atlyginimas valandinis. Lapkričio 1 d. - raudona. Tikrai nedirbs, nes ir įstaiga nedirba. Ar teisingai suprantu, kad jeigu darbuotojas parašo prašymą pakeisti darbo dieną iš lapkričio 1 į lapkričio 8. Pakeičiam ir sumokam jam už 3 val. (kaip visada), o jeigu nerašo, tai nieko ir nemokam? 0 val išdirbta 0 eur alga?
Sveiki, gal žinote kaip tokią pažymą surašyti. tolimųjų reisų vairuotojai dirba pagal suminė darbo laiko apskaita,
ir sodrai del nelaimingo atsitikimo darbe reikia pateikti . ,,Pažymą apie darbo laiką, kad vairuotojams darbo grafikai nesudarinėjami,, Tiesiog laisva forma surašyta, kad tokioj ir otkioj imonej nėra sudarinėjami darbo grafikai ?
Greta17 rašė:
Sveiki, ar reikia darbo grafikuose numatyti atostogas?
nereikia.
tiesiog nurodoma, kada kas kaip dirba, ir kada poilsio dienos - viskas.
O kada kas sugalvos pasiimti atostogų, ar susirgs ir gaus nedarbingumą, tai jau tabelyje matosi
keli klausimai dėl darbo grafiko.Tiesiog kaip tai atrodo pagal naują DK.
Dirba 3 sargai- darbo laikas 16-8 val darbo dienomis ir para savaitgalį ar šventinę dieną pagal grafiką.Lapkričio 20d.darbuotojai pasirašė ant gruodžio mėn.darbo grafiko.Nuo gruodžio 2d.vienas sargas turės nedarbingumą .Sargai dirba 40val.darbo savaitę, suminės darbo laiko apskaitos nėra.
Viršininkas aiškina, likę du sargai turės dirbti pagal naujai sudarytą darbo grafiką.
1.Ar darbuotojams turi keistis grafikas, susirgus kažkuriam darbuotojui?
2.Prieš kiek laiko darbuotojai turi būti supažindinti su grafiku?
Sakykit ar privaloma raštiškai susitarti dėl darbo dienos perkėlimo?
Sakykim darbuotojas pagal darbo sutartį dirba 1 kartą per mėnesį - pirmą mėnesio trečiadienį. Sausio mėn. pirmas trečiadienis yra sausio 1 diena. Natūralu, kad nedirbs. Pasakė, kad atvažiuos sausio 8 dieną. Dabar nežinau ar man pasirašyti jo vardu prašymą, kad perkelti darbo dieną iš sausio 1 į sausio 8 ar tegu tiesiog dirba ir tiek..
Laba diena. Darbuotojas dirbo įprastu grafiku 5 d.d. po 8 val. Dėl šeimyninių priežasčių kurį laiką jis nori dirbti 0,5 ar 0,6 etato. Ar galima 0,5 etato grafiką skirti dirbti kas antrą savaitę po 5 d.d. ir 8 val.? Ką tada žymėti tabelyje tą savaitę, kai nedirba?
Laba diena, noriu pasitikslinti, ar įstaigos darbo grafikai būtinai turi būti spausdinami popieriuje ir tvirtinami direktoriaus parašu, ar gali būti tik elektroninis variantas?